امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(02-25-2016, 11:13 AM)ERFAN RP نوشته است:
(02-25-2016, 10:46 AM)abolika نوشته است: دوستان من چند روز پیش dlc بلادبورن رو خریدم و واسم کار نمیکرد و وقتی با پشتیبانی سونی حرف زدم فهمیدم که ریجن دیسک و dlc یکی نیست و پولو تا چند روز اینده برمیگردونن فقط یه سوال من وقتی پولو دادن باید چجوری dlc رو بگیرم که با ریجن دیسکم یکی باشه ؟ دیسک من ریجن 2 هست

باید یک اکانت اروپا بسازید(ترجیحا انگلیس، فکر نکنم گیفت کارت یورو توی ایران بفروشن)
بعد از ساختن و تایید اکانت، اکانت خودتون رو پرایمری بکنید.بعد همونطوری که گیفت کارت قبلی رو وارد کردید، توی قسمت Readem code کد رو میزنید و بعد از تایید، دنبال محتوای Old Hunters بگیردید و اونرو خریداری بکنید
یه سوال دیگه 
اگه من بازیمو بفروشم و بلادبورن رو دیجیتالی از playstation store بخرم میتونم از dlc استفاده کنم و اگه خریدم از سیو های بازیمم میتونم استفاده کنم ؟ چون همونجور که گفتید گیفت کارت یورو نیستش منم شدید تو کف این dlc هستم
پاسخ
(02-25-2016, 11:30 AM)abolika نوشته است:
(02-25-2016, 10:46 AM)abolika نوشته است: دوستان من چند روز پیش dlc بلادبورن رو خریدم و واسم کار نمیکرد و وقتی با پشتیبانی سونی حرف زدم فهمیدم که ریجن دیسک و dlc یکی نیست و پولو تا چند روز اینده برمیگردونن فقط یه سوال من وقتی پولو دادن باید چجوری dlc رو بگیرم که با ریجن دیسکم یکی باشه ؟ دیسک من ریجن 2 هست

باید یک اکانت اروپا بسازید(ترجیحا انگلیس، فکر نکنم گیفت کارت یورو توی ایران بفروشن)
بعد از ساختن و تایید اکانت، اکانت خودتون رو پرایمری بکنید.بعد همونطوری که گیفت کارت قبلی رو وارد کردید، توی قسمت Readem code کد رو میزنید و بعد از تایید، دنبال محتوای Old Hunters بگیردید و اونرو خریداری بکنید
یه سوال دیگه 
اگه من بازیمو بفروشم و بلادبورن رو دیجیتالی از playstation store بخرم میتونم از dlc استفاده کنم و اگه خریدم از سیو های بازیمم میتونم استفاده کنم ؟ چون همونجور که گفتید گیفت کارت یورو نیستش منم شدید تو کف این dlc هستم

سیوهای هر ریجن متاسفانه مختص خودش هست و نمیشه سیو یک بازی ریجن 2 رو روی 1 اجرا کرد.
That was just a dream

پاسخ
(02-25-2016, 11:32 AM)ERFAN RP نوشته است:

یه سوال دیگه 

سیوهای هر ریجن متاسفانه مختص خودش هست و نمیشه سیو یک بازی ریجن 2 رو روی 1 اجرا کرد.
پس یعنی اگه دیجیتالی بازیو بخرم dlc قابل استفاده میشه ؟ شرمنده اینقدر سوال میپرسم چون میخوام مطمئن بشم دیگه ضرر نکنم
پاسخ
(02-25-2016, 11:41 AM)abolika نوشته است:
(02-25-2016, 11:32 AM)ERFAN RP نوشته است:

یه سوال دیگه 

پس یعنی اگه دیجیتالی بازیو بخرم dlc قابل استفاده میشه ؟ شرمنده اینقدر سوال میپرسم چون میخوام مطمئن بشم دیگه ضرر نکنم

2 تاش رو یک ریجن میگیرید، بله میتونید استفاده بکنید
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان بنظرتون این کنسول چند سال دیگه عمر میکنه؟ S0 (2)
ٌٌٌWE ARE THE WLAKING DEAD
پاسخ
(02-27-2016, 01:15 PM)alireza grimes نوشته است: سلام دوستان بنظرتون این کنسول چند سال دیگه عمر میکنه؟ S0 (2)

تا سال 2019 2020 دیگه تموم میشه و وارد نسل 9 میشیم
That was just a dream

پاسخ
دوستان توی اساسینز یونیتی بعضی اوقات بازی هنگ میکنه بعد درست میشه

اما بعضی اوقات یهو از بازی میره بیرون 
مجبورم دوباره از اول بیام
مشکلش چیه?
پاسخ
(02-27-2016, 05:12 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: دوستان توی اساسینز یونیتی بعضی اوقات بازی هنگ میکنه بعد درست میشه

مشکلش چیه?

مشکل از خود بازیه.بازی رو آپدیت بکنید.
اگه خیلی زیاد ارور میده و میاد بیرون، یکدور دستگاه رو ریست بکنید
That was just a dream

پاسخ
واسه تست اینترنت هم 
Nat type رو failed میده
چجوری درستش کنم?
اصا این nat type چی هست دقیقا?
Proxy server رو use بذارم یا do not use?

(02-27-2016, 05:17 PM)ERFAN RP نوشته است:
(02-27-2016, 05:12 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: دوستان توی اساسینز یونیتی بعضی اوقات بازی هنگ میکنه بعد درست میشه

مشکلش چیه?

مشکل از خود بازیه.بازی رو آپدیت بکنید.
اگه خیلی زیاد ارور میده و میاد بیرون، یکدور دستگاه رو ریست بکنید
والا اپدیتش که کردم
ولی بازم هنگ میکنه بازی
چجوری ریست کنم?
بعد 4 مث 3 روشی واسه تمیز کردن گرد و خاک دستگاه نداره?
پاسخ
(02-27-2016, 05:18 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: واسه تست اینترنت هم 
Nat type رو failed میده
چجوری درستش کنم?
اصا این nat type چی هست دقیقا?
Proxy server رو use بذارم یا do not use?

پراکسی رو استفاده نکنید
از قسمت Network، دوباره یک کانکشن رو ست بکنید.معمولا این مشکل وقتی به وجود میاد که شما DNS رو درست نکرده باشید و نتیجه اش وصل نشدن به سرورهای سونی هستش.
توی گزینه DNS اینارو وارد بکنید.
primary:8.8.8.8
secondary:8.8.4.4 یا 4.2.2.4
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,084 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,206 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,031 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان