امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
دوستان من میخوام یک اکانت psn دیگه برا اکانت اصلیم بسازم اگه از این سینگ اوت شم تروفی های اکانت اصلیم از اون psn به این psn تغییر میکنه؟

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
آقا من رفتم این اکانت ژاپن ۱۴ روز پلاس رایگانو ساختم رو کنسول خودم الان هر کاری میکنم اکانت اصلیم پلاس نمیشه یعنی پلاسم واسه اکانت اصلی شیر نمیشه پرایمری اینارم انجام دادم کسی میتونی دقیق کمکم کنه مراحلو بگه دوباره انجام بدم اوکی کنم دعاش میکنم  S0 (41)
پاسخ
(08-17-2015, 12:08 PM)navid_khan نوشته است: آقا من رفتم این اکانت ژاپن ۱۴ روز پلاس رایگانو ساختم رو کنسول خودم الان هر کاری میکنم اکانت اصلیم پلاس نمیشه یعنی پلاسم واسه اکانت اصلی شیر نمیشه پرایمری اینارم انجام دادم کسی میتونی دقیق کمکم کنه مراحلو بگه دوباره انجام بدم اوکی کنم دعاش میکنم  S0 (41)

طبق این اموزش جلو برین
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A2%D...8%A7%D9%86
پاسخ
(08-17-2015, 01:39 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: دوستان من میخوام یک اکانت psn دیگه برا اکانت اصلیم بسازم اگه از این سینگ اوت شم تروفی های اکانت اصلیم از اون psn به این psn تغییر میکنه؟

عزیز سوالتون رو واضح تر بپرسید!
هر اکانت psn تروفی ها به صورت جداگانه ذخیره میکنه
بعدش شما نمیتونی یه اکانت برای اکانت اصلیت بسازی که ;)
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
(08-17-2015, 02:33 PM)nami 1 نوشته است:
(08-17-2015, 01:39 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: دوستان من میخوام یک اکانت psn دیگه برا اکانت اصلیم بسازم اگه از این سینگ اوت شم تروفی های اکانت اصلیم از اون psn به این psn تغییر میکنه؟

منظورم اینکه الان بنده یک اکانت psn بر روی پروفایل اصلیم دارم اگه از اون بیام بیرون و یکی دیگه بسازم تروفی هام نمیاد تو اون یکی psn جدیدا چون مختص این پروفایله؟

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(08-17-2015, 03:49 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(08-17-2015, 02:33 PM)nami 1 نوشته است:

منظورم اینکه الان بنده یک اکانت psn بر روی پروفایل اصلیم دارم اگه از اون بیام بیرون و یکی دیگه بسازم تروفی هام نمیاد تو اون یکی psn جدیدا چون مختص این پروفایله؟

عزیز یه کم گیج شدید
ببینید هر اکانتی تمامی تروفی هاش ماله همون اکانته و از اکانتی به اکانت دیگر نمیتوان انتقال داد.بازی های دیجیتالی و اشتراک پلاس رو (با کمی محدودیت) میتوان انتقال داد
پاسخ
سلام دوستان.یه سوال داشتم درباره اپدیت بازی ها.الان اگه من بخوام اپدیت gta v که سنگین رو با خود کنسول انجام بدم قابلیت pause داره یعنی میشه من الان ده درصد شو دانلود کنم بعد خاموش کنم بعد چند ساعت روشن کنم دوباره میتونم ادامشو برم یعنی از ده درصد به بعد اپدیت کنم؟بعد میشه همزمان هم اپدیت کرد هم بازی کرد؟ممنون
پاسخ
با سلام.
کنترلر ps4 که قبلا به خود دستگاه میزنم خوب شارژ نگه میداشت و حداقل سه روز میشد باهاش بازی کرد . پری روز از اونجایی که دستگاه دیجیتالی هم جای usb داره کنترلر دسته رو وصل کردم به دیجیتال تا تست کنم ببینم شارژ میکنه و شارژ کرد.در عرض یکو نیم ساعت شارژ شد اما مثل قبل سه روز شارژ حفظ نمیکرد و در عرض یک روز امروز صبح شارژ تموم شد.
خواستم بپرسم برای دسته که مشکلی ایجاد نکرده دستگاه دیجیتالی؟! 
به چند تا سوال دیگه :

گرم شدن دسته ps4 عادیه؟!

بعد یک ساعت صدای فن دستگاه کمی بالا میره این موضوع چطور؟! 

باتشکر.
پاسخ
(08-19-2015, 12:52 PM)Amir.PS نوشته است: با سلام.
کنترلر ps4 که قبلا به خود دستگاه میزنم خوب شارژ نگه میداشت و حداقل سه روز میشد باهاش بازی کرد . پری روز از اونجایی که دستگاه دیجیتالی هم جای usb داره کنترلر دسته رو وصل کردم به دیجیتال تا تست کنم ببینم شارژ میکنه و شارژ کرد.در عرض یکو نیم ساعت شارژ شد اما مثل قبل سه روز شارژ حفظ نمیکرد و در عرض یک روز امروز صبح شارژ تموم شد.
به چند تا سوال دیگه :

گرم شدن دسته ps4 عادیه؟!

باتشکر.
دسته که داغ امکان نداره بشه مگه چیه که داغ بشه ?
صدای فن عادیه واسه منم پیش می یاد
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(08-19-2015, 12:57 PM)Project Amir نوشته است:
(08-19-2015, 12:52 PM)Amir.PS نوشته است: با سلام.
به چند تا سوال دیگه :

گرم شدن دسته ps4 عادیه؟!

باتشکر.
دسته که داغ امکان نداره بشه مگه چیه که داغ بشه ?
صدای فن عادیه واسه منم پیش می یاد

داغ که نه..  بعد مدتی گرم میشه و اگر دستتو بر نداری و کمی استراحت بهش ندی شاید تا مرز داغ هم بره!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 137,840 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,986 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,716 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,355 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,029 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان