امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
سلام دوستان . پلی استیشن سه من روی تلویزیون LED معمولی ( سه بعدی و اماز=رت نداره نداره ) قشنگ و روان بازی ها رو اجرا میکنه . ولی روی LED هودمون بازی ها کمی کندن و وسطای بازی هر چند دقیقه یکبار یک گیر کوچیک میکنه . راستی قبلشم که تازه دستگاهو روشن میکنم میگه اینچ صفحه رو تنظیم کنید که من رو 42 میزارم چون تلویزیون 42 اینچ هستش . لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید . ممنون

سلام دوستان . پلی استیشن سه من روی تلویزیون LED معمولی ( سه بعدی و اسمارت نداره ) قشنگ و روان بازی ها رو اجرا میکنه . ولی روی LED خوودمون که سه بعدی و اسمارت هستش بازی ها کمی کندن و وسطای بازی هر چند دقیقه یکبار یک گیر کوچیک میکنه . راستی قبلشم که تازه دستگاهو روشن میکنم میگه اینچ صفحه رو تنظیم کنید که من رو 42 میزارم چون تلویزیون 42 اینچ هستش . لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید . ممنون
پاسخ
[font=Persian]سلام. من فریمور ریباگ 4.80 و مولتی من4.8رو نصب کردم. بعد از انتخاب بازی و خارج شدن از مولتی من بالای صفحه این متن ظاهر میشه Game Quit:No Request Event[/font]

[font=Persian]و ایکون بازی نیست. باید چی کار کنم خواهش می کنم راهنمایی کنید در ضمن ریباگ تولز و sen  رو هم نصب کردم[/font]
پاسخ
(06-09-2016, 10:39 PM)Yasin361 نوشته است: [font=Persian]سلام. من فریمور ریباگ 4.80 و مولتی من4.8رو نصب کردم. بعد از انتخاب بازی و خارج شدن از مولتی من بالای صفحه این متن ظاهر میشه Game Quit:No Request Event[/font]

[font=Persian]و ایکون بازی نیست. باید چی کار کنم خواهش می کنم راهنمایی کنید در ضمن ریباگ تولز و sen  رو هم نصب کردم[/font]
درود...
برید تو منوی ریکاوری و بعد گزینه ی سوم و پس ازانجام عملیاتی دوباره وارد منوی مذکور شده و گزینه ی چهارمی رو بزنید بعد درست میشه.
پاسخ
با انتخاب گزینه  چهارم (Restore Default Settings ) بازی ها و سیو ها و فریمور پاک نمیشه؟
پاسخ
(06-10-2016, 12:43 AM)Yasin361 نوشته است: با انتخاب گزینه  چهارم (Restore Default Settings ) بازی ها و سیو ها و فریمور پاک نمیشه؟
خیر. یکم فکر کنید که اگه فریمور با انتخاب این گزینه پاک می شد دیگه کی 100 تومن میداد تا کنسولشو هک کنه؟ 
مشکلی پیش نمی آد. البته اگه عملیات درست انجام بدید. تاکید می کنم گزینه ی دوم رو بی هیچ وج نزنید. کنسول به فنا میره
پاسخ
دوستان 3 تا سوال دارم ، 1: یه سوپر اسلیم ورژن 4.80 دارم ، میتونم دانگرید کنم به 4.70  ؟  2: میشه درمورد ریجن کنسول های ps3 توضیح بدین ؟ 3 : دفترچه همراه بازی های ps3 مهمه؟
پاسخ
(07-06-2016, 02:05 PM)Saleh98 نوشته است: دوستان 3 تا سوال دارم ، 1: یه سوپر اسلیم ورژن 4.80 دارم ، میتونم دانگرید کنم به 4.70  ؟  2: میشه درمورد ریجن کنسول های ps3 توضیح بدین ؟ 3 : دفترچه همراه بازی های ps3 مهمه؟

سلام
ریجن‌ها همون منطقه بندی محصول هستش، و سونی برای هر منطقه یک کنسول با سیم برق مربوط به اون منطقه رو میفرسته(بعضی کشورها 2 شاخه، 3 شاخه و....) تنها تفاوت هم همین هستش.
اگر قصد فروش داشته باشید، شاید برای بعضی ها مهم باشه و در کل خیر، معمولا داخل اون دفترچه‌ها اطلاعات کلی درباره داستان و شخصیت‌ها و نحوه کنترل رو میگه.
That was just a dream

پاسخ
(07-06-2016, 02:36 PM)ERFAN RP نوشته است:
(07-06-2016, 02:05 PM)Saleh98 نوشته است: دوستان 3 تا سوال دارم ، 1: یه سوپر اسلیم ورژن 4.80 دارم ، میتونم دانگرید کنم به 4.70  ؟  2: میشه درمورد ریجن کنسول های ps3 توضیح بدین ؟ 3 : دفترچه همراه بازی های ps3 مهمه؟

سلام
ریجن‌ها همون منطقه بندی محصول هستش، و سونی برای هر منطقه یک کنسول با سیم برق مربوط به اون منطقه رو میفرسته(بعضی کشورها 2 شاخه، 3 شاخه و....) تنها تفاوت هم همین هستش.
اگر قصد فروش داشته باشید، شاید برای بعضی ها مهم باشه و در کل خیر، معمولا داخل اون دفترچه‌ها اطلاعات کلی درباره داستان و شخصیت‌ها و نحوه کنترل رو میگه.

ممنون از پاسختون ، در مورد دانگرید اطلاعی ندارین ؟ وقتی یه بازی ریجن 2 باشه فقط روی کنسول های ریجن 2 میشه بازی کرد؟ یه جایی خوندم که برای انلاین بازی کردن انچارتد 3 باید یه کد وارد کرد و اون کد روی دفترچه بازی نوشته شده ، درسته؟
ببخشید که خیلی سوال میپرسم
پاسخ
(07-06-2016, 03:16 PM)Saleh98 نوشته است:
(07-06-2016, 02:36 PM)ERFAN RP نوشته است:

سلام

ممنون از پاسختون ، در مورد دانگرید اطلاعی ندارین ؟ وقتی یه بازی ریجن 2 باشه فقط روی کنسول های ریجن 2 میشه بازی کرد؟ یه جایی خوندم که برای انلاین بازی کردن انچارتد 3 باید یه کد وارد کرد و اون کد روی دفترچه بازی نوشته شده ، درسته؟
ببخشید که خیلی سوال میپرسم

والا چون خودم این کنسول رو نداشتم اطلاعی ندارم دربارش.
اون مورد اشتباه هستش، اگر قصد دارید بخش آنلاین رو تجربه کنید، بعضی بازی ها کد دارند(داشتند، مثل بازی‌های EA که تا الان کدشون برداشته شده). برای استفاده از اون کد شاید باید ریجن بازیتون با ریجن اکانت خودتون یکی باشه تا بتونید از محتوای آنلاین استفاده کنید(احتمالش خیلی کمه، توی کنسول‌های نسل قبل تاحالا همچین موردی به گوشم نخورده)
That was just a dream

پاسخ
سلام
خواهشا پاک نکنید هرجا گذاشتم کسی جواب نداد
اومدم انلاین بزنم بعد سونی کلی پیامه اپدیت داد ولی هیچ کدومو قبول نکردم پشیمون شدم دیگه نخواسم انلاین بازی کنم بعد از مولتی من هربازیو انتخاب میکنم میاد بیرون بازی خوده cd اصلیو میاره الان دوباره ریباگ نصب کردم 4.80  ولی میخوام مولتی منو دوباره نصب کنم تو فایل پکیج نصب نمیشه کناره اسم مولتی من علامته ریفریش میاد فقط .الان مشکل چیه؟  خواهشا بگید [تصویر:  s0%20(29).gif] 

اگه میخواین عکس بدم جواب بدین plzzz
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 502,788 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,720 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,696 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,342 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,017 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان