امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
سلام.

اقا این مشکل please wait مالید مارو.

اکانت psn رو با pc ساختم ولی نمیشه تو ps4 واردش شد!

هم با وای فای هم با لن ( 512 نامحدود مخابرات |: ) هم با 3G ایرانسل خواستم جوین بدم ولی باز رو please wait گیر کرد. dns هم تغییر دادم ولی تاثیر نداشت

چه باید کرد؟
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ
(12-08-2015, 11:25 PM)www. نوشته است: سلام.

هم با وای فای هم با لن ( 512 نامحدود مخابرات |: ) هم با 3G ایرانسل خواستم جوین بدم ولی باز رو please wait گیر کرد. dns هم تغییر دادم ولی تاثیر نداشت

چه باید کرد؟

صبح زود تست کنید
That was just a dream

پاسخ
(12-08-2015, 11:28 PM)ERFAN RP نوشته است:

چه باید کرد؟

صبح زود تست کنید

با همین مخابرات؟

شنیدم 1 بار که وصل شه دیگه همش وصل میشه درسته؟
پاسخ
(12-08-2015, 11:35 PM)www. نوشته است:
(12-08-2015, 11:28 PM)ERFAN RP نوشته است:

چه باید کرد؟

صبح زود تست کنید

با همین مخابرات؟

شنیدم 1 بار که وصل شه دیگه همش وصل میشه درسته؟

تنها مشکل سره ادد کردن اکانت یا ساخت اکانت اولیه هستش.بعدا برای وصل شدن به اون اکانت مشکلی ندارین.ولی اگه بخوایین دوباره یک اکانت psn بسازید شاید با مشکل please wait بربخورید
That was just a dream

پاسخ
(12-08-2015, 11:39 PM)ERFAN RP نوشته است: تنها مشکل سره ادد کردن اکانت یا ساخت اکانت اولیه هستش.بعدا برای وصل شدن به اون اکانت مشکلی ندارین.ولی اگه بخوایین دوباره یک اکانت psn بسازید شاید با مشکل please wait بربخورید

من مشکلی تو ساخت اکانت ندارم چون با pc از طریق سایت خود سونی میسازم ولی تو ps4 وقتی یوزر و پَسِ اکانتی که ساختمو میزنم، رو please wait گیر میکنه
پاسخ
(12-08-2015, 11:49 PM)www. نوشته است:
(12-08-2015, 11:39 PM)ERFAN RP نوشته است: تنها مشکل سره ادد کردن اکانت یا ساخت اکانت اولیه هستش.بعدا برای وصل شدن به اون اکانت مشکلی ندارین.ولی اگه بخوایین دوباره یک اکانت psn بسازید شاید با مشکل please wait بربخورید

من مشکلی تو ساخت اکانت ندارم چون با pc از طریق سایت خود سونی میسازم ولی تو ps4 وقتی یوزر و پَسِ اکانتی که ساختمو میزنم، رو please wait گیر میکنه

درسته منظور من همونه!!برای ساخت یا ادد کردن یک اکانت دیگه در اینده شاید دوباره به مشکل بربخورید.این مشکل معمولا با وصل شدن با یک اینترنت شرکت دیگه فقط برای یکبار درست میشه.
That was just a dream

پاسخ
(12-08-2015, 10:16 PM)Dead Soldier نوشته است:
(12-08-2015, 08:24 PM)hesam1372 نوشته است: سلام.من پسر داییم طبقه بالا سونی داره منم دارم

میخواستم بدونم چطوری میتونیم سونی هامون رو یکی کنیم و بازی کنیم از طریق وایرلس همچین چیزی امکانش هست؟ 

ps3 دارم

سلام .
منظورتون خوب نفهمیدم ! باهم آنلاین بازی کنید ؟ منظورتون همینه ؟

بله .مثلا وقتی 2 تا کنسول کنار هم باشه با کابل lan بهم وصل میکنند و یک بازی رو اجرا میکنند .منم میخوام با وایرلس وصل کنم .
پاسخ
اقا من دوتا سوال دارم لطف کنین اگه میدونین جواب بدین سوال اول من یدونه اکانت کانادا دارم ک توش پلاسه اکتیوپرایمریش کردم پلاسو شیر کردم رو اکانت اصلی خودم ک واسه اروپاس حالا میخوام دی ال سی بازی استاروارو بخرم اما با اکانت اصلی خودم ک اروپا هستش با پند گرون در میاد حالا میخوام بدونم اگه دی ال سیو با اکانت امریکا بگیرم چجوری اینو شیرش کنم رو اکانت اصلیم با توجه به این ک اکانت کانادام اکتیوه اصلا میشه دوتا اکانتو همزمان شیر کرد رو ی اکانت؟و سوال دوم مپ رایگان استار وارزو دانلود کردم اما هنوز بمن اجازه استفاده نمیده مکسی میدونه چرا؟
پاسخ
سلام
توی بعضی از بازیا بعضی از اجسام خیلی کوچیک مثل علف ها و ... همزمان با حرکت من شروع بهلود شدن میکنن میخواستم بدونم مشکلی نیست؟
XOF... Kisses and hugs following by a big F you S0 (2)
پاسخ
(12-10-2015, 08:41 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: سلام
توی بعضی از بازیا بعضی از اجسام خیلی کوچیک مثل علف ها و ... همزمان با حرکت من شروع بهلود شدن میکنن میخواستم بدونم مشکلی نیست؟

نه عادیه
این اتفاق بیشتر تو بازی های اپن ورد میوفته 
مثلا توی GTA V ممکنه یک درخت دیر لود بشه که عادیه
یا چمن ها یکم دیر لود بشن 
نگران نباشید عادیه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,183 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,238 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,359 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان