امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
خوب اگه اون شخص و تهران یا اصفهان باشه چه بهتر
همه ی کنسول های ایران دسته دوم هستند یعنی کپی خور شده اند اگه کپی خور نشه باید یکی 100 هزار تومان پول بازی بدید
نانو90 چیه دیگه؟
در مورد این سه تاهم هیچی نمیدانم
مشکل 3 چراغ قرمز مال xbox 360 پلی 3 اصلا سه تا چراغ نداه
پاسخ
ما مسخره کردی
پاسخ
Sad 
سلام... خواستم بپرسم کسی روشه هکه ps3 رو بلده اینجه مطرح کنه ؟؟ اخه خودم کنسول رو اپدیت کردم هکش پرید بردم هکش کرده 150 هزینش شد .. خواستم بدونم چیکار می کنن؟؟
پاسخ
(01-04-2015, 03:37 AM)Kratoos نوشته است: سلام... خواستم بپرسم کسی روشه هکه ps3 رو بلده اینجه مطرح کنه ؟؟ اخه خودم کنسول رو اپدیت کردم هکش پرید بردم هکش کرده 150 هزینش شد .. خواستم بدونم چیکار می کنن؟؟

چون با اینترنت آپدیت کردی حتما هک سخت افزاری بوده یعنی دستگاه رو باز می کنن و ی کیتی رو داخلش نصب می کنن و با استفاده از برنامه های مختلف دوباره کپی خورش می کنن. برای هر کسی هم نمی تونن این کار رو انجام بدن اگه اشتباه نکنم خیلی وقته PS3 داری یا PS3 ماله چند سال پیش هستش و بستگی به اولین ورژن دستگاهت هم داشته. Confused24:
پاسخ
Question 
چطوری توی ps3 ریجن3 جای دکمه ی O و X رو عوض کنم

میخواستم بدونم چطوری میشه جای دکمه های عمل کردی O و X رو در ps3عوض کنم
توی ps3 من وارد شدن ( ok ) دایره است و دکمه برگشت (Back)ضربدره
کمک کنید عوضش کنم
پیشاپیش ممنونم ازتون :huh:
پاسخ
(01-04-2015, 08:11 AM)Lord J نوشته است:
(01-04-2015, 03:37 AM)Kratoos نوشته است: سلام... خواستم بپرسم کسی روشه هکه ps3 رو بلده اینجه مطرح کنه ؟؟ اخه خودم کنسول رو اپدیت کردم هکش پرید بردم هکش کرده 150 هزینش شد .. خواستم بدونم چیکار می کنن؟؟

چون با اینترنت آپدیت کردی حتما هک سخت افزاری بوده یعنی دستگاه رو باز می کنن و ی کیتی رو داخلش نصب می کنن و با استفاده از برنامه های مختلف دوباره کپی خورش می کنن. برای هر کسی هم نمی تونن این کار رو انجام بدن اگه اشتباه نکنم خیلی وقته PS3 داری یا PS3 ماله چند سال پیش هستش و بستگی به اولین ورژن دستگاهت هم داشته. Confused24:

داداش ببین خودت هیچ وقت اپدیت نکن اگرم میکنی اپدیت رو با اسم هکی که داری از اینترنت بگیر و بعدش با فلش بریز تو دستگاه الان چون از دستگا اپدیت کردی کپی خورت پریده و دادی بیرون اونا هم دستگاتو دانگرید کردن یعنی به ورژن اولیه دستگاه رسوندنش و بعد دوباره کپی خورش کردن

(01-31-2015, 08:40 AM)miladrezaei نوشته است: چطوری توی ps3 ریجن3 جای دکمه ی O و X رو عوض کنم

میخواستم بدونم چطوری میشه جای دکمه های عمل کردی O و X رو در ps3عوض کنم
توی ps3 من وارد شدن ( ok ) دایره است و دکمه برگشت (Back)ضربدره
کمک کنید عوضش کنم
پیشاپیش ممنونم ازتون :huh:

داداش اگه فریمورت ریباگ باشه راحته ولی اگه نیست یه سر به این لینک بزن
http://forum.gamesroom.ir/thread7568.html
پاسخ
سلام من یک دستگاه ps3 فات دارم ارجینال ورژن 4.21 روش بود امروز خواستم ابدیتش کنم به 4.66 با اینترنت ابدیت که دانلود شد و شروع به نصب کردن کرد رو 53% اررور داد و 30 ثانیه شروع شد و دوباره بعد از اتمام ثانیه دستگاه دباره شروع کرد به نصب باز اررور داد هاردو در اوردم با pcفرمات کردم و گذاشتم تو ps3 و گفت که ستارت و سلکت را بزن زدم هارد را فرمات کرد و گفت که باید ورژن 4.21 را نصب کن از اینترنت گرفتم ریختم تو فلاش و وصل ps3 کردم و دستگاه وقتی خواست انیستال کنه دوباره رو 35 درصد گیر کرد نمیدونم چکار کنم دوستان ممنون میشم راهنمایم کنید البته درایو به ps3 ,وصل نبود چون درایوم خراب شده ایا ربط داره به دایو
پاسخ
(02-06-2015, 06:48 PM)shadoman نوشته است: سلام من یک دستگاه ps3 فات دارم ارجینال ورژن 4.21 روش بود امروز خواستم ابدیتش کنم به 4.66 با اینترنت ابدیت که دانلود شد و شروع به نصب کردن کرد رو 53% اررور داد و 30 ثانیه شروع شد و دوباره بعد از اتمام ثانیه دستگاه دباره شروع کرد به نصب باز اررور داد هاردو در اوردم با pcفرمات کردم و گذاشتم تو ps3 و گفت که ستارت و سلکت را بزن زدم هارد را فرمات کرد و گفت که باید ورژن 4.21 را نصب کن از اینترنت گرفتم ریختم تو فلاش و وصل ps3 کردم و دستگاه وقتی خواست انیستال کنه دوباره رو 35 درصد گیر کرد نمیدونم چکار کنم دوستان ممنون میشم راهنمایم کنید البته درایو به ps3 ,وصل نبود چون درایوم خراب شده ایا ربط داره به دایو
آپدیت سونی رو دانلود کردی؟
از منوی ریکاوری فریمور دارکنتو نصب کن تو این انجمن هست
پاسخ
اپدیت سونیه ؟؟؟
از منوی ریکاوری اپدیت رو انجام بده

(02-06-2015, 06:51 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
(02-06-2015, 06:48 PM)shadoman نوشته است: سلام من یک دستگاه ps3 فات دارم ارجینال ورژن 4.21 روش بود امروز خواستم ابدیتش کنم به 4.66 با اینترنت ابدیت که دانلود شد و شروع به نصب کردن کرد رو 53% اررور داد و 30 ثانیه شروع شد و دوباره بعد از اتمام ثانیه دستگاه دباره شروع کرد به نصب باز اررور داد هاردو در اوردم با pcفرمات کردم و گذاشتم تو ps3 و گفت که ستارت و سلکت را بزن زدم هارد را فرمات کرد و گفت که باید ورژن 4.21 را نصب کن از اینترنت گرفتم ریختم تو فلاش و وصل ps3 کردم و دستگاه وقتی خواست انیستال کنه دوباره رو 35 درصد گیر کرد نمیدونم چکار کنم دوستان ممنون میشم راهنمایم کنید البته درایو به ps3 ,وصل نبود چون درایوم خراب شده ایا ربط داره به دایو

اپدیت سونیه ؟؟؟

(02-06-2015, 06:51 PM)HOSSEIN COD نوشته است:

اپدیت سونیه ؟؟؟
پاسخ
(06-09-2012, 08:18 PM)kurosh نوشته است: سلام من  می خواستم برای تابستون یه دونه PS3  بخرم میخواستم نظر شما رو بدونم PS3 بهتره یا XBOX؟بعد صفحه نمایشش باید چی باشه؟

خوبی ps 3اینه که میتونی اکانت مجانی بسازی یعنی این که ساخت اکانت انلاین در اون مجانی هست (ولی در ps4 پولی هست)در 360 xbox هم ساخت اکانت پولی هست و خوبی ps 3اینه که میتونی با هک انلاین بازی کنی و بازی هارو با قیمت 5000 تومن بگیری و انلاین بازی کنی و از انحصاری هاش لذت ببری xbox هم بسیار کنسول خوبی هست ولی بشخصه ps3 رو ترجیح میدم ولی اینو بدون اگه الان کنسول نسل هفت بخری خیلی ضرر میکنی چون دیگه رو این کنسول ها زیاد سرمایه گذاری نمیشه و کم کم دارن بازی هارو از روی این نسل (نسل هفتم) ور میدارن خریدن کنسول نسل هشتم بصرفه تره
برای صفحه نمایش نیاز به یک کابل داری که بتونی به تلویزیون وصل کنی خودش یه کابل داره ولی hdmi نیست و خود شما میتونی hd کابل تهیه کنی چون واقعا فرق داره با کابل قدیمی
البته اگه مانیتور کامپیوترت هم ساپورت میکنه میتونی به مانیتور pc هم متصل کنی
موفق و پاینده باشی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 517,208 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,248 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,360 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان