امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی گیمری: فوتبالیست های Ps2 | قسمت اول (آیتم ویدئویی)
« سلام به گیمرهای گرانقدر و حرفه ای، همه رنک بالاها، همه سرهنگ ها و فرماندهان، همه سرتیپ ها و ژنرال ها »

اولین آیتم سری جدید خودم رو پس از چیزی حدود سه سال با تحولی عظیم ساختم و بر روی کانال آپاراتم منتشر کردم.
بزرگترین تحول در سری جدید آیتم های گیمی، حضور خودم هست که در طول آیتم شما رو همراهی خواهم کرد تا از دیدن آن خسته نشوید. [تصویر:  biggrin1.gif]
خیلی دوست دارم تا جایی که خون گیمری در رگ هاتون جاریه، از آیتم من با تبلیغات، لایک و کامنت گذاشتن حمایت کنید تا بازدید کنندگان بیشتری تماشا کنند و منم آیتم های بیشتری از بازی های مختلف بسازم و شروع مجدد پرقدرتی داشته باشم.

[font=tahoma]اولین آیتم به دلیل Intro اول و آخر آیتم، چند دقیقه ای طولانی تر از آیتم های آینده خواهد بود اما شک ندارم از اون لذت کافی و وافی رو خواهید برد:[/font]

منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در مورد آیتم ویدئوییم در کانال آپاراتـم هستم.

[font=tahoma]« حمایت شما بیش از پیش موجب دلگرمی من خواهد بود »[/font]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه آیتم های کانترگلوبال آفنسیو را از دست ندهید + بازی های جدید و قدیم خاطره انگیز SM.Gamer 2 1,614 09-17-2016, 09:11 AM
آخرین ارسال: SM.Gamer
  مقاله ای در باب آموزش و بازی های ویدئویی Justice Knight 0 1,222 01-19-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Justice Knight
  سینما+ | قسمت سیزدهم (بخش دوم) Mohammad Reza Sahraee 1 1,824 11-03-2015, 10:55 PM
آخرین ارسال: isapor123
  سینما+| قسمت سیزده (بخش اول) Mohammad Reza Sahraee 9 3,266 10-10-2015, 09:15 AM
آخرین ارسال: hossein225
  سینما+| قسمت دوازده (بخش اول) Mohammad Reza Sahraee 9 3,091 10-05-2015, 01:05 AM
آخرین ارسال: Last Warrior

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان