امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال تحصیلی| شروعی برای گیم یا پایانی برای گیمر
 به نام خدا
[تصویر:  5btkc1783l59ut900xu0.jpg]
یک روز از شروع سال تحصیلی گذشته و مسلما کاربران فضای مجازی( بخصوص جمعیت حوزه گیم) در حال سپری کردن روزها و ساعات آخر بازی کردن با کنسول یا PC خودشون هستند. شاید بشه گفت که تعطیلات تابستونی هر سال، با انتشار دو بازی پرطرفدار فیفا و Pes تموم میشه و برای یک عده، اجرای یکی از این دو بازی، میشه آخرین بازیی که در تابستون انجام دادن. از بحث ها و دعواهای طرفداران هر دو بازی هم نمیشه گذشت. بحث های شیرین ولی در عین حال بیخود! این که میگیم بیخود به این دلیل هستش که بحث وقتی منطق و حقیقت درش دخیل نباشه، بحث نیست. این که بگیم "این بده، اون خوبه، این چه نمره ایه، تو گیمر نیستی و ..."، بحث و تبادل نظر محسوب نمیشه.
خیلی ها میان از غروب 31 شهریور ترول میسازند و جملات با جنبه طنز میسازند. خب طبیعیه که دل کندن از 3 ماه فراغت و خوشی و بازی کردن، برای هر کسی آسون نیست! سال تحصیلی که تموم بشه، تازه سیل عظیمی از بازی ها منتشر میشند. به چند بازی اشاره می کنم که بدونید چه بازی های مهمی رو در پیش داریم که میشه بعدا هم این بازی ها رو اجرا کرد: [i]Rise of the Tomb Raider--Uncharted 4: A Thief's End-- Assassin's Creed Syndicate-- Need for Speed--Call of Duty: Black Ops 3--Tom Clancy's Rainbow Six Siege

[تصویر:  5hli_7jdt4j99ok23qlagwmo0.jpg]
[/i]

معمولا هم اخبار این روزهای آخر تابستان هم داغه. مثلا، رقابت خنداننده برتر برنامه خندوانه هم در نوع خودش جالبه S0 (43) . یک بار اختلاف آرا به 1 میرسه و یک بار هم به چندین هزار تا! در هرصورت رقابت در مرحله بعد جذاب تر میشه با علی مسعودی و ژوله!! اگر یک ناخنکی هم به سینما بزنیم به این خبر میرسیم که Jon Snow زنده است و نمرده S0 (43) دیروز بود که کیت هرینگتن بازیگر نقش جان اسنو این موضوع رو تایید کرد. با این که همین آريالا و تهیه کننده سریال قبلا گفته بودند که 100% جان اسنو مرده ولی حالا زنده بودنش تایید میشه. اگر بخوایم به یک خبر دیگه تو سینما بپردازیم، باید باز هم به سریال "بازی تاج و تخت" اشاره کنیم متاسفانه S0 (43) 67امین دوره‎ی جوایز تلویزیونی امی(اسکار تلویزیونی) هم به پایان رسید که این سریال بازی تاج و تخت هم تونست 2تا جایزه رو ببره! اما می رسیم به دنیای فوتبال که دو اتفاق جالب درش رخ داد!  دنیایی که به اندازه ای داغه که گرماش داره بارسایی های عزیز رو میسوزونه S0 (43)  چرا؟!! چون دیروز اعلام شد که امکان حذف تیم محبوب بارسلونا در لالیگا وجود دارد چون قراره هفته آینده، انتخاباتی برای استقلال ایالت کاتالونیا برگزار شه که اگر مثل انتخابات سال قبل نشه، خدا بخواد(دعای طرفداران مادرید هنگام خوندن خبر) دیگه بارسلونا نامی در لالیگا وجود نخواهد داشت!! خبر دوم این که اگر در چند ساعت گذشته اسم از لواندفسکی یا بایرن مونیخ نشنیدید، باید بگم که اهل دنبال کردن لحظه به لحظه فوتبال نیستید! رابرت لواندفسکی دیشب در بازی تیمش دربرابر ولفسبورگ تونست در 9 دقیقه 5 تا گل بزنه!!! بازی هم 1-5  به نفع بایرن به پایان رسید!! لواندفسکی همون کسیه که در بازی رفت لیگ قهرمانان چند سال پیش تونست هر4تا گل تیمش(دورتمند) رو به ثمر برسونه و مادرید رو نابود کنه!

[font=Verdana]گفتیم و گفتیم تا رسیدیم به آخر دفتر.... ! آخر دفتر اینجاست که کاربران عزیز، پسران خوب، گیمرهای محترم، محصلان درس خون و خلاصه گیمفایی های عزیز، با تموم شدن تابستون، پروسه ساخت آینده خودتون شروع میشه. فضای مجازی و هرچی که درش هست، همگی مجازی اند! اسمش روشه، م ج ا ز ی! واقعی نیست که ذهنتون رو مشغولش کنید و به فکر دنیای واقعی که همون درست زیستن و ساخت آینده خودتون نباشید! برعکس، باید بفکر درست زیستن و ساخت آینده خودتون باشید. حتما شنیدید که میگن نون و آب نمیشه! خب راست هم میگن! این که کامل کل دم و دستگاتو جمع کنی و بره واسه تعطیلات(حالا عید یا امتحانات) غلطه! درس رو میخونی، زندگیتو درست میگذرونی، بعدش میای پای ابزارهای سرگرمی مثل کنسول و بازی و نت و...! این"بعدش میای" یعنی روزی 30 دقیقه الی 1 ساعت یا هفته ای 6-5 ساعت رو صرف این سرگرمی ها میکنی! همش درس خوند یا همش بازی کرد غلطه. اینجوری هم نباشه که جز دوستانی باشید که میگند"ما همه کارامونو میکنی و بعد مشغول اینجور چیزا میشیم... برنامه ریزی داریم و ...."! همین آقایون بعدا میفهمند که سر خودشونو کلا گذاشتن و برای یک سری دلایل بیخود و بچه گانه و زودگذر، از اون جمله استفاده کردند!

در آخر هم 2 نفر از دوستان خوبم که از اعضای کادر گیمفا هستند، چند کلمه ای با شما صحبت دارند.
شما هم اگر حرفی ونظری دارید، میتونید بگید ولی به حاشیه نرید و راجع به قسمت های مهم مطلب صحبت کنید
.

حامد زاهدی میگه...
[/font]

نقل‌قول: همه چیز به برنامه ریزی شما بستگی دارد. این شمایید که برای خودتان تصمیم می گیرید و این تصمیم شماست که باعث ساخت پلکان آینده زندگی تان می شود؛ پلکانی که می تواند راه عرش یا فرش شما باشند. اگر می خواهید به سوی موفقیت گام بردارید از همین الان برنامه ریزی کنید؛ برنامه ای که نه به درس لطمه بزند و نه خللی در روند انجام بازی ایجاد کند.
دوست من، در آخرین پله موفقیت می بینمت  [تصویر:  s0%20%2824%29.gif]

دانیال شیخی میگه...

نقل‌قول: در مورد بازی‌ها در دوران سال تحصیلی صحبت زیادی ندارم زیرا که اکثراً نسبت به روند همیشگی آن مطلع هستند؛ با توجه به سال‌هایی که در عرصه گیمینگ حضور داشتم تاریخ انتشار بازی‌ها دقیقاً برای دوران تحصیل برنامه‌ریزی شده‌اند! تابستان امسال نسبت به سال‌های قبلی خیلی پر بارتر بود. شاهد عرضه عناوین معروفی بودیم. در جایگاه خاصی برای نصیحت عزیزان قرار ندارم ولی به عنوان یک تجربه شخصی باید عارض باشم که هیچ‌وقت بازی را از برنامه‌ریزی خودتان حذف نکنید مگر در شرایط خیلی خاص... حتی اگر در روز نیم ساعت وقت خالی دارید آن را بی‌شک صرف بازی کنید. تنها در صورتی که از یک برنامه‌ریزی کاملاً دقیق بهره‌مند هستید می‌توانید از جانب صحبت‌ها و پندهای خانواده در مورد بازی کردن و درس در امان باشید. با یک برنامه‌ریزی و مطالعه مناسب بگذارید نمرات و نتایج پاسخگوی تمامی سؤالات و شبهات باشند... . البته پایبند بودن به اولویت اصلی که همیشه درس هست، امری ضروری هست. یکی از مسائلی که شاید اکثراً امروزه شدیداً درگیر آن هستیم ساعات خواب و بیداری از خواب هست. حتماً در برنامه‌ریزی خود قرار دادن چنین نکته‌ای را فراموش نکنید.

S0 (74) با تشکر S0 (74)

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
گیمر شاید روزی بمیرد ولی گیم همچنان باقیست

به شخصه به همه گیمرای عزیز قول میدم که درس رو بیخیال شده و نذارم که وجود واقعیم گم بشه و تموم سال رو فقط بازی کنم ! ! (شوخی)

ممنون از اساتید عزیز گیمفا و انجمن که همچنان سعی در سرگرم کردن این جامعه بزرگ دارن

متن زیبایی بود شارژ شدیم استاد  :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
پاسخ
اشک تو چشام جمع شد :( ولی من از اوناش نیستم بازی میکنم درسم میخونم! :D
[تصویر:  wpid-b5clrjb-770x402.png]
پاسخ
پایانی دوباره برای بنده 
شنبه کل دستگاه ها جمع میشن
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
خوب بود  :cool:
گیمر هیچ وقت دست از بازی بر نمیداره  :)
اینو مطمئن باشین  ;)
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
پاسخ
کاملا درسته همه چی به برنامه ریزی بستگی داره حیف من دیر فهمیدم و معدلم پایین شد اما امسال باید فرق داشته باشه از الان می دونم باید چی کار کنم
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
دمت گرم. :heart: :heart: :heart: :heart: 
من خودم به شخصه یکی از اون گیمرهایم که نه بازی رو ول میکنم و نه درس رو. شاید برای بعضی ها عجیب باشه، ولی پدر و مادر من اصلا بهم کار ندارن که در بخون و نخون، فقط بهم یک بار یا 2 بار گفته که اگه نخونی خودت ضرر میکنی، که یبار هم کردم، (کلاس چهارم ابتدائی بودم که ناجور افت کردم، ولی باز خدا رو شکر بقیه بچه ها هم افت داشتن و من دوباره اول شدم).
فقط میخوام بگم اگه برنامه ریزی میکنی بعدش اینکارها رو انجام بده:
1-کوشش کن.
2-صبر داشته باش.
3-ایساده‌گی کن.
4-ایساده‌گی کن
5-ایساده‌گی کن
6-ایساده‌گی کن
اون دوتای اول آسونه این آخریا سخته.
در ضمن نمیدونم چرا ولی برای من توی دوران مدرسه بازی بیشتر حال میده.
بازم ممنون بابت مقاله.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
من با این اهنگ ها به گرفتن معدل 17/30 امید دارم 
دوست دارم زندگی رو 

کرکره 

every thing awesome 

همینا واسه نه ماه امید خالص کافین واسه من که اینطوره :cool:
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
حالا درسته برنامه خوبه ولی کلا من اهل برنامه نیستم هروقتم مینویسم مثل اون نمیشه ولی به درس و مشقم میرسم شده شاید روزی بازی نکنم ولی بالاخره بازی میکنم و همیشه هم در کنار درس بازی میکنم و همیشه هم به لطف خدای متعال اول کلاس بودم و شب سرمو راحت میزارم رو بالشت که خیلی ها میگید مگه چیه که راحت میزاری سرت رو روی بالشت :باید بگم اگه ادم به تکالیفش برسه امتحاناتش رو بخونه راحت فردا میره امتحان میده و میشینه بازیشو میکنه :cool:

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
اول میخواستم یه چیز قلمبه سلمبه بنویسم بعد به خودم اومدم دیدم این چیزایی که نوشتم نه به قد من میخوره نه به نصفش عمل کردم S0 (42) ولی به هر حال باید گفتنی ها رو گفت.
دوستای عزیز... بروبچ گل گیمفا... همون طور که آقا امیر گفتن، اینجا همه ش مجازیه. نمیخوام تصور ذهنیتون رو خراب کنم. دنیای مجازی هم هر چقدر الکی باشه واسه خودش یه دنیاس و خیلی از ما بخش زیادی از زمانمون رو واسه ش میذاریم.
به نظر مهم ترین چیزی که باید بهش توجه داشته باشید، مسئله ی اولویت بندیه. این جمله رو یه بار یه جا نوشتم دیدم خیلی هم تابلو نیستا!

بعد از یه کنکور یا امتحان خوب، بازی های خوبی در انتظارته. ولی بعد از کلی بازی خوب احتمالا کنکور یا امتحان خوبی در انتظارت نیست.

پس بروبچ واسه آینده خودتون هم که شده، سعی کنید دو قدم جلوتر رو هم نگاه کنید و بعد تصمیم بگیرید. ممکنه یه سری هاتون بگید باو این نفسش از جای گرم بلند میشه... کیف و حالش رو کرده حالا داره عین 301 ما رو نصیحت میکنه... ولی نه... منم مثل شما و در شرایط شما (حتی بدتر!) بودم و به این نتیجه رسیدم که بهتره یه سری مسائل رو به بازی و دنیای مجازی ترجیح بدم.
میدونی چه حسی داره وقتی آهنگ Ladies of the woods رو بشنوی و گرالت رو سوار Roach ببینی ولی دستت به دکمه ی W نرسه؟؟؟
میدونی چه حسی داره وقتی اولین تریلر 60 فریم GTA V رو ببینی ولی بازی به دستت نرسه؟؟؟
میدونی چه حسی داره وقتی تو فلان خبر یه بحث راه میوفته و تو یه جواب دندون شکن داری ولی نمیتونی چیزی بنویسی ؟؟؟
یه سال نیای سایت ؟؟؟ مگه میشه؟! (این یه مورد نشد S0 (2)  امیر محمد میدونه قضیه چیه S0 (42) ولی لو نمیده ها S0 (43) )
پس آره! منم یه چیزایی میدونم و یه رنجایی کشیدم! ولی بروبچ! هیچ، هیچ و باز هم هیچ لذتی به اندازه ی وقتی نمیشه که بعد از درس و با خیال راحت روی گزینه ی New Game کلیک میکنی... هیچ چیز تو سرت نیست به جز اصوات بازی... دیگه اون فکر لعنتی که میگه: "اوه اوه فردا رو بگو... فلان امتحان و ..." تو سرت نیست... دیگه هیشکی نی بگه بچه بشین سر درست S0 (42) 
کوتاه کنم (نه بابا S0 (43) 10 خط نوشته تازه میگه کوتاه کنم S0 (43) )
اول آینده واقعی
بعد حال مجازی (ایهام تناسب داشت :D )
این حرف رو از من داشته باشید. مطمئن باشید ضرر نمیکنید.

به امید موفقیت همه ی شما
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 110 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,695 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 672 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 763 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 792 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان