امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سقوط قدیس ها | نقد و برسی Saint's Row IV
قشنگ نوشتی عزیز ....
مقدمه ی به جایی نوشتی ، خوب شروع کردی نقدو ... ادامشم در مورد داستان خوب نوشتی ولی یادت باشه بیشتر به جای توضیح دادن باید نقد کنی پس سعی کن بیشتر حرفات این بازی که این خوبه یا نه ، چرا ؟ ادامشم یه توضیح کامل بدی ، البته داستانو خوب بحث کردی ولی شخصیت هارو فقط توضیح دادی که بهتر بود در مورد شخصیت پردازی هم صحبت میکردی ، در کل سعی کن خوب توضیح بدی و بیشتر از اون نقد کنی ، محدودیت که نداری ، پس نقد کردنت هر چی بیشتر باشه به نقد و بررسی بیشتر میخوره [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
گیم پلی هم خوب شروع و عالی تموم کردی ولی بازم یکمی توضیح دادی تا نقد کردن ... ادامه ی بحثو هم خیلی خوب به سرانجام رسوندی و نقد کردی .
نقدت از نظر من خوب بود ... جای کار داشت ولی من خوشم اومد ، همین ک بازیو کوبوندی و مثل بعضیا ترجمه نکردی یا با توجه به نقدهای دیگه نمره ندادی خوبه ... البته نگارشت هم خوب بود و نقد کردنت [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
به نام خدا
جناب پدرخوانده، به نظرم همون۶ بسشه (البته باتوجه به نقدتون). درکل موفق باشی، نقد خوبی بود.
آقا متین اینجا جای بحث شاهکارهای یوبیسافت نیست. این شرکت تکه، بازیاشم تکه. همیشه به طرفداراش احترام میذاشته و مثل بعضی شرکتها اونارو نمیچذونه.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
مگه چه مشکلی داشت اون قدرت ها هم فقط داخل دستگاه شبیه سازی بودن
تنها مشکلش این بود که زمین منفجر شد[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img] البته من فعلا فقط 51 درصد رفتم
امتیاز من 9 یا 8.5 از 10[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Time is power
پاسخ
(08-25-2013, 10:35 PM)'grey joker' نوشته است: قشنگ نوشتی عزیز ....
مقدمه ی به جایی نوشتی ، خوب شروع کردی نقدو ... ادامشم در مورد داستان خوب نوشتی ولی یادت باشه بیشتر به جای توضیح دادن باید نقد کنی پس سعی کن بیشتر حرفات این بازی که این خوبه یا نه ، چرا ؟ ادامشم یه توضیح کامل بدی ، البته داستانو خوب بحث کردی ولی شخصیت هارو فقط توضیح دادی که بهتر بود در مورد شخصیت پردازی هم صحبت میکردی ، در کل سعی کن خوب توضیح بدی و بیشتر از اون نقد کنی ، محدودیت که نداری ، پس نقد کردنت هر چی بیشتر باشه به نقد و بررسی بیشتر میخوره [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
گیم پلی هم خوب شروع و عالی تموم کردی ولی بازم یکمی توضیح دادی تا نقد کردن ... ادامه ی بحثو هم خیلی خوب به سرانجام رسوندی و نقد کردی .
نقدت از نظر من خوب بود ... جای کار داشت ولی من خوشم اومد ، همین ک بازیو کوبوندی و مثل بعضیا ترجمه نکردی یا با توجه به نقدهای دیگه نمره ندادی خوبه ... البته نگارشت هم خوب بود و نقد کردنت [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلام عزیز

خیلی ممنون از نظر سازندتون در نقد بعدی که برای عنوان Lost Planet 3 خواهم داشتم حتما نظرات شما اعمال میشود
مرسی

پاسخ
داستانش عجیبه که از یک خلافکار به رئیس ج.م تبدیل میشی.
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,274 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,628 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,896 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  سقوط مولتی‌پلتفرم تایتان‌ها | مصاحبه با کارگردان هنری Titanfall 2 Destiny 0 1,109 09-10-2016, 08:09 PM
آخرین ارسال: Destiny
  برسی بازی gta v از دید خودم قسمت سه Hitler.16 11 4,053 08-21-2016, 02:41 PM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان