امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
دوستان من موقع اجرای بازی ها تو بارگذاری ها یا لودینگ خیلی طول میکشه تا یه بازی لود بشه شروع کنی وقت میبره اخه تو pc همه چیز سریع میامد چرا تو کنسول اینطوریه علت چیه؟

(08-05-2015, 03:45 PM)Shayan.M نوشته است: ببخشید کسی فروشگاه خوبی رو توی رشت یا تهران میشناسیه واسه خرید PS4 اگه ادرسو بدین خیلی ممنون میشم

تهران : آدرس: فروشگاه وست گیم
اتوبان جلال ال احمد -زیر پل یادگار امام- مجتمع تجاری پاسارگاد-طبقه همکف واحد 30/116

رشت : فروشگاه گیم اور - خیابان لاکانی جنب نمایندگی کانن

دوستان من موقع اجرای بازی ها تو بارگذاری ها یا لودینگ خیلی طول میکشه تا یه بازی لود بشه شروع کنی وقت میبره اخه تو pc همه چیز سریع میامد چرا تو کنسول اینطوریه علت چیه؟
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پاسخ
(08-05-2015, 05:29 PM)game.ps4 نوشته است: دوستان من موقع اجرای بازی ها تو بارگذاری ها یا لودینگ خیلی طول میکشه تا یه بازی لود بشه شروع کنی وقت میبره  اخه تو pc همه چیز سریع میامد چرا تو کنسول اینطوریه علت چیه؟

(08-05-2015, 03:45 PM)Shayan.M نوشته است: ببخشید کسی فروشگاه خوبی رو توی رشت یا تهران میشناسیه واسه خرید PS4 اگه ادرسو بدین خیلی ممنون میشم

تهران : آدرس: فروشگاه وست گیم
اتوبان جلال ال احمد -زیر پل یادگار امام- مجتمع تجاری پاسارگاد-طبقه همکف واحد 30/116

رشت : فروشگاه گیم اور - خیابان لاکانی جنب نمایندگی کانن

ج سوالت : اشکال از دستگاه نیست ماله همه اینطوریه
 بشین لذت ببراز بازی کردن
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
سلام دوستان میخواستم بدونم بلو-ری که کارکرده هست حالا ممکنه ده نفر باهاش قبلا بازی کردن و یه ذره خش یا لکه روش باشه باعث ضرر رسوندن به لنز کنسول نمیشه؟
پاسخ
(08-05-2015, 10:32 PM)game.ps4 نوشته است: سلام دوستان میخواستم بدونم بلو-ری که کارکرده هست حالا ممکنه ده نفر باهاش قبلا بازی کردن و یه ذره خش یا لکه روش باشه باعث ضرر رسوندن به لنز کنسول نمیشه؟
اگه خیلی کم باشه مشکلی نیس ولی اگه خیلی باشن توصیه میکنم نخرین چون هم توی بازی مشکل پیش مباد هم کنسول رو خراب میکنه 
اگه زیاد خش خشی بود نخر
پاسخ
خش نداشت یه لکه کوچولو بود و روی جلد دیسک هم دو تا جا به اندازه صفر رنگش پریده بود حالا جالبیش اینه تو کنسول میذارم صدا دیسک رو مخه ولی تلو که پلمپ خریدم میذارم صدا نداره
بعدش یه سوال بازی یونیتی 50 گیگ روی پشت آرت بوکش زده ولی بازی نصب کردم رفتم دیدم 41 گیگ هست داستان چیه؟
پاسخ
(08-05-2015, 10:52 PM)game.ps4 نوشته است: خش نداشت یه لکه کوچولو بود و روی جلد دیسک هم دو تا جا به اندازه صفر رنگش پریده بود حالا جالبیش اینه تو کنسول میذارم صدا دیسک رو مخه ولی تلو که پلمپ خریدم میذارم صدا نداره
بعدش یه سوال بازی یونیتی 50 گیگ روی پشت آرت بوکش زده ولی بازی نصب کردم رفتم دیدم 41 گیگ هست داستان چیه؟
مشکلی نداره اینا یه حجمی میگن که مشکلی نداشته باشه برای سیو های بازی و...
من فیفا رو برای pc خریدم نوشته بود ۱۵ گیگ ولی نصب کرذم ۹ گیگ و نیم بود
پاسخ
دوستان همین امروز تلوزیون سامسونگ مدل UA40H5855 گرفتم.تو گوگل مدلشو سرچ کنید ببینید میتونه به خوبی PS4 رو ساپورت کنه؟به صورت عالی چی؟میتونه؟
پاسخ
(08-05-2015, 11:30 PM)مهدی کفشگر نوشته است: دوستان همین امروز تلوزیون سامسونگ مدل UA40H5855 گرفتم.تو گوگل مدلشو سرچ کنید ببینید میتونه به خوبی PS4 رو ساپورت کنه؟به صورت عالی چی؟میتونه؟

ساپورت که میکنه که هیچ از حدی هم که بلید بکنه بیشتر ساپورت میکنه.
اگه HDMI میخوره حله
پاسخ
(08-05-2015, 11:34 PM)Be the story نوشته است:
(08-05-2015, 11:30 PM)مهدی کفشگر نوشته است: دوستان همین امروز تلوزیون سامسونگ مدل UA40H5855 گرفتم.تو گوگل مدلشو سرچ کنید ببینید میتونه به خوبی PS4 رو ساپورت کنه؟به صورت عالی چی؟میتونه؟

ساپورت که میکنه که هیچ از حدی هم که بلید بکنه بیشتر ساپورت میکنه.
اگه HDMI میخوره حله

اره برادر همین که رزولوشین 1080 هست به بهترین شکل ساپورت میکنه اما خیلی میخوای تلویزیون حرفه ای داشته باشی باید به کنتراست و هرتز و پنلش توجه کنی
پاسخ
خب دوستان الان همین میتونه انتظاراتمو بر آورده کنه؟مشکلی که پیش نمیاد؟
راستی اگه زیاد بازی کنم با کنسول مثلا 2 ساعت، به تلویزیون هم فشار میاد؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,120 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,229 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان