امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(05-02-2015, 10:08 PM)Milad OC نوشته است:
(05-02-2015, 09:47 PM)Milad OC نوشته است:
(05-02-2015, 09:40 PM)ArianGamer نوشته است:
(05-02-2015, 09:35 PM)Milad OC نوشته است:
(05-02-2015, 09:20 PM)ArianGamer نوشته است: دوستان یکی به من توضیح بده باید GTA V رو با چی اجرا کرد؟!
[تصویر:  1d20_capture.png]

لانچر دوست عزیز
لانچر رو هم میزنم ارور Has Stop Working میده چیکار کنم؟

ویندوزت، سیستمت، نسخه ی بازیت و اینکه از اپدیت و کرک چند استفاده میکنی رو بگو

عزیزم، اول بازی رو پاک کن
دوباره نصبش کن
پوشه ی اپدیت رو تو محله نصبه بازیت کپی و رپلیس کن
کرک شماره ی چهار رو تو محل نصب و رپلیس کن
به پوشه ی قبلی برو، روی پوشه ی بازی کلیک راست کن و تو گزینه ها گزینه ی اخر رو انتخاب کن بعد توی زبانه ها زبانه ی سکیورتی رو انتخاب کن، ادیت رو بزن برای ادمینستور تیک فول کنترل رو فعال و بعد اوکی و دوباره اوکی رو بزن
نرم افزار سوشال کلوپ رو نصب کن
اپدیت کارت گرافیکت رو اگه انویدیاس حتما و حتما به ۳۵۰.۱۲ ارتقا بده (ارور استاپ ورکینگ در اقلب موارد به همین بخش مربوط میشه)
نرم افزارای نیازمند برای اجرای بازی مثل دایکرست رو نصب کن
به پوشه ی بازی برو و روی لانچره بازی که عکس گروه تیری دی ام روش هست کلیک راست کن و بعد بازی رو با گزینه ی ران از ادمینستور اجرا کن
(بهتره قبل از اجرا کامپیوتر رو ریست کنی)
اگه زبان بازی چینی بود عبارت 3dm رو تو پوشه ی بازی سرچ کن و فایلی رو که پسوندش .ini هست رو با نوت پد باز کن، تو سطر اول زبان چینی جلوی لنگویج نوشته شده و توی سطر دوم جلوی لنگویج انگلیسی قرار داره جای انگلیسی رو با چینی عوض کن و بعد تغیرات رو سیو کن... الان دیگه به احتمال زیاد بازی اجرا میشه اگه بازم بازی اجرا نشد ویندوزت رو عوض کن منتها از یه ناشره دیگه استفاده کن مثلا اگه از ویندوز سون آلتی میته ۶۴ بیت استفاده میکنی که ناشرش گردو هست از ویندوز سون التیمیته ۶۴ بیتی استفاده کن که ناشرش پرند یا پرنیان یا هر شرکته معتبره دیگه ای باشه پیشنهاد ویندوز هم از من به شما همون ویندوزه ۶۴بیت سونه!!! (دلیل این هم که میگم ویندوزت رو عوض کن اینه که بعد انجام این مراحل اگه بازم بازی استاپ وورکینگ بده نشونه ی وجود ویروس توی سیستمه میتونی از انتی ویروس هم استفاده کنی ولی اگه نشد باید ویندوزت رو عوض کنی ولی قبل از اینکه از انتی ویروس استفاده کنی حتما قبلش محله نصبه بازی رو برای انتی ویروس اعتماد سازی کن چون در غیره این صورت انتی ویروس کرک بازی رو به عنوان ویروس میشناسه و به کل پاکش میکنه، ضمنا یادت نره که انتی ویروس رو هنگام بازی کردن و ریختن بازی خاموش بکنی!) موفق باشید همگی ‎:)‎

ویندوز: 7 64 بیتی
سیستم:
CPU: Intel Pentium B950 2.10 GHz
Graphics Card: Nvidia Geforce GT 520 M 1GB
Ram:4 DDR3
نسخه بازی: Full Unlock
از آپدیت 1 و 2 و3 و4 و کرک 4 استفاده میکنم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یعنی شما میگی 16 دی وی دی رو از اول نصب کنم؟
جدید ترین آپدیت انویدیا رو هم نصب کردم بازم ارور Has Stop Working میده
تو AC: Black Flag هم همین ارور رو میداد
یعنی از ویندوزه؟
آنتی ویروس هم دارم ولی جای محل رو اعتماد سازی نکردم
فردا از اول کار هایی رو که گفتی انجام میدم ببینم چی میشه
مزسی بابت راهنمایی.
.I was starting to think my luck would run out, then I realised it already had, a long time ago, thats why I was here
.I might have laughed, if I had remembered how
.Your past is like pieces of a broken mirror You try to pick them up but you only end up cutting yourself

[تصویر:  83432806813548530636.jpg]
پاسخ
(05-02-2015, 10:41 PM)ArianGamer نوشته است:
(05-02-2015, 10:08 PM)Milad OC نوشته است:
(05-02-2015, 09:47 PM)Milad OC نوشته است:
(05-02-2015, 09:40 PM)ArianGamer نوشته است:
(05-02-2015, 09:35 PM)Milad OC نوشته است: لانچر دوست عزیز
لانچر رو هم میزنم ارور Has Stop Working میده چیکار کنم؟

ویندوزت، سیستمت، نسخه ی بازیت و اینکه از اپدیت و کرک چند استفاده میکنی رو بگو

عزیزم، اول بازی رو پاک کن
دوباره نصبش کن
پوشه ی اپدیت رو تو محله نصبه بازیت کپی و رپلیس کن
کرک شماره ی چهار رو تو محل نصب و رپلیس کن
به پوشه ی قبلی برو، روی پوشه ی بازی کلیک راست کن و تو گزینه ها گزینه ی اخر رو انتخاب کن بعد توی زبانه ها زبانه ی سکیورتی رو انتخاب کن، ادیت رو بزن برای ادمینستور تیک فول کنترل رو فعال و بعد اوکی و دوباره اوکی رو بزن
نرم افزار سوشال کلوپ رو نصب کن
اپدیت کارت گرافیکت رو اگه انویدیاس حتما و حتما به ۳۵۰.۱۲ ارتقا بده (ارور استاپ ورکینگ در اقلب موارد به همین بخش مربوط میشه)
نرم افزارای نیازمند برای اجرای بازی مثل دایکرست رو نصب کن
به پوشه ی بازی برو و روی لانچره بازی که عکس گروه تیری دی ام روش هست کلیک راست کن و بعد بازی رو با گزینه ی ران از ادمینستور اجرا کن
(بهتره قبل از اجرا کامپیوتر رو ریست کنی)
اگه زبان بازی چینی بود عبارت 3dm رو تو پوشه ی بازی سرچ کن و فایلی رو که پسوندش .ini هست رو با نوت پد باز کن، تو سطر اول زبان چینی جلوی لنگویج نوشته شده و توی سطر دوم جلوی لنگویج انگلیسی قرار داره جای انگلیسی رو با چینی عوض کن و بعد تغیرات رو سیو کن... الان دیگه به احتمال زیاد بازی اجرا میشه اگه بازم بازی اجرا نشد ویندوزت رو عوض کن منتها از یه ناشره دیگه استفاده کن مثلا اگه از ویندوز سون آلتی میته ۶۴ بیت استفاده میکنی که ناشرش گردو هست از ویندوز سون التیمیته ۶۴ بیتی استفاده کن که ناشرش پرند یا پرنیان یا هر شرکته معتبره دیگه ای باشه پیشنهاد ویندوز هم از من به شما همون ویندوزه ۶۴بیت سونه!!! (دلیل این هم که میگم ویندوزت رو عوض کن اینه که بعد انجام این مراحل اگه بازم بازی استاپ وورکینگ بده نشونه ی وجود ویروس توی سیستمه میتونی از انتی ویروس هم استفاده کنی ولی اگه نشد باید ویندوزت رو عوض کنی ولی قبل از اینکه از انتی ویروس استفاده کنی حتما قبلش محله نصبه بازی رو برای انتی ویروس اعتماد سازی کن چون در غیره این صورت انتی ویروس کرک بازی رو به عنوان ویروس میشناسه و به کل پاکش میکنه، ضمنا یادت نره که انتی ویروس رو هنگام بازی کردن و ریختن بازی خاموش بکنی!) موفق باشید همگی ‎:)‎

ویندوز: 7 64 بیتی
سیستم:
CPU: Intel Pentium B950 2.10 GHz
Graphics Card: Nvidia Geforce GT 520 M 1GB
Ram:4 DDR3
نسخه بازی: Full Unlock
از آپدیت 1 و 2 و3 و4 و کرک 4 استفاده میکنم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یعنی شما میگی 16 دی وی دی رو از اول نصب کنم؟
جدید ترین آپدیت انویدیا رو هم نصب کردم بازم ارور Has Stop Working میده
تو AC: Black Flag هم همین ارور رو میداد
یعنی از ویندوزه؟
آنتی ویروس هم دارم ولی جای محل رو اعتماد سازی نکردم
فردا از اول کار هایی رو که گفتی انجام میدم ببینم چی میشه
مزسی بابت راهنمایی.

بله به احتمال زیاد با این تفاسیر از ویندوزه شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که اول با انتی ویروسی که الان داری کله هاردت رو اسکن کنی و بعد ویندوزت رو عوض کنی و بعد بازی رو همون جوری که گفتم نصبش کنی و بعد از اجرای کامل بازی دوباره انتی ویروست رو نصب کنی و قبل از هر اقدامی هم محل نصبه بازیات رو اعتماد سازی کنی
پاسخ
سلام سلام سلام

الان موفق شدم با نصب مجدد نسخه ی فول آنلاک و ریختن مستقیم آپدید 4 و کرک 5 بازی رو اجرا کنم اما زمانی که میخواد بره توی بازی بعد از لودینگ این پیامو میده که هر دکمه ای رو بزنم پنجره بازی بسته میشه تورخدا چیکار کنم
[تصویر:  143059331519651.png]

دقیقا چیکار کنم
پاسخ
(05-03-2015, 12:00 AM)camirmohamad نوشته است: سلام سلام سلام

الان موفق شدم با نصب مجدد نسخه ی فول آنلاک و ریختن مستقیم آپدید 4 و کرک 5 بازی رو اجرا کنم اما زمانی که میخواد بره توی بازی بعد از لودینگ این پیامو میده که هر دکمه ای رو بزنم پنجره بازی بسته میشه تورخدا چیکار کنم
[تصویر:  143059331519651.png]

دقیقا چیکار کنم

سلام دوست عزیز
شما قبل از اجرای بازی بهتر هست که زبان بازی رو تغییر بدید به انگلیسی برای این کار هم در محل نصب بازی به فایل ini مراجعه کنید و در قسمت زبان en رو اضافه کنید و صفحه رو ذخیره کنید بعد اینکار یک بار دیگه بازی رو از playgtav به صورت run as اجرا کنید اگر دوباره با این پیغان مواجه شدید و اگر زبااان بازی انگلیسی بود عکس بگیرید و قرار بدید تا ببینیم دقیقا داخل متن چی نوشته.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام شب بخیر
زبان رو فارسی کردم و اون ارور رو رفع کردم مربوط به تنظیمات ساعت کامپیوترم بود باید میاوردمش 16 آپریل حالا ارور جدید هست خواهش میکنم بگید چیکارش کنم؟
http://up-is.ir/up94...59585574211.png
پاسخ
(05-03-2015, 12:21 AM)camirmohamad نوشته است: سلام شب بخیر
زبان رو فارسی کردم و اون ارور رو رفع کردم مربوط به تنظیمات ساعت کامپیوترم بود باید میاوردمش 16 آپریل حالا ارور جدید هست خواهش میکنم بگید چیکارش کنم؟
http://up-is.ir/up94...59585574211.png

سلام
خب شما اگه تمام آپدیت ها رو نصب می کردید دیگه لازم به عقب بردن تاریخ ویندوز خودتون نبودید.
در مورد ارور هم که تا جایی که من در تصویر دیدم شما اینترنتتون وصل بود و در حین اجرای بازی نباید به اینترنت وصل باشید.
حالا شما یک کاری کنید شما هر 5 آپدیت منتشر شده برای بازی رو نصب کنید و از کرک آپدیت پنجم استفاده کنید و بازی رو اجرا کنید.
قبل از تمام این کار ها توی اون ارور وقتی  cancel و یا ok اتفاقی میفته مثلا این قسمت رو رد کنه و وارد بازی بشه.
پاسخ
میش لطفا لینک تمام آپدیت ها رو بهم بدین

و میشه بگین سوشیال کلوب ب چ دردی میخوره اخه من چن روز پیش بی سوشیال بازی میکردم که

پاسخ
سلام آقای نصر

من 4 آپدیت رو کپی کرده ام ولی بازم تو رانندگی و اینا خیلی لگ داره

به صورت both of ... میزنم نه کپی رپلیس مشکلی نداره؟

ضمنا من همه ی 4 کرک رو ریخته ام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

این لگ و اینا رو چیکار کنم؟
پاسخ
من رو لانچر میزنم هیچی نمیشه چه نت روشن باشه چه خاموش play gta v رو run as میکنم هیچی نمیاره چه روشن باشه چه خاموش
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
پاسخ
(05-03-2015, 12:46 AM)hadi-wolf نوشته است: سلام آقای نصر

من 4 آپدیت رو کپی کرده ام ولی بازم تو رانندگی و اینا خیلی لگ داره

به صورت both of ... میزنم نه کپی رپلیس مشکلی نداره؟

ضمنا من همه ی 4 کرک رو ریخته ام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

این لگ و اینا رو چیکار کنم؟

سلام
خب با این کار شما یعنی both of یعنی عملا شما هیچ آپدیتی رو نصب نکردید.
شما برای ریختن آپدیت ها حتما هر 5 آپدیت رو به صورت Replace کپی کنید تا آپدیت ها در بازی شما اعمال بشه.
به نظر من شا بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و این بار هر پنج آپدیت رو کپی کنید و در هنگام جایگزینی فایل ها تمام فایل ها رو جایگزین کنید.
در آخر هم از کرک آپدیت پنج استفاده کنید و بازی رو به صورت run as اجرا کنید.
راستی حتما حتما کارت گرافیک خودتون رو به آخرین نسخه آپدیت کنید.
لینک دانلود آپدین کارت گرافیک در پست اول موجود هست.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,751 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,263 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 46,026 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,407 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,449 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان