امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(09-04-2016, 06:29 PM)Mr robot نوشته است: فایل های زیپ همه ی دیسکهارو کپی کردم!
این نسخه کاملشه و کرک شده فقط فشرده شدست

من الان میتونم به شما چند سایت خارجی نشون بدم که میگن از نسخه های فشرده شده بخصوص Fitgirl استفاده نکنید.
بهتره که همیشه نسخه کاملشو بگیرید و بدونید در این نسخه های فشرده شده یه چیزی از بازی پاک شده است
پاسخ
من نمدوستم فشرده شده اومدم خونه فهمیدم 
رفتم پیش مرده گفت هارد بیار باز شدشو بریزم واست!
بعد گفت مشکل از رمته که کینگستونه و چینیه !این حرفش درسته؟ 
رمم دوتا 4g کینگستون
پاسخ
(09-04-2016, 08:35 PM)Mr robot نوشته است: من نمدوستم فشرده شده اومدم خونه فهمیدم 
رفتم پیش مرده گفت هارد بیار باز شدشو بریزم واست!
بعد گفت مشکل از رمته که کینگستونه و چینیه !این حرفش درسته؟ 
رمم دوتا 4g کینگستون

فکر نکنم رم مشکل ایجاد کنه
شما هاردتو به تنهایی بردی اونجا فهمید رمتون چی هست؟
پاسخ
نه ازم پرسید منم گفتم کینگستون

فکر کنم اشتباه شد هنو هارد نبردم واسش
پاسخ
(09-04-2016, 08:47 PM)Mr robot نوشته است: نه ازم پرسید منم گفتم کینگستون

فکر کنم اشتباه شد هنو هارد نبردم واسش

خب هاردتون رو ببرید شاید نصب شد! S0 (74)
پاسخ
سلام دوستان چند مورد توی بازی هست اگر می تونید راهنمایی کنید.
مشکل اول: تو بازی یه سری وبسایت ها واسه سرمایه گذاری و خرید باز نمیشه یه ارور میده.( ارورش اینه که سایت در حال تعمیراته)
مشکل دوم خرید خونه است که بعضی خونه ها رو نمیشه خرید از توی سایت.
موضوع آخر عوض کردن ماشین.مثلا من نمیخوام تروور اون وانت رو داشته باشه.میخوام ردش کنم بره میشه؟
پاسخ
(09-08-2016, 09:24 PM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان چند مورد توی بازی هست اگر می تونید راهنمایی کنید.
مشکل اول: تو بازی یه سری وبسایت ها واسه سرمایه گذاری و خرید باز نمیشه یه ارور میده.( ارورش اینه که سایت در حال تعمیراته)
موضوع آخر عوض کردن ماشین.مثلا من نمیخوام تروور اون وانت رو داشته باشه.میخوام ردش کنم بره میشه؟
برای سرمایه گذاری دوسایت وجود داره که یکیش نیاز به داشتن نسخه اورجینال بازی داره
توی نسخه افلاین این بازی کلا نمیشه خونه خرید 
نه این ماشین مخصوص تروره مثل ائودی مایکل که همیشه باهاشه
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(09-08-2016, 09:24 PM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان چند مورد توی بازی هست اگر می تونید راهنمایی کنید.
سلام 
اون سایت رو که میگید سایتی هست که میشه سهام شرکت هارو توش خرید که 2 قسمت داره یه قسمت افلاین هست و یه قسمت دیگه که باید به سوشال کلاب وصل بشید .

خونه ها هم توی سینگل پلیر اصلا نمیشه خرید اونا واسه gta online هستن 

و راجب ماشین کارکتر ها هم نمیشه عوض کرد
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
سلام دوستان دیروز من حواسم نبود پوشه Rockstar Games رو حذف کردم بعد بازی

این پیغام رو میده نمیاد رو بازی چطوری درستش کنم

[تصویر:  147340240776641.jpg]
پاسخ
(09-09-2016, 11:00 AM)REZAMUSICAL نوشته است: سلام دوستان دیروز من حواسم نبود پوشه Rockstar Games رو حذف کردم بعد بازی

این پیغام رو میده نمیاد رو بازی چطوری درستش کنم

[تصویر:  147340240776641.jpg]

پوشه‌ای رو که تو Documents هست رو پاک کردید؟
اگه این پوشه رو حذف کردید یه دور دیگه بازیو کرک کنید و سوشیال کلاب رو از اول نصب کنید اگه درست نشد باید بازیو دوباره نصب کنید و اگرم پوشه Rockstar games که تو پوشه Documents هست رو حذف کرده باشید باید بازیو از اول برید و سیواتون پاک شده
راستی یدور هم سطل اشغال رو ببینید و اگه پوشه Rockstar games توش بود روش راست کلیک کنید و restore رو بزنید
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,711 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,133 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,910 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,069 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,336 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان