امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14
(10-22-2013, 01:05 AM)Moreta نوشته است: ‌خیلی خوب بود ، فقطایراداتی وجود داشت که فکر کنم به دلیل تحقیق کمه . مثلا بین این همه نقد هایی که از بازی توی سایت ها و مجله های فارسی زبان خوندم ، کسی هنوز نمیدونه به قرآن این بازی با ignite ساخته شده و اون موتور نسل بعدی ignite 2 هستش . ولی در کل خوب بود و به نظرم منطقی بود .

اتفاقا اگه شما توی ویکی پدیای انگلیسی صفحه ی فیفا 14 رو بخونید میبینید که تو بخش مشخصات بازی نوشته impact engine برای pc, xbox 360 و ps3.

(10-22-2013, 12:24 AM)Mahdi.AC4 نوشته است: ممنون بابت نقدتون خسته نباشید![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عدم حضور تیم ملی و لیگ برتر ایران جز نکات منفی حساب نمیشه!سعی کن نقدتو با استانداردها بنویسی  زیاد از نظر شخصیت استفاده کردی ولی نظرت بعضی مواقع صحیح بود.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فیفا امسال از هر لحاظ عالی بود .

بابت این حرفم دلیل داشتم. تو ویکی خوندم که با اینکه لیگ برتر ایران تو نظرسنجی ها رتبه ی بالایی به دست آورده بود ولی باز هم لیگ های بی کیفیت تر رو به بازی اضافه کردن.
پاسخ
impact  موتور فیزیک بازیه و انجین اصلی ignitهستش و من منظورم باقی نویسنده ها بوده که اون دو تا رو با هم قاطی می کنن . موفق باشی .
پاسخ
به نظرم نقد بسیار خوبی بود با توجه به سبک بازی خیلی خوب نوشتی ولی همینطور که رسول بهت گفت تیترش خوب نیست [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خسته نباشی داداش
شجاع باشید و وارد میدان نبرد شوید
[تصویر:  battlefield-3-logo-600x300.jpg]

پاسخ
خیلی خیلی ممنون عالی بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
من خودم با اینکه pes بازم ولی امسال میخوام fifa رو امتحان کنم چون خیلی از بدی pes گفته شده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
سلام عرفان جان.نقد قشنگی بود.تیتر مقالت یه ذره بد بود ولی تیتر های داخل مقالت خیلی قشنگ بود خصوصا آخری که نوشته بودی "این توپ گل میشود؟" .
درباره ی بازی هم باید بگم که متاسفانه نسخه ی اسکیدرو بازی دارای باگ های متعددی هستش واسه همین تا به حال 4 ورژن از کرکش فیفا 14 اومده و هنوز باگ هایی وجود دارن.
بازم ممنون
 [img=0x215]http://*****/images/70epme5cfcgrwxp5npon.jpg[/img]

This is end of the GAME 
پاسخ
"ضعف در داوری"[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
لابد داوره قهرمانی بوده...

کلا بازی هایی که نسخه ی جدیدشون نسبت به قبلی کم تغییر کنه رو دوست ندارم الان pes بهتر شده اما خداشاهده فیفا همونیه که قبلا بود
تمامی حقوق اینجانب متعلق به بنده می باشد. l:

گیمفا!لطفا نام کاربرینونو عوض نکنید
Error Dxgi.dll

[تصویر:  watch_dogs_aiden_pearce-1920x1080.jpg]
we know everythings
پاسخ
(10-22-2013, 04:46 PM)error dxgi.dll نوشته است: "ضعف در داوری"[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

کلا بازی هایی که نسخه ی جدیدشون نسبت به قبلی کم تغییر کنه رو دوست ندارم الان pes بهتر شده اما خداشاهده فیفا همونیه که قبلا بود

موافق نیستم باهات. PES تغییر کرده ولی این تغییر پسرفت بوده نه پیشرفت
پاسخ
(10-22-2013, 04:46 PM)'error dxgi.dll' نوشته است: "ضعف در داوری"[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

موافق نیستم باهات. PES تغییر کرده ولی این تغییر پسرفت بوده نه پیشرفت
نقل‌قول: منم موافق نیستم باهات[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بنظر من تغییر های pesمثبت بوده بخصوص گیم پلی و چهره بازیکنان
تمامی حقوق اینجانب متعلق به بنده می باشد. l:

گیمفا!لطفا نام کاربرینونو عوض نکنید
Error Dxgi.dll

[تصویر:  watch_dogs_aiden_pearce-1920x1080.jpg]
we know everythings
پاسخ
به نظرم بی اس خوب بوده ولی واسه اولین با ر که با فاکس ساخته شده به بسبت خودش ضعف هایی داشته.....
فیفا رو هم که بازی نکردم(پی 30 ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
پاسخ
مرسی واقعا عالی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] تعداد بازدید هایی که در این مدت کم شده ازش خیلی بیشتر از مقالات این چند وقت بوده که منتشر شده [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] به خاطر این اتفاق بهت تبریک می گم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]در مورد بازیشم باید بگم که امسال تصمیم گرفتم نه PES بازی کنم نه فیفا چون PES که معلومه چیکار کرد و FIFA هم چون فن PESم بازی نمی کنم و منتظر می مونم تا سال بعد که  کیفیتشون بره بالا[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,776 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 947 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 971 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,112 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech
  eFootball 2022 (PES 2022) vs FIFA 22 gamelover0 0 1,203 10-02-2021, 05:58 PM
آخرین ارسال: gamelover0

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان