امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(10-22-2013, 01:13 PM)'COD_Ghost' نوشته است: آقا دمت گرم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فقط یه چیزه دیگه
به نظره خودت من که اهل لایو بازی کردن نیستم چی تگش بکنم برام بصرفه تره؟
یا مثلا وقتی جی تگ هست آپدیت کردنش سخته یا راحته؟
یعنی بازی هایِ 97 درصدی رو رویِ هارده خوده کنسول نصب کنم (وقتی جی تگ باشه) دیگه ارور نمیده یا بازی رو دیر لود نمیکنه یا از بازی بیاد بیرون؟
یکی میگفت اگه میخوای بازی رو کنسول نصب کنی باید با سیستم ایمج بگیری و با کابل بریزی رویِ کنسول!این یعنی چی؟!
و اگه مشکلاتش رو هم بگی خیلی ممنون میشم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پیشاپیش ممنون[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

ببین دوست عزیز اگه میخوای تازه بخری باید ببری جیتگش کنی چون در حالت معمولی جیتگ نیستن مگه اینکه فروشنده بهت بگه
ببین وقتی دستگاه جیتگ بشه مهم ترین مزیتی که بهش اضافه میشه اینه که دیگه زمانی که بازی رو از روی هارد اجرا میکنید نیازی به دیسک ندارید که این در حالت معمولی و در واقع هک lt ها باید دیسک قرار داده شود
مزیت های دیگه ای هم داره مثلا داشبوردت تغییر میکنه
یه سری برنامه خاص میتونی بریزی مثلا برنامه ای که از گیمپلی فیلم بگیره(یه جا شنیدم برا جیتگ هس اگه غلطه دوستان اصلاح کنن) 
یا مثلا میتونی دمای هر قسمت سخت افزار ایکس باکستو ببینی
حالا کلا دو نو هک داریم
یکی فریمور lt+ هست که معمولا بهد از هر بار قفل گذاری مایکروسافت(حالا چه با آپدیت در لایو و چه در خود بازی ها)باید آپدیت شه که الان همون lt+3 آخریشه که همونطور که مهدی جون هم گفت الان یه سالی هست که عوض نشده  این هک درایو رو هک میکنه برای همینه که با خرید دیسک مخصوص(برنرمکس)میتونی با خیال راحت بری لایو بازی کنی و بن نشی(بن شدن یعنی محروم شدن فقط از لایو)چون مایکرو خیلی سخت میفهمه که درایوت هک شدست و کپی بازی میکنی

یکی دیگه همین جیتگ هستش
که مزیتاشو گفتم این نوع هک مستقیما مادربورد دستگاه رو هک میکنه به همین دلیل هم هست که کلا کاراش متفاوته از معایبش هم باید به دیر بوت شدن کنسول(بالا اومدن) و خداحافظی با لایو اشاره کرد
حالا اگه اطلاعات بیشتری هم میخوای و میخوای جای مطمعن ببری به سایت زیر سر بزن
آدم خوب و قابل اعتمادیه اگه هم میخوای بخری بازم قابل اعتماده حالا خودت بری اونجا متوجه میشی خیلی آدم خوبیه(تبلیغ نمیکنم فقط نظرم رو میگم)حالا نمیدونم هنوز کار میکنه یا نه چون مین واسه lt+3 طرفای بهار رفتم که اون موقع بود ولی دیگه بازی نمیفروخت خالا دیگه خودیت ته و توشو در بیار (مکانشم ته کره زمینه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]نترسی یه وقت[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])

اون حالت ایمج گرفتنو اینا هم برای اینه که میتونی مثلا بازی رو دان کنی بعد یه کارایی انجام بدی بریزی روی هاردخود کنسول یا هارد اکسترنالی که برای کنسول گرفتی(میشه با جیتگ هارد اکسترنال زد)البته من خودم جیتگ ندارم ولی اطلاعات زیادی دارم بازم اگه یوال داشتی بگو جواب بدم حالا اگه بری ببینی بهتره اون موقع هم قیمتش(اون موقع یعنی تقریبا پارسال) 120 هزار تومان بود در حالی که lt+3 فقط 20-30 هزار تومن بود الان قیمت ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
داداش دمت گرم
همگی خیلی کمک کردین[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
شرمندم کردین اصن یه وضی[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
حالا اگه بازم سوالی بود مزاحم شما و بقیه بچه ها میشم![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
بازم دمه همتون گرم خیلی کمکم کردین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
خیره سرم 1شنبه پول دستم میاد میخواستم برم یه 250 گیگ اسلیم وردارم!
ولی با دیدن این خبر کلا به غلط کردن افتادم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
بسیاری از گیمران از گرافیک نه چندان بالای بازی Call of Duty: Ghosts بر روی دو کنسول نسل هفتمی Ps3 , x360 بسیار ناراضی هستن

موندم برم 360 بخرم یا وایسم تا 4 و وان بیاد برم یکی از اونا رو بخرم!
آخه از یه طرف تا بیاد تو ایران جا بیوفته حداقل 6 ماه یا شایدم بیشتر (البته نظره منه) طول میکشه
و از یه طرف دیگه تا بخوان برنامه ای مثه هک کردن و جی تگ کردن براشون بیاد آدم جون به لب میشه!
و یکی دیگه اینکه 499 دلار یا 399 دلار شاید به دلار 3 تومن بشه 1 میلیونُ 500 ولی اگه وارده ایران بشه حتما تا مرزه  2 میلیون میره!
حالا به نظره شما ها با این وضع ایکس باکس بگیرم یا وایسم تا چن ماهِ دیگه یه وان یا 4 بگیرم؟![img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
پاسخ
(10-24-2013, 08:58 PM)nightwolf نوشته است: اقا با جیتگ میشه لایو بازی کردا یکی از دوستام الان داره GTA online بازی میکنه ولی جیتگه

تا اونجایی که من میدونم با کنسول j-tag شده نمیشه به لایو رفت
پاسخ
(10-24-2013, 09:39 PM)'nightwolf' نوشته است: توی انجمنم تاپیکشو گذاشتم ولی سریع بسته شد([img]images/smi/s0 (25).gif[/img]کپی بود)اول توی فروم بازی سنتر بود https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=..._PnCvkeZyw

با کنسول j-tag وصل بشی لایو سریعا پرت میکنن بیرون ادم رو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(10-24-2013, 04:25 PM)'COD_Ghost' نوشته است: خیره سرم 1شنبه پول دستم میاد میخواستم برم یه 250 گیگ اسلیم وردارم!
بسیاری از گیمران از گرافیک نه چندان بالای بازی Call of Duty: Ghosts بر روی دو کنسول نسل هفتمی Ps3 , x360 بسیار ناراضی هستن
آخه از یه طرف تا بیاد تو ایران جا بیوفته حداقل 6 ماه یا شایدم بیشتر (البته نظره منه) طول میکشه
و از یه طرف دیگه تا بخوان برنامه ای مثه هک کردن و جی تگ کردن براشون بیاد آدم جون به لب میشه!
و یکی دیگه اینکه 499 دلار یا 399 دلار شاید به دلار 3 تومن بشه 1 میلیونُ 500 ولی اگه وارده ایران بشه حتما تا مرزه  2 میلیون میره!
حالا به نظره شما ها با این وضع ایکس باکس بگیرم یا وایسم تا چن ماهِ دیگه یه وان یا 4 بگیرم؟![img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
کیست مرا یاری کند؟![img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
Help Me[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

پاسخ
(10-24-2013, 10:58 PM)'COD_Ghost' نوشته است:
(10-24-2013, 04:25 PM)'COD_Ghost' نوشته است: خیره سرم 1شنبه پول دستم میاد میخواستم برم یه 250 گیگ اسلیم وردارم!
کیست مرا یاری کند؟![img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
Help Me[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

ببین اگه بخوای نسل بعدی بخری فکر کرک و جی تگ ایجور چیزا رو از سرت بیرون کن
کنسول های نسل بعد اگر هم هک بشن یه 3 یا 4 سالی طول میکشه اگه بخوای نسل بعد بگیری باید بازی هاشو اورجینال بگیری که حداقل 
هر بازی 250 هزار تومان باید خرجش کنی
در مورد جا افتادن هم مشکلی نیست حتا ps4 رو الان برا پیش فروش گذاشتن میتونی یک میلیون و نهصد هزار تومان بخری(البته الان پیش فروشش تموم شده)
درکل اگه میتونی براش هزینه کنی نسل بعدی بگیر اگر هم نه همین 360 یا 3 رو بخری خیلی هم عالیه
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
من می خوام xbox 360 رو آپدیت کنم(از طریق لایو) و فریمورش هم lt+3 هست.حالا این کار رو انجام بدم یا نه.هرکی امتحان کرده و کپی خور xbox نپریده به من کمک کنه.لطفااااا.کمممممممممککککککککک[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
اپدیت کن نگران نباش بن نمیشی
پاسخ
سلام من چند وقتیه نمیدونم دستگام چش شده تو همه بازیا تیک میزنه از کالاف 3 تا جی تی ای وی  اولا فک میکردم از دیسک بازیها هست ولی دیدم همه بازیام اینجور میشه مثلا داره ورلد اساسین لود میکنه به طور فجیحی گیر میکنه بعد 4 ثانیه یک فریم میره جلو یا مثلا سینتس رو 2 :| با جت اسکی تو دریا داری میری گیر میکنه بعد هی کم کم میره جلو  خیلی نگرانم که چه مشکلی برا کنسولم پیش اومده اگر کسی میدونه ممنون میشم کمکم کنه
( کسایی ک نمیدونن و ندارن دستگاهرو الکی جواب ندن  فقط اگر کسی در این باره اطلاع داره بگه ممنون )

[تصویر:  01832027028110186220.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 69,671 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,128 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,561 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,432 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,338 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان