امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
سلام دوستان
من قصد خریدps3slim 120gigدارم میخوام بدونم چطور میشه فهمید که ایا این کسنول کپی خور میشه یانه؟
ی راهی بگین که راحت بشه فهمید
پاسخ
سلام دوستان
خوبید؟
دوستان من دیروز ی کنسول گرفتم PS3SLIM160GIG الان فهمیدم که فریمورش4.56 هست میخواستم ببینم نرم افزاری هک میشه؟کسی تا حالا هک کرده؟
پاسخ
سلام من چند سوال دارم که لیست میکنم:
1.تا چه فریموری به راحتی کنسول پلی استیشن 3 کپی خور نرم افزاری میشه؟
2. تو مدل اسلیم چه فریمورهایی به راحتی کپی خور نرم افزاری میشه؟

3. آیا راه ایی وجود داره در کنار کپی خور نرم افزاری بشه آنلاین بازی کرد و از هارد داخلی کنسول نیز استفاده شه؟ 
4. فرق کپی خوری نرم افزاری و سخت افزاری چیه؟
5. قیمت کپی خوری نرم افزاری و سخت افزار با برد کبرا؟

6. تو مدل اسلیم کدوم فریمور ها اصلا با نرم افزاری کپی خور نمیشوند؟
7. چه کارهایی کپی خوری رو از بین میبره؟
8. برنامه multi man و ... چه هستند؟
مرسی
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
سلام خسته نباشید
من کنسولم fat 40 گیگکپی خوره یه چند روزه روشنش می کنم یه صفحه ابی میاد بعد از چند بار که دکمه ps همزمان با x میزنم صفحه میره مجددا میاد
تا اینکه ارم sony میاد بعد میگه که دسته رو وصل کن البته دسته با کابل وصل بعد یه سری تنظیمات میخواد از تاریخ و ساعت گرفته تا hdmi و اتصال به اینترنت 
که همه اینها انجام میشه منوی اولیه کنسول بالا میاد ولی داخل مولتی من که میرم دوباره همون صفحه ابی میاد و تمامی مراحل دوباره باید انجام بشه
ممنون میشم اگه راهنمایم کنید ببخشید اگه خیلی حرف زدم
پاسخ
(01-13-2016, 04:55 AM)arash. نوشته است: سلام خسته نباشید
من کنسولم fat 40 گیگکپی خوره یه چند روزه روشنش می کنم یه صفحه ابی میاد بعد از چند بار که دکمه ps همزمان با x میزنم صفحه میره مجددا میاد
تا اینکه ارم sony میاد بعد میگه که دسته رو وصل کن البته دسته با کابل وصل بعد یه سری تنظیمات میخواد از تاریخ و ساعت گرفته تا hdmi و اتصال به اینترنت 
که همه اینها انجام میشه منوی اولیه کنسول بالا میاد ولی داخل مولتی من که میرم دوباره همون صفحه ابی میاد و تمامی مراحل دوباره باید انجام بشه
ممنون میشم اگه راهنمایم کنید ببخشید اگه خیلی حرف زدم

داداش کپی خورش پریده .باید بری توپخونه برات کپی خور کنن 50 تومن اینطوریا میشه
پاسخ
دم شما گرم 
فقط یه مشورت دستگاه من یه بار رفته تعمیر به نظرت الان ارزش داره دوباره کپی خورش کنم؟
بازم ممنون از راهنمایت
پاسخ
نه والا داداش الان دیگه کمتر بازی خوب برای  ps3 میاد بنظرم اگه میتونی  ps4 بگیر یا اگه  بخوای میتونی pc  بگیری اگه بخوای میتونم ادرس جایی رو بهت بدم.
پاسخ
مشتی هستی داداش اره یه لطفی بکن ادرس بهم بده 
یا علی مدد
پاسخ
(01-14-2016, 04:04 PM)arash. نوشته است: مشتی هستی داداش اره یه لطفی بکن ادرس بهم بده 
یا علی
میدان امام خمینی  پاساژ لباف طبقه همکف پلاک 1

50 تومن بیشتر نمیگره برای هک کردنش برای هر بازی هم  5 تومن
33983811
[تصویر:  2bjrxah16fioagiv96ar_thumb.jpg]
پاسخ
سلام و درود
من دستگاه ps3م سوخته میخوام هاردشو دربیارم و ازش استفاده کنم میخواستم بدونم هاردش اگه یه باکس براش بگیرم به کامپیوتر میخوره یا نه؟هارد ps3 مدل فت ایا usb 2 هستش یا 3?
مرسی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 503,052 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,740 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,698 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,344 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,018 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان