امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
با عرض سلام خدمت دوستان، من این بازی رو تا حدود 60% رفتم، حالا یه مرحله ای هست به اسم T که برا هر سه کاراکتر بزرگ نشون داده میشه!! وقتی به محل T میرم چیزی برای شروع مرحله نمیگه.
 باید چیکار کنم؟؟؟؟؟ :huh:
پاسخ
سلام دوستان
هنوز مشکل من که قفل بودن ساعت بازی روی 12 ظهر بود حل نشده !
خواهش میکنم کمکم کنید
من هیچ مادی نصب نکردم
بازی رو هم پاک کردم و دوباره ریختم اما بازم ساعت بازی روی 12 ظهر قفل بود
نسخه بازی من ریلودد هست و فیکس ریلودد رو هم دانلود کردم و ریختم
این قفل بودن ساعت بازی تا حالا برای من مشکلی ایجاد نکرده بود تا اینکه به مرحله nervous ron رسیدم و به بالای منبع آب رفتم که ظاهرن این مرحله توی شب جریان داره برای همین بازی سعی داشت آب و هوا رو تغییر بده و روی شب قرار بده اما این قفل بودن ساعت بازی اجازه این کار رو به بازی نمیده و همش mission failed میده
تو چندین صفحه قبل هم این مشکلم رو گفتم اما به نتیجه ایی نرسیدم ...
خواهش میکنم کمکم کنید
پاسخ
(08-18-2015, 04:42 PM)john.pop نوشته است: سلام دوستان
هنوز مشکل من که قفل بودن ساعت بازی روی 12 ظهر بود حل نشده !
خواهش میکنم کمکم کنید
من هیچ مادی نصب نکردم
بازی رو هم پاک کردم و دوباره ریختم اما بازم ساعت بازی روی 12 ظهر قفل بود
نسخه بازی من ریلودد هست و فیکس ریلودد رو هم دانلود کردم و ریختم
این قفل بودن ساعت بازی تا حالا برای من مشکلی ایجاد نکرده بود تا اینکه به مرحله nervous ron رسیدم و به بالای منبع آب رفتم که ظاهرن این مرحله توی شب جریان داره برای همین بازی سعی داشت آب و هوا رو تغییر بده و روی شب قرار بده اما این قفل بودن ساعت بازی اجازه این کار رو به بازی نمیده و همش mission failed میده
تو چندین صفحه قبل هم این مشکلم رو گفتم اما به نتیجه ایی نرسیدم ...
خواهش میکنم کمکم کنید
خوب وقتی بیشتر از 3بار mission failed بده گزینه ای به نام skip به وجود میاد که میتونین بدون اینکه این مرحله رو برین مرحله بعدی بیاد  S0 (43) S0 (43) S0 (43)
پاسخ
سلام خسته نباشین 
من بعد اون مرحله زیر دریایی کشتیو اینا که lester میاد بصورت کاملا زیبا هیچ علامتی رو مپم غیر علامت سوال نیسس کمک کنین ممنون میشم
پاسخ
(08-18-2015, 06:01 PM)alireza grimes نوشته است: سلام خسته نباشین 
من بعد اون مرحله زیر دریایی کشتیو اینا که lester میاد بصورت کاملا زیبا هیچ علامتی رو مپم غیر علامت سوال نیسس کمک کنین ممنون میشم

سلام.من خودم چندین بار GTA V رو PC تموم کردم اگه یه مقدار بیشتر توضیح بدی میتونم کمکت کنم ;)
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
بله من ماسکو لباس واس ترور و فرانکلین و مایکل گرفتم بعده اونا هنوز هیچی نیومده نمیدونم چرا واقعا
پاسخ
(08-18-2015, 06:54 PM)alireza grimes نوشته است: بله من ماسکو لباس واس ترور و فرانکلین و مایکل گرفتم بعده اونا هنوز هیچی نیومده نمیدونم چرا واقعا

خب بعد از اینکه لباس و ماسک گرفتی..برو یه ماشین چهار دره پیدا کن(البته موقع که پیدا کردی خوده بازی بهت پیغام میده که میتونی از این ماشین
استفاده کنی یا نه)بعدش که ماشین مورد نظر رو پیدا کردی برو یه جای خیلی خلوت که کسی نباشه همون جا زنگ بزن به اون دو تا شخصیت دیگه بازی
به غیر از گزینه Hang Out یک گزینه جدید برات میاره اسمشو دقیقا یادم نیس همون رو بزن بعدش حله دیگه ماموریت شروع میشه و یک علامت H میاد
موفق باشید :cool:

پاسخ
سلام...
دوستان تازگی ها زیاد GTA نمیزنم حدودا 2 هفته ای گذشته است امروز رفتم توی بازی؛ بازی کرش میکنه
میرم توی شهر کر میکنه
باید چیکار کنم؟
پاسخ
(08-18-2015, 07:36 PM)Quantum Break نوشته است: سلام...
دوستان تازگی ها زیاد GTA نمیزنم حدودا 2 هفته ای گذشته است امروز رفتم توی بازی؛ بازی کرش میکنه
میرم توی شهر کر میکنه
باید چیکار کنم؟

با سلام.از کدوم نسخه استفاده میکنی 3dm یا ریلودد؟

پاسخ
سلام حاجی یه زحمت دیگه برات دارم 
این بازی وقتی از یه کاراکتر به کاراکتر دیگه سویچ میکنم ارور gta has stoped working میده که فقط close program داره قبلا هم این ارور رو میداد بعضی جاها ولی نه همیشه ولی بعد همون مرحله که با پلیسا درگیر میشم و فرانکلین ماشین اشغالیو تو کوچه پارک میکنه و بازی خودکار میاد رو مایکل همش این ارور میاد
تو رو خدا اگه میدونین بگین که خیلی داغون میشم Confused
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,464 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,250 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,269 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,102 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,580 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان