امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(11-12-2015, 07:54 PM)ddariush740 نوشته است: واقعا کاربران Gamefa عالین . ممنون بابت اهمیتی که میدین  - خیلی خوشحال کنندست 
ببخشید اگه ناراحت نمیشید من یه سوال دیگه هم ببرسم .
میشه توضیح بدید من بعد اینکه ps4 خریدم کلا باید چیکار کنم؟ یه توضیح نسبتا کامل . منضورم اینه که باید حجمی رو دانلود کنم؟ یا حتی چه ریجنی از ps4 خوبه .. شرایط بازی انلاین و تا چه مرزی باید بازی کنید با دستگاه و ...

وظیفمونه .
کاره خاصی نیاز نیست ... یک آپدیت اولیه هست که دانلود میکنید .
ریجن ها هیچ فرقی ندارند ( زیاد رو این مورد حساس نشید ) .
برای بازی های آنلاین هم هم اول اکانت PSN میسازید بعد پلاسش میکنید ( میخرید ) و میتونید آنلاین بازی کنید .
پاسخ
(11-12-2015, 07:54 PM)ddariush740 نوشته است: واقعا کاربران Gamefa عالین . ممنون بابت اهمیتی که میدین  - خیلی خوشحال کنندست 
میشه توضیح بدید من بعد اینکه ps4 خریدم کلا باید چیکار کنم؟ یه توضیح نسبتا کامل . منضورم اینه که باید حجمی رو دانلود کنم؟ یا حتی چه ریجنی از ps4 خوبه .. شرایط بازی انلاین و تا چه مرزی باید بازی کنید با دستگاه و ...

کنسول رو که پلمپ خریدی باید اپدیت دانلود کنید که حجمی اطراف ۳۰۰ یا ۵۰۰ مگ (اگه اشتباه نکنم) باید دانلود بشه
سپس شما میتونید استفاده کنید.
ریجن ها اهمیت ندارن و به خاطر تفاوت دلار در مناطق مختلف قیمتا فرق میکنه من خودم ریجن ۲ اروپا دارم.
برای انلاین هم باید psn plus بخرید که یک ماه و سه ماه و یک ساله داره 
برای استقاده از کنسول ساعد مشخصی گذاشته نشده ولی من خودم بعد از ۳ ساعت بازی کزدن به سیستم و کولینگش استراحت میدم .
برای لذت بردن یک ps4 بدون بازی هم میتونه مفید باشه.
پاسخ

برای خرید رجین فرقه خاصی نمیکنه.ولی ترجیحا رجین 2 بخرید.در بقل جعبه دستگاه گوشه سمت چپ یه کدی هست برای رجین 2 مثل 1116 یا 1216 حتما این دو کدباشه.در قسمت پشت دستگاه هم یه قسمت براق کوچیک هست که دوباره این کد باید اون پشت درج شده باشه.
اپدیت های ماهانه اجباری داره حجمشون حدود 250 مگ هستش
شرایط بازی انلاین
1:پینگ پایین و تایم اوت نداشتن
2:اشتراک پلاس
مرزی هم نداره بازی کردن با دستگاه فقط ترجیحا 24 ساعت پاش نشینین S0 (2)
That was just a dream

پاسخ
ممنون برای راهنمایی . 
شرایط و قیمت psn Plus چطوریه ؟ چطور میتونم بخرم ؟
پاسخ
حتما دستگاه جلوی چشماتون تست کنن.تست نداشتن بگید خداحافظ و از اون مغازه خارج شین
That was just a dream

پاسخ

[b]ERFAN RP[/b] 

عرفان جان . من گفتم قصد خرید دستینی ندارم . البته قطعی نیست ببینم کاربران در باره ی شرایط انلاینش چی میگن و بعدش تصمیم بگیرم
رجیون ها هیچ تفاوتی ندارند فقط از نظرم سری جدید 2015 با کد cuh 1200 و یا cuh 1216 خرید کنید که 10 درصد سبکتر، 8 درصد مصرف برق کمتر، قسمت براق هم توی کنسول برداشته شده و خیلی مشکلات دیگه ش هم رفع شده(سری قبل هم البته مشکلی نداشت ولی این کنسول بروز تره)
نیازی به دانلود چیزی نیست چون خود فروشنده اپدیت شده تحویل میده ولی اگرم نکرد 300 مگ هم نیست
شرایط خاصی به جز یک نت خوب با پینگ پایین و نداشتن تایم اوت نیاز نداره فقط حتما باید اکانتتون پلاس شده باشه(پلاس اجباریه)
مرز خاصی هم برای بازی نیست فقط نباید هارد دستگاه پر بشه
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(11-12-2015, 08:01 PM)ddariush740 نوشته است: ممنون برای راهنمایی . 

سایتایه زیادی هست
حتما 3 ماهه و 12 ماهه بخرین
1 ماهه نیاز به اطلاعات کردیت کارت داره
سایتایه پیشنهادی:
matrixgame,ir
persiankey
این دوتا سایت مطمئن هستن
That was just a dream

پاسخ
ممنونم درباره همه راهنمایی هایی که کردین . واقعا ممنون مشکلی داشتم مجددا همینجا میگم
پاسخ
(11-12-2015, 08:01 PM)ddariush740 نوشته است: ممنون برای راهنمایی . 
یک ماه ۳۵ تومن
سه ماهه ۱۰۰ تومن (بین ۸۰ تا ۱۲۰ مختلفه)
یک ساله هم ۱۸۰ تومن (بین ۱۶۰ تا ۲۱۰ متغیره)
میتونید از مغازه ها بخرید برای مثال توی اهواز یک ماه رو ۳۵ تومن میدن
شما میتونید از سایت هایی مثل ارجینال کی که تبلیغش توی همین انجمن هست یا گیم شارک و ... بخرید.
اینتزنت هم باید بالای ۵۱۲ داشته باشید که راحت بتونید بازی کنید
پاسخ
ببخشیدا S0 (2) S0 (2) الان دوباره یه سوال بیش اومد برام . من خوندم که مثلا یه سایت نوشته psn card امریکا . یا مثلا psn card هنگ کنگ اینا چه فرقی دارن ؟ بعدش درباره فعال سازی psn و plus کردنش توضیح میدید ؟‌اگه ایرادی نداره

Be The Story
ممنون بابت توضیح . تهران و کرجم هست جایی که بشه تهیه کرد ؟ 
اینترنتم مشکلی نداره - سرعتم 2مگ و سرویس گیم سنت برام فعال ping time حدودا 8
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,103 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,225 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,721 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان