امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(10-25-2015, 06:37 PM)(arno victor dorian(assassin نوشته است: سلام دوستان!ببخشید من چندجا شنیدم اگه داشته باشی باکنسول کارکنی وبرق بره کنسول مشکل پیدامیکنه ودیگه روشن نمیشه!درسته این حرف؟واگه اره راه حلی وجودداره؟!!!!

اگه به محافظ وصل باشه احتمال بروز مشکل کمتر میشه.این اتفاق وقتی کنسول در حالت رست مود باشه برق بره خیلی افتاده و مشکلی ندیدم
پاسخ
ن میخوام تو این هفته ps4 بخرم

فروشنده های اهواز که همگی بازار گرمی زیادی میکنن واسه فروش و 12 بازی رو 200 یا 300 تومن میندازن به گیمر که با اولین اتصال به نت بازی یا خود کنسول ممکنه بن شه!

بنظرتون ps4 500 گیگ همراه با دو دسته که تو خود جعبه هست 1390 می ارزه؟ مدلش فکر کنم 1116A بود!ریجن 2

با ps4 با یه دسته 1220 خود دسته دوم هم باید 195 تومن بخرم!

و اینکه بهم پیشنهاد شیرینگ رو داد و به قول خودش از کردیت کارت هکی خریده نشده! و میشه بازی دیجیتالی رو دوباره به خودش فروخت مثل بازی فیزیکی! یا با 15 تومن بازی رو با بازی جدید تعویض کرد!

اکانتی که بشه افلاین و انلاین بازی کرد رو 120  میگه

اکانتی هم داشت که اولش باید به نت وصل شه تا قفلش باز شه اونو 80 میگفت!

با این اوصاف بنظرتون ارزش خرید داره؟ یا بازی فیزیکی بخرم و بفروشم؟و کدم نوع کنسولی که گفتم رو بخرم 
پاسخ
(10-26-2015, 08:24 AM)joker29 نوشته است: ن میخوام تو این هفته ps4 بخرم

فروشنده های اهواز که همگی بازار گرمی زیادی میکنن واسه فروش و 12 بازی رو 200 یا 300 تومن میندازن به گیمر که با اولین اتصال به نت بازی یا خود کنسول ممکنه بن شه!

بنظرتون ps4 500 گیگ همراه با دو دسته که تو خود جعبه هست 1390 می ارزه؟ مدلش فکر کنم 1116A بود!ریجن 2

با ps4 با یه دسته 1220 خود دسته دوم هم باید 195 تومن بخرم!

و اینکه بهم پیشنهاد شیرینگ رو داد و به قول خودش از کردیت کارت هکی خریده نشده! و میشه بازی دیجیتالی رو دوباره به خودش فروخت مثل بازی فیزیکی! یا با 15 تومن بازی رو با بازی جدید تعویض کرد!

اکانتی که بشه افلاین و انلاین بازی کرد رو 120  میگه

اکانتی هم داشت که اولش باید به نت وصل شه تا قفلش باز شه اونو 80 میگفت!

با این اوصاف بنظرتون ارزش خرید داره؟ یا بازی فیزیکی بخرم و بفروشم؟و کدم نوع کنسولی که گفتم رو بخرم 

قیمت کنسول بنظر خوب میرسه.فقط وقتی میخوایید بخرید حتما تست کنید.پشت کنسول هم نگاه کنید قسمت براق پشت نوشته باشه 1116
برای بازی هم اصلا پیشنهاد نمیکنم بازی روو شیرینگ بخرید.به دردسرش نمیارزه و پولو قشنگ میریزید دور.همون برید فیزیکی بگیرین و اگه مشکلات مالی دارین بازی رو اجاره کنید.
پاسخ
میشه یکی لینک دانلود بتای مالتی پلیر آنچارتد۴ رو بهم بده یا بگه چجوری پیداش کنم هرچی سرچ کردم نبود با تچکر
پاسخ
(10-28-2015, 07:23 PM)navid_khan نوشته است: میشه یکی لینک دانلود بتای مالتی پلیر آنچارتد۴ رو بهم بده یا بگه چجوری پیداش کنم هرچی سرچ کردم نبود با تچکر

بتای بازی هنوز منتشر نشده و در اذر ماهم منتشر میشه و در صورت انتشار فقط برای کاربران پلاس و کسانی که کالکشن بازی رو خریداری کردند  بازی  قابل دانلود و اجرا هستش
پاسخ
(10-28-2015, 07:26 PM)ERFAN RP نوشته است:
(10-28-2015, 07:23 PM)navid_khan نوشته است: میشه یکی لینک دانلود بتای مالتی پلیر آنچارتد۴ رو بهم بده یا بگه چجوری پیداش کنم هرچی سرچ کردم نبود با تچکر

بتای بازی هنوز منتشر نشده و در اذر ماهم منتشر میشه و در صورت انتشار فقط برای کاربران پلاس و کسانی که کالکشن بازی رو خریداری کردند  بازی  قابل دانلود و اجرا هستش

إه!من پس بد خوندم ک منتشر شده تا ۱۰ آذرم وقت داره،،،حالا ی سوال دیگه!!! اقا من رو اکانت امریکام پلاس ۱ساله دارم هرچی پرایمری و میزنم رستور لاینس رو میزنم شیر نمیشه واسه اکانت اصلیم ک اروپا باشه.چیکار کنم؟با اکنت آمریکا ک میرم تو پلاس پلی استیشن مینویسه مننج یور پلاس اما با اروپا ک میرم مینویسه شما عضو پلاس نیستین یا این ک با امریکا میتونم تم هایی ک واسه پلاس رایگانن دانلود کنم اما با اروپا نمیتونم همون موشکلو دارم چیکار کنم؟
پاسخ
(10-28-2015, 08:06 PM)navid_khan نوشته است:

إه!من پس بد خوندم ک منتشر شده تا ۱۰ آذرم وقت داره،،،حالا ی سوال دیگه!!! اقا من رو اکانت امریکام پلاس ۱ساله دارم هرچی پرایمری و میزنم رستور لاینس رو میزنم شیر نمیشه واسه اکانت اصلیم ک اروپا باشه.چیکار کنم؟با اکنت آمریکا ک میرم تو پلاس پلی استیشن مینویسه مننج یور پلاس اما با اروپا ک میرم مینویسه شما عضو پلاس نیستین یا این ک با امریکا میتونم تم هایی ک واسه پلاس رایگانن دانلود کنم اما با اروپا نمیتونم همون موشکلو دارم چیکار کنم؟
با اکانت اروپاتون فقط میتونید مولتی بازی کنید! و وقتی شیر میکنید برای اکانت های دیگه نمیزنه که شما عضو پلاس هستین! و بازی ها و تم هارو فقط از همون اکانت امریکا میتونید دانلود کنید
با اکا
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
(10-28-2015, 08:06 PM)navid_khan نوشته است:

ببینید وقتی اکانتی که پلاس داره رو اکتیو پرایمری میکنید برای استفاده از اون پلاس فقط تو قسمت انلاین بازی ها میشه استفاده کرد.یعنی استفاده ای توی استور پلی استیشن نداره.برای تم هم وقتی اکانت رو پرایمری میکنید میتونید تو اکانت های دیگه ازش استفاده کنید
پاسخ
چطوری میتونم  تاریخ تموم شدن پلاسمو ببینم؟
پاسخ
(10-29-2015, 03:35 PM)Moher.ps4 نوشته است: چطوری میتونم  تاریخ تموم شدن پلاسمو ببینم؟
فک کنم نمیشه دید!!!!!!!!
البته شاید دوستان روشی بلد باشن.........
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,135 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,231 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان