امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرعت، سرعت، سرعت | پیش نمایش عنوان Need for Speed: Rivals
دوستان لطفا به جای استفاده از کلمه هایی مانند " ممنونم ، خوب بود و... " از کلید تشکر استفاده کنید. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
پیش نمایش خوبی بود !
 خوشحالم که باز بخش تون آپ به NFS برگشته واقعا جاش خالی بود !!
 امیدوارم مثل MW 2012 یه مشت ماشین و وانت بی خاصیت داخلش نذارن !!! بخش های اسلحه ها هم برام ناجور هستش .. نمی دونم NFS .HP رو بازی نکردم ولی فکر نکنم اسلحه های اون سبکی در بازی هیجان وارد کنن.. کاش می شد ماشین های پلیس رو هم تغییر داد و تون آپ کرد !
............................
 در مورد نوشته :
سبک نوشته ات خوب بود . هیجان رو به خواننده انتقال می داد . عنوان ها رو به خوبی انتخاب کرده بودی ، متن ها هم به اندازه و خوب بودن .. کارت خیلی خوبه .. همین جوری ادامه بده ..
موفق باشی
 حسین براتی
این مهم نیست که من بمیرم ! من از این دنیا خسته شدم ! همه افراد حتی دوستانم  نیز به دنبال چشم های من هستم .
-چشم های من نفرین شده است ، قوی ترین گنجوتسو در بین تمام نینجاها .
-جوتسوی من یکی از پیچیده ترین جوتسو ها است ، کوتوآماتسوکامی ( تکنیک انتقال بدن )
تنها ارزوی من صلح بین نینجاها و ارامش است ، شاید مرگ من قدمی کوچک برای این ارزوی بزرگ باشد. امیدوارم نسل های بعد نیز این صلح را جویا باشند....
------شیسویی اوچیها ------
پاسخ
(09-09-2013, 12:52 AM)'حسین براتی' نوشته است: پیش نمایش خوبی بود !
 خوشحالم که باز بخش تون آپ به NFS برگشته واقعا جاش خالی بود !!
 امیدوارم مثل MW 2012 یه مشت ماشین و وانت بی خاصیت داخلش نذارن !!! بخش های اسلحه ها هم برام ناجور هستش .. نمی دونم NFS .HP رو بازی نکردم ولی فکر نکنم اسلحه های اون سبکی در بازی هیجان وارد کنن.. کاش می شد ماشین های پلیس رو هم تغییر داد و تون آپ کرد !
............................
 در مورد نوشته :
سبک نوشته ات خوب بود . هیجان رو به خواننده انتقال می داد . عنوان ها رو به خوبی انتخاب کرده بودی ، متن ها هم به اندازه و خوب بودن .. کارت خیلی خوبه .. همین جوری ادامه بده ..
موفق باشی
 حسین براتی

نظر لطفتونه. ممنون
در رابطه با اسلحه ها باید بگم که اتفاقاً خیلی جالبن. شما اگه Hot pursuit رو بازی کنی متوجه میشی. 
پاسخ
بهترین نسخش بدون شـک The Run بوده...
امیدوارم این نسخه هم مثله The Run بترکونه...

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(09-09-2013, 12:28 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: بهترین نسخش بدون شـک The Run بوده...
امیدوارم این نسخه هم مثله The Run بترکونه...

من هم از نسخه ی Run بدم نیومد و به نظرم خیلی نوآوری داشت. ولی گویا این نوآوری ها به مذاق منتقدان خوش نیومد. البته در اون حد هم خوب نبود که بگم بهترین NFS تا الآن بوده. بهترین NFS تاکنون فقط و فقط most Wanted 2005 بوده...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,554 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,442 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,598 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5 S.T.A.R.S 9 4,528 10-21-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,307 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان