امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(05-29-2015, 11:23 PM)arianamjady نوشته است: من   ایکس  باکس  360   فت دارم .بعد از 1.5 یک و نیم  ساعت بازی (دیسک  توی دستگاه) خود به خود خاموش میشه .(زود داغ میکنه)  لطفا راهنمایی کنین . :huh: :huh: :huh:

دو راه دارین:
1- جیتگ کنید که در این صورت می تونید سرعت فن دستگاه رو خودتون تنظیم کنید تا داغ نکنه(سرعتش رو بالا ببرید)
2- یه پنکه بذارید جلو دستگاه :)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام دوستان من سال 91 یه دستگاه xbox360 s 4 گیگ گرفتم روز اول 10 تا بازی خریدم 2 تاشون باز شده 8 تا دیگه ارور دیسک می داد.
فکر کردم دی وی دی ها خوب نیستن یه 2 3 هفته دیگه چند تا بازی خریدم هیچ کدوم کار نکردن رفتم پیش یارو گفت نه توباید اول می اوردیش دیگه نمی شه هیچی ولش کردم تا سال بعد سال بعد بردمش جای دیگه برای تعمیر گفت از لنزشه 100000 هزارتومن گرفت هیچی به هیچی حالا دیروز بردمش دوباره همون جا گفت احتمالا لنزش رو عوض کنم اگه درست نشه کل درایورش رو عوض می کنم [تصویر:  confused.png]

حالا می خواستم بدونم کدوم رو عوض کنه بهتره؟
پاسخ
(06-26-2015, 11:11 PM)sinaadineh نوشته است: سلام دوستان من سال 91 یه دستگاه xbox360 s 4 گیگ گرفتم روز اول 10 تا بازی خریدم 2 تاشون باز شده 8 تا دیگه ارور دیسک می داد.
فکر کردم دی وی دی ها خوب نیستن یه 2 3 هفته دیگه چند تا بازی خریدم هیچ کدوم کار نکردن رفتم پیش یارو گفت نه توباید اول می اوردیش دیگه نمی شه هیچی ولش کردم تا سال بعد سال بعد بردمش جای دیگه برای تعمیر گفت از لنزشه 100000 هزارتومن گرفت هیچی به هیچی حالا دیروز بردمش دوباره همون جا گفت احتمالا لنزش رو عوض کنم اگه درست نشه کل درایورش رو عوض می کنم [تصویر:  confused.png]

حالا می خواستم بدونم کدوم رو عوض کنه بهتره؟

احتمال داره فریموره دستگاهتون اسیب دیده باشه ولی ببرید پیش یک فرد متخصص که مطمعنم باشه فروشنده ها زیاد اینجوری بازی در میارن

پاسخ
سلام 
میگن jtag یک بدی ای که داره باعث میشه دیگه ادم نتونه آنلاین بازی کنه میخواستم بپرسم راه حلی برای این مشکل هست ؟
پاسخ
(06-26-2015, 11:58 PM).Mohammad.Hl نوشته است: سلام 
میگن jtag یک بدی ای که داره باعث میشه دیگه ادم نتونه آنلاین بازی کنه میخواستم بپرسم راه حلی برای این مشکل هست ؟

خیر هیچ راهی تداره چون جی تگ یک نوع هکه که کانلا در دستگاه تغیر ایجاد میکنه به نظر من این کار رو انجام ندید بهتره البته اگه انلاین باز هستید

پاسخ
(06-27-2015, 12:14 AM)mahan-shadow نوشته است:
(06-26-2015, 11:58 PM).Mohammad.Hl نوشته است: سلام 

خیر هیچ راهی تداره چون جی تگ یک نوع هکه که کانلا در دستگاه تغیر ایجاد میکنه به نظر من این کار رو انجام ندید بهتره البته اگه انلاین باز هستید

اوکی خیلی ممنون جواب دادی :-)
پاسخ
سلام می خواستم کنسول رو جیتگ کنم خواستم ببینم می شه بازی ها رو رو هارد اکسترنال بزنم. باید هارد رو ببرم بیرون بازی بزنن؟ به نظرتون قیمت هر بازی چقدره؟ هارد 1 ترا پشتیبانی می شه؟ هزینه جیتگ چقدره؟تکلیف بازی های دو دیسکی چیه؟ راستی میشه سی دی بازی رو نصب کرد ولی سی دی رو نزاری؟

ببخیشید زیاد شد بیزحمت کلش رو ج بدید.
پاسخ
(06-27-2015, 11:05 PM)sinaadineh نوشته است: سلام می خواستم کنسول رو جیتگ کنم خواستم ببینم می شه بازی ها رو رو هارد اکسترنال بزنم. باید هارد رو ببرم بیرون بازی بزنن؟ به نظرتون قیمت هر بازی چقدره؟ هارد 1 ترا پشتیبانی می شه؟ هزینه جیتگ چقدره؟تکلیف بازی های دو دیسکی چیه؟ راستی میشه سی دی بازی رو نصب کرد ولی سی دی رو نزاری؟

شما هاردتون رو میدید بیرون براتون میریزن درواقع مبلغ بازی هاهم متغیره یکجا هم قیمت بازی یک جای دیگه نصف ثابت نیس هزینه جی تگ هم بین 120 هزارتومن تا 170 تومن متغیره بستگی به فروشنده داره ..درواقع برای این جی تگ میکنن که بریزی روی هارد و سی دیو نزاری 
سوالی بود در خدمتم

(06-27-2015, 11:36 PM)mahan-shadow نوشته است:
(06-27-2015, 11:05 PM)sinaadineh نوشته است: سلام می خواستم کنسول رو جیتگ کنم خواستم ببینم می شه بازی ها رو رو هارد اکسترنال بزنم. باید هارد رو ببرم بیرون بازی بزنن؟ به نظرتون قیمت هر بازی چقدره؟ هارد 1 ترا پشتیبانی می شه؟ هزینه جیتگ چقدره؟تکلیف بازی های دو دیسکی چیه؟ راستی میشه سی دی بازی رو نصب کرد ولی سی دی رو نزاری؟

شما هاردتون رو میدید بیرون براتون میریزن درواقع مبلغ بازی هاهم متغیره یکجا هم قیمت بازی یک جای دیگه نصف ثابت نیس هزینه جی تگ هم بین 120 هزارتومن تا 170 تومن متغیره بستگی به فروشنده داره ..درواقع برای این جی تگ میکنن که بریزی روی هارد و سی دیو نزاری 
سوالی بود در خدمتم

و این رو هم بگم با جی تگ انلاین از دستت دیگه نمیتونید انلاین بازی کنید

پاسخ
ممنون
پاسخ
اقایون میخواستم بدونم دسته ایکس بکس وان به سی صدوشصت وصل میشه

(07-12-2015, 09:39 PM)mahan-shadow نوشته است: اقایون میخواستم بدونم دسته ایکس بکس وان به سی صدوشصت وصل میشه
اقا کسی نیست جواب بده

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 67,013 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,089 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,523 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,169 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,307 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان