امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدال افتخارم را گرفتند اما در ازای چه؟ نقد و بررسی بازی MEDAL OF HONOR WARFIGHTER
فقط گرافیک بازی رو دوست داشتم ولی هیچ وقت نه میدان نبرد رو گرفتم و نه مدال رو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون از EA خوشم نمیاد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون به خاطر نقد خوبت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
خسته نباشی امیر عزیز ...
نقد خوبی بود ، مخصوصا که واسه اولین بارت بود ... مشکلات زیادی نداشت نقدت فقط تو بخش داستان فقط توضیح نده داستانو یکم بیشتر در مورد جزییات داستان و ... بحث کن . گیم پلی خوب بود ولی یکی دو تا مشکل کوچیک بود کم کم برطرف میشه . بر خلاف بعضی نقدای دیگه نگارشت واسه اولین بار خوب بود و مطمئنا دفعات بعدی هم کیفیت نوشته هات بالا تر میره ....
در آخر منم از نقد همین بازی شروع به نوشتن کردم و خیلی خیلی بدتر از تو نوشته بودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] موفق باشی ، منتظر مقالات دیگت هستم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
نقدت عالی بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
والا من که با این بازی خیییلی حال کردم.آخرشم سردر نیاوردم که چرا بهش نمره کم دادن؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مگه چی کم داشت؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به قول امیر مرحله اولش خیل باحال بود.منم صدارو تا ته بردم بالا.اصلا جو بازی خییلی باحال بود.من که این نسخه رو بهترین نسخه این فرانچاینز میدونم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
من که از بازیش خوشم اومد و به نظرم خوب بود.
ممنون بابت نقدت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
نقد خوبی بود. سعی کن به قول یارو گفتنی Expand بدی جملاتت رو.
بشکاف، برو جلو [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,778 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 975 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,880 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,118 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان