امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات بازی Call Of Duty: Back Ops III
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم اونم این که بعد از نصب ۳ تا آپدیت این بازی(البته منظورم بدون نصب دی ال سی جدید و در نسخه ی اولیه ی بازی هست)بازم یه سری مشکلات گرافیکی هست مثلا بعضی از فیلم ها تو بازی به شکل پیکسل پیکسل هست و عملا هیچ تصویری رو نمیشه تشخیص داد و از همه بدتر اینکه موقع بازی نمیتونم به جز ۲تا اسلحه ای که دارم از اسلحه ی دیگه ای استفاده کنم.یعنی اصلحه ی دشمنام رو که رو زمین افتاده نمیشه ورداشت.لازم به ذکره که نسخه ی بازیم reloaded هست.لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
(05-10-2016, 07:47 AM)Scarecrow110 نوشته است: سلام دوستان

من یه مشکلی دارم اونم این که بعد از نصب ۳ تا آپدیت این بازی(البته منظورم بدون نصب دی ال سی جدید و در نسخه ی اولیه ی بازی هست)بازم یه سری مشکلات گرافیکی هست مثلا بعضی از فیلم ها تو بازی به شکل پیکسل پیکسل هست و عملا هیچ تصویری رو نمیشه تشخیص داد و از همه بدتر اینکه موقع بازی نمیتونم به جز ۲تا اسلحه ای که دارم از اسلحه ی دیگه ای استفاده کنم.یعنی اصلحه ی دشمنام رو که رو زمین افتاده نمیشه ورداشت.لازم به ذکره که نسخه ی بازیم reloaded هست.لطفا راهنمایی کنید.
مشخصات سیستمت چیه ؟
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
(05-10-2016, 07:47 AM)Scarecrow110 نوشته است: سلام دوستان

دوست عزیز اینا مشکل بازی یست کم اطلاعی شماست. برای پیکسلی بودن بعضی فیلما باید به آپشن بروید و قسمت graphic content و آن را enable کنید.

برای برنداشتن اسلحه دشمنان هم این قابلیت خاص بازی است که اسلحه ها بر اساس هر نفر تنظیم شده اند و نمیتوان آن ها را برداشت مگر اینکه بعد از رد کردن مرحله دوم و رفتن به safehouse به بشخ آرموری رفته و در لودات ود در پایین دو جای خالی دارد اسمشان یادم نیست که روی هر کدام کلیک کنید چند چیز که میتواند آنجا بزارید را نمایش میدد باید قابلیت copycat را فعال کنید و یز از آن در لودات خود استفاده کنید تا بتوانید اسلحه دشمنان را بردارید.

موفق باشید.
only call of duty series
پاسخ
سلام من نسخه کورپک بازی رو دارم و حجم کل بازی 53.7 گیگه ،هر وقت می خوام برم زامبی یا مولتی افلاین بازی کنم ،تو قسمت لود بازی میمونه و هیچ اتفاقی نمیوفته ،فکر کنم یه سری فایل های بازی حذف شده یا شاید یه مشکل دیگه ست ،اگه کسی میدونه باید چی کار کنم راهنماییم کنه،ممنون
[تصویر:  mszj_gtapix-wallpaper-1920x1080.jpg]
پاسخ
به احتمال زیاد بعضی فایل مربوط به بخش زامبی حذف شدن.باید اون فایل ها رو دانلود کنید
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ
(05-10-2016, 01:33 PM)mohammadm77 نوشته است: به احتمال زیاد بعضی فایل مربوط به بخش زامبی حذف شدن.باید اون فایل ها رو دانلود کنید

فقط زامبی نیست مولتی پلیر افلاین هم همین مشکل رو داره،
.
.
.
.
فایل های حذف شده رو باید ازکجا دانلود کنم ؟
پاسخ
با سلام، من دی ال سی Awakening و آپدیتاشو نصب کردم و اجرا هم شد. اما بازیم دیگه بخش مولتی پلیر آفلاین رو که با aceinjector اجرا میکردم نمیتونم بازی کنم.لطفا راهنمایی کنید. اروری که برای aceinjector میده اینه:
http://www.axgig.com/images/68384029384554939133.png
اما مشکل دیگه اینجاست که الآن تمام بخش های بازی یعنی campaign,zombies,bonus و nightmare,freerun,dead ops 2 که زیر شاخه های بخش bonus هستن کار میکنن اما دیگه مولتی پلیر آفلاین وجود نداره.زمانی که با aceinjector کار میکردم طبق دستورالعمل خودش هربار یه دکمه ی مربوط به هر بخش(مثلا بخش zombie یا multiplayer)رو میزدم.بعد که بازی رو اجرا میکرد،گزینه ی freerun مربوط به اون بخش مورد نظر بود.اما الان freerun فقط مربوط به چندتا حالت محدوده و درکل همه چی هست به جز multiplayer آفلاین.من اصلا این دی ال سی رو دانلود کردم که نقشه های مولتی پلیر بیشتر بشه.
پاسخ
(05-15-2016, 04:08 PM)Scarecrow110 نوشته است: با سلام، من دی ال سی Awakening و آپدیتاشو نصب کردم و اجرا هم شد. اما بازیم دیگه بخش مولتی پلیر آفلاین رو که با aceinjector اجرا میکردم نمیتونم بازی کنم.لطفا راهنمایی کنید. اروری که برای aceinjector میده اینه:
http://www.axgig.com/images/68384029384554939133.png
اما مشکل دیگه اینجاست که الآن تمام بخش های بازی یعنی campaign,zombies,bonus و nightmare,freerun,dead ops 2 که زیر شاخه های بخش bonus هستن کار میکنن اما دیگه مولتی پلیر آفلاین وجود نداره.زمانی که با aceinjector کار میکردم طبق دستورالعمل خودش هربار یه دکمه ی مربوط به هر بخش(مثلا بخش zombie یا multiplayer)رو میزدم.بعد که بازی رو اجرا میکرد،گزینه ی freerun مربوط به اون بخش مورد نظر بود.اما الان freerun فقط مربوط به چندتا حالت محدوده و درکل همه چی هست به جز multiplayer آفلاین.من اصلا این دی ال سی رو دانلود کردم که نقشه های مولتی پلیر بیشتر بشه.

سلام،اول هر چی فایل که واسه injector هست به علاوه خود برنامه رو از محل نصب بازی پاک کن.بعد منم همین مشکل رو داشتم ولی یه چند ساعت تو فروم های خارجی گشتم ،و یه لانچر پیدا کردم واسه بازی که هر قسمت از بازی رو خواستی اجرا کنی از منوی لانچر انتخاب می کنی و رو لانچ میزنی،بعد مثلا اگه رو مولتی پلیر زدی و بازی رو اجرا کردی از همون قسمت Bonus و free run باید وارد مولتی پلیر بشی.

[تصویر:  Desktop_26_02_1395_05_19_46_%D8%A8_%D8%B8_250.jpg]

لینک دانلود لانچر: http://s6.picofile.com/file/8251499484/B...r.exe.html
پاسخ
[تصویر:  aud6v9u53p9xndy0zucl.jpg]

دومین پک DLC بازی به نام Eclipse هم توسط ریلودد کرک و منتشر شد.
حجم این DLC Pack 2 هم 8.71 GB هست.
این پک چهار نقشه به نام های Spire, Knockout, Verge and Rift رو به بازی اضافه می کنه.
لینک به پست اول افزوده شد.
اینم دو تا عکس از این DLC
[تصویر:  ja659gbrp5f0hxdtkg9o.jpg]
[تصویر:  05ypzbjq7n0yyvzr87s4.jpg]
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام و عرض خسته نباشید.بنده dlc eclipse رو دانلود کردم.
ولی وقتی نصب تمام شد بازی رو اجرا کردم ولی stop working داد.مشکل چیه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,519 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,665 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,374 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,454 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,662 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان