امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکل بیرون پریدن از بازی ( ارور stopped working) در بازی pes 2013 مشکل تصویر
(04-08-2014, 11:08 PM)'irajchevelle' نوشته است: سلام
نه فقط همین گرافیک آنبورده که دارم استفاده میکنم. کارت گرافیک دیگه ای ندارم.
سیستم هم خانگیه. PC هه
نه الان بازی های most wanted 2012 / grid 2 / pes 2014/ driver san francisco نصبه و دارم بازی میکنم. اما این pes 2013 مشکل میزنه.
در ضمن وقتی وارد بازی pes 2013 میشم توی انتخاب تیم نمیره و میپره بیرون اما توی تمرین میره. اما گرافیکش توی هر حالتی که مانیتورو تنظیم کنی(داخل seting pes 2013) رنگاش تفکیک شده است. معلومه گرافیک پایین یا خرابه. رنگ دایره دایره شده.
اما تو بازی های دیگه این تفکیک رنگ ایجاد نمیشه. و چنین مشکلی تو بازی های دیگه پیش نمیاد.
اشکال کجاست

والا تا حالا این جوریشو مواجه نشدم ولی یه بار بازی رو با نرم افزار iobit uninstaller پاک کن سیو بازی رو هم پاک کن ببین مشکلت حل میشه یا نه منم میگردم ببینم چیزی در این رابطه پیدا میکنم یا نه

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
با سلام
این مشکل من در مورد ارور گرافیک در ویندوز سون هنوز پا برجا بود.
یه چیزی رو در مورد مشکلم کشف کردم شاید راهنمایی خوبی باشه تا بهم کمک کنید......
یکی از عزیزان گفت ویندوزتو عوض کن شاید درست بشه. منم ویندوز xp نصب کردم و دوباره بازی رو نصب کردم. بازی بدون مشکل اجرا شد و بازی کردم.
بعد توی همین ویندوز xp رفتم تو settings بازی pes 2013 قسمت  specifications و  رو vram چک کردم زده بود 1024.
دوباره ویندوز سون 32 بیتی رو نصب کردم بازی رو هم نصب کردم دوباره اجرا نشد و ارور کارت گرافیک رو داد.
دوباره توی این ویندوز یعنی سون رفتم داخل  settings بازی pes 2013 و vram شو نگاه کردم زده بود 64.
متوجه شدم vram توی ویندوز سون میزنه 64 و توی ویندوز اک پی میزنه 1024.
به نظرتون علت این کار چیه؟؟؟؟؟
چطور میشه برطرفش کرد؟؟؟؟؟
میشه ترفندی اجرا کرد که این ارورو توی ویندوز سون نده؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(04-14-2014, 02:33 AM)'irajchevelle' نوشته است: با سلام
این مشکل من در مورد ارور گرافیک در ویندوز سون هنوز پا برجا بود.
یه چیزی رو در مورد مشکلم کشف کردم شاید راهنمایی خوبی باشه تا بهم کمک کنید......
یکی از عزیزان گفت ویندوزتو عوض کن شاید درست بشه. منم ویندوز xp نصب کردم و دوباره بازی رو نصب کردم. بازی بدون مشکل اجرا شد و بازی کردم.
بعد توی همین ویندوز xp رفتم تو settings بازی pes 2013 قسمت  specifications و  رو vram چک کردم زده بود 1024.
دوباره ویندوز سون 32 بیتی رو نصب کردم بازی رو هم نصب کردم دوباره اجرا نشد و ارور کارت گرافیک رو داد.
دوباره توی این ویندوز یعنی سون رفتم داخل  settings بازی pes 2013 و vram شو نگاه کردم زده بود 64.
متوجه شدم vram توی ویندوز سون میزنه 64 و توی ویندوز اک پی میزنه 1024.
به نظرتون علت این کار چیه؟؟؟؟؟
چطور میشه برطرفش کرد؟؟؟؟؟
میشه ترفندی اجرا کرد که این ارورو توی ویندوز سون نده؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
در مورد ویندوز باید بگم که چون سون ویندوزه با گرافیکی هست ولی ویندوز xp یه ویندوز گرافیکی نیست برای همین توی xp رم گرافیکتو 1 گیگ نشون میده حالا توی ویندوز سون برو توی قسمت Pesonalize از توی تم هایی که اونجا هست اخری که یه حالتی داره همچی از حالت شیشه ای در میاد انتخابش کن بعد سیستم رو ریستارت بکن و بعد بازی رو اجرا کن.حالا بازم اگه نشد بازی پاک کن و دوباره نصب کن سیستم رو ریستارت کن بعدش کارت گرافیک رو اپدیت کن بعدش دایرکس و بقیه این ها رو نصب کن تنظیمات گرافیکی بازی رو بیار پایین تا بازی برات روان اجرا بشه و بازی رو هم از حالت fullscreen به حالت windows mode ببرش اگه دیگه نشد برو یه کارت گرافیک gtx 650 بگیر حدود 600 تومن هم هست دیگه هیچ مشکلی نداری عشق دنیا رو هم میکنی دیگه این همه مشکل هم نداری.این سری کارت گرافیک های اینتل مال بازی کردن نیست و فقط مال کار های خیلی معمولی هست اگه دیده باشی رو لبتاپ ها هم هست و فقط مال اینه که تصویر رو بهت بده نه چیزه دیگه.این دیگه اخرین راه حل هاست امیدوارم بهت کمک کنه.اگه نشد واقعا شرمنده هستم دیگه کاری نمی تونم انجام بدم.

پاسخ
ممنون از راهنمایی جامعتون...
انجام میدم ببینم چی میشه.
اما واقعا عجیبه چرا تا دو هفته پیش با همین سیستم بدون مشکل بیشتر از دو ماه باز میکردن این بازی رو اما یهو اینجوری شد؟؟؟

پاسخ
(04-14-2014, 03:13 PM)'irajchevelle' نوشته است: ممنون از راهنمایی جامعتون...
انجام میدم ببینم چی میشه.
اما واقعا عجیبه چرا تا دو هفته پیش با همین سیستم بدون مشکل بیشتر از دو ماه باز میکردن این بازی رو اما یهو اینجوری شد؟؟؟

خواهش میکنم
از این مورد ها خیلی پیش میاد تو دنیای کامپیوتر برای من خیلی از این اتفاقات افتاده اخریش این بود که داشتم با کامپیوترم کار میکردم دیدم یکدفعه خاموش شد و دوباره روشن شد ولی دیگه بهم تصویر نمی داد که اخر فهمیدم مادربردم سوخته حالا مادربورد جدید که گرفتم وقتی می خوام رم کامپیوتر رو از دو به چهار ارتقا بدم سیستم هی خاموش و روشن میشه.زیاد خودتو درگیر چنین مسائل نکن چون دلایل منطقی براشون پیدا نمیکنی.

پاسخ
سلام من همه این کارها را کردم نشد  آیا می توانم یک بازی جدید نصب کنم؟
پاسخ
(05-16-2014, 07:27 PM)'ali65963437' نوشته است: سلام من همه این کارها را کردم نشد  آیا می توانم یک بازی جدید نصب کنم؟

سلام دقیقا مشکلتون چیه چه کار هایی کردین نشد.

پاسخ
سلام  من دریافت نرم افزار رو می زنم میگه چیزی یافت نشد چی کار کنم[تصویر:  s0%20%2841%29.gif]
پاسخ
(05-22-2014, 07:55 AM)'saeed gholami' نوشته است: سلام  من دریافت نرم افزار رو می زنم میگه چیزی یافت نشد چی کار کنم[تصویر:  s0%20%2841%29.gif]

سلام چه نرم افزاری رو می خوای بگیری نمیشه بگو تا برات یه لینک تازه تر بزارم.

پاسخ
با سلام و خسته نباشید،یک سوال داشتم که مقداری طولانی هستش،پیشاپیش عذرخواهی میکنم
من لپ تاپ ایسوس مدل X550LD دارم که اطلاعات dxdiag سیستم از این قرار است:
من بازی pes2013 رو روو لپ تاپم نصب کردم اما بازی اول که بالا نمیومد،بعدم میره توو بازی اما سریع از بازی میاد بیرون!
وقتی میخوام برم توو ستینگ بازی،این ارور رو میده:
توو قسمت specifications هم جلوی GPU و VRAM هم unable زده:
و وقتی میخوام وارد بازی بشم همچین اروری میده:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,590 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,900 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,568 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,680 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,991 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان