امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات بازی Assassin’s Creed Syndicate
(12-23-2015, 06:07 PM)mjsh نوشته است: آقا آپیدت رو به صورت جداگانه برای کودکس پیدا کردم خودم اینم لینکش.

https://www.skidrow-games.com/assassins-...nly-codex/

این آپدیت کار کرد واسه سکانس 4
[تصویر:  m0os_2r5cbox.jpg]
بهرام نورائی
50 شخصیت تاثیر گذار در فرهنگ مردم خاور میانه :
goo.gl/WRIfz3

پاسخ
من تو بازی هیچ مشکلی نداشتم
ولی خیلی ها رو دیدم توی بعضی سکانس ها مشکل دارن مثل بعضی دوستام که توی سکانس 6 یا 7 میگفتن صفحه سیاه میشه
جریان چیه؟؟؟
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(11-28-2015, 02:25 PM)mq2015 نوشته است: من کارت گرافیکو نمیتونم آپدیت کنم این ارورو میده کسی نمیدونه برای چیه؟؟؟؟؟[تصویر:  Capture.PNG]

بایدیه بوشه که توی محل نصب ابدیته رو حذف کنی و اسم بوشه هم تقریبا یه چیزی توی مایه های msvیاmvsهست اگر این کارو بکنی 100%مشکلت حل میشه S0 (29)
پاسخ
سلام،دوستان ببخشید اگه کسی میتونه برام اون دی ال ال هایی که تو خودپوشه بازی(جایی که آیکون اجرایی هست)برام بفرسته. فقط همونا و  با بقیه پوشه ها کاری ندارم.اگه نمیتونید آپلود کنید به این ایمیل بفرستید:moscreazy@gmail.com .اگه کرکتون codex هست بفرستید 63

بعد من دوتا مشکل دارم:
1-تو بازی تکسچر ها یجوری میشن.مثلا نور میره و ... کارتمم amd هستش  Confused
2-بازی با کرک 3dm سیو نمیشه چکارش کنم؟ Wall
پاسخ
دوستان توو بازی Assassins syndicate چرا وقتی میخوام از موس و کیبورد استفاده کنم دیر عمل میکنه توو بازی؟بازی روونه،اما مثلا چپو میگیرم چند ثانیه بعد عمل میکنه درحالیکه هیچ افت فریمی نداره
پاسخ
(02-26-2016, 09:56 PM)parham342 نوشته است: دوستان توو بازی Assassins syndicate چرا وقتی میخوام از موس و کیبورد استفاده کنم دیر عمل میکنه توو بازی؟بازی روونه،اما مثلا چپو میگیرم چند ثانیه بعد عمل میکنه درحالیکه هیچ افت فریمی نداره

مشکل بیشتر بازیهای یوبی سافت همینه.
بهتره توی ستینگ بازی، Mouse sensitivity رو تا ته بالا ببرید شاید درست بشه
That was just a dream

پاسخ
این اپدیت 1.4 رو نمیزارین یا کرک نشده چون مشکل من توش حل میشه
NvB4Ever
پاسخ
(03-01-2016, 05:22 PM)Big Killer نوشته است: این اپدیت 1.4 رو نمیزارین یا کرک نشده چون مشکل من توش حل میشه
با سلام
از کرک شدن کرک شده و حجمش هم  495 مگ هست ولی کرک معلوم نیست مال چه گروهی هست ولی براتون قرار میدم امیدوارم که مشکلتون برطرف بشه.
این لیست تغییرات آپدیت 1.4 هست.
کد:
For those who are wondering this is the Change Log
• Fixed an issue where glitches might fail to award the player Helix rewards
• Fixed an issue where the permanent XP Boost from the Season Pass would not be present in some cases
World/3D/Menu/HUD
• Fixed a typo with the Military Chapel’s bombing descriptionFixed an issue where the “Legendary Assassin kukri” would appear uncrafted and unusable after crafting it
• Fixed an issue with some achievements unlocking when they should not
Mission
• Fixed an issue in the “A Night to Remember” mission where the user could be stuck outside the vault in some rare cases, leaving no possibility to progress further
• Fixed an issue, in the “Jack the Ripper” DLC, in the “Jack’s Lieutenants” mission where the objective would not update
• Fixed an issue, in the “Jack the Ripper” DLC, in the “Letter of Intent” mission where it could fail without a desynch in some specific cases
Stability/Performance
• Improved performance and stability

برای نصب این آپدیت هم حتما باید این موارد زیر رو داشته باشی.
This Patch Requires :
Assassins Creed Syndicate-CODEX
Assassins Creed Syndicate Update 1-CODEX
Assassins Creed Syndicate Update 1.21-CODEX
Assassins Creed Syndicate Update v1.31 Only-CODEX

آپدیت به پست اول افزوده شد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
میشه لینک سایت ایرانی بزارین وسط دانلود لینکش خراب شد S0 (43)
NvB4Ever
پاسخ
سلام 
من تو سکانس 7 بازی اون قسمت که سوار کالسکه اسب شدی و در حال فراری هستی وقتی دیالوگ های بازی تموم میشه صفحه سیاه میشه و داره لود میکنه
تا حالا هم هیچ مشکلی با بازی نداشتم
کرک هم CODEX هست
از لحاظ سخت افزار هم مشکلی ندارم و کارت گرافیک هم اپدیت کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید 63 S0 (24)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,588 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,868 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,540 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,666 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,984 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان