امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
سلام.
الان بهترین کنتلری که برای ps4 اومده کدومه؟
قیمتش مهم نیست.
چون خودم یدونه دسته فابریکش رو شکوندم و الان هم یه دسته ارتشی دارم ولی حس میکنم زیاد فابریک نیست.
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ
(05-12-2016, 09:03 AM)arshia.hidden12 نوشته است: سلام.
قیمتش مهم نیست.
چون خودم یدونه دسته فابریکش رو شکوندم و الان هم یه دسته ارتشی دارم ولی حس میکنم زیاد فابریک نیست.

کنترلرهای جدید فرقی با قبلیا نمیکنند، فقط اون حس نو بودن هستش که اولش به آدم دست میده، وگرنه از لحاظ کیفیت ساخت همون قبلیاست و هنوز هم مشکلات قبل رو داره. "سونی از مشکلات دسته باخبر هستش و شاید توی سری جدید این مشکلات رو رفع بکنه"
That was just a dream

پاسخ
(05-12-2016, 09:14 AM)ERFAN RP نوشته است:
(05-12-2016, 09:03 AM)arshia.hidden12 نوشته است: سلام.
قیمتش مهم نیست.

کنترلرهای جدید فرقی با قبلیا نمیکنند، فقط اون حس نو بودن هستش که اولش به آدم دست میده، وگرنه از لحاظ کیفیت ساخت همون قبلیاست و هنوز هم مشکلات قبل رو داره. "سونی از مشکلات دسته باخبر هستش و شاید توی سری جدید این مشکلات رو رفع بکنه"
مرسی منم امیدوارم همراه با ps4neo ([emoji49] ) دسته جدید هم بدن.

Sent from my E6833 using Tapatalk
پاسخ
احتمال این که با نئو درسته جدید بدن0هست!چون گفتن لوازم جانبی همونه اصلا نئو نمیشه گفت یه پلی استیشن جدیده همون چهاره که سخت افزارش اپدیت کردن مثل پلی 2 وقتی پلی2 حافظه دار رو ساختن همه فکر کردن پلی استیشن جدیده اما دیدیم که هیچ فرقی نداشت و نئو رو یه اپدیت سخت افزاری هست نه یه کنسول جدید!!!
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ
(05-12-2016, 08:59 AM)ERFAN RP نوشته است:
(05-11-2016, 11:11 PM)Farhad01 نوشته است:
(05-11-2016, 10:47 PM)ERFAN RP نوشته است:
(05-11-2016, 07:42 PM)Farhad01 نوشته است: سلام دوستان، بنده در بازی GTA V به مشکلی بر خوردم که دکمه ی R2 در هنگام شلیک گیر می کنه و شلیک نمیشه، سرچ های زیادی در این باره انجام دادم و فهمیدم که متأسفانه خیلی ها با این مشکل مواجه بودن و مشکل هم حل نشده! عجیبه که برای من به تازگی این مشکل پیش اومده نه اون اوایل
دکمه ی R2 تو بازی های دیگه سالمه حتی در همین GTA V در بخش رانندگی و مشت زدن قشنگ کار می کنه فقط در تیر اندازی مشکل داره! بعضی دوستان گفتن کثیف شده، باز کن و تمیزشون کن، ولی من چون تا حالا تجربه ندارم ترسیدم انجام بدم، آخه اگه برای دسته مشکلی پیش اومده باشه (کثیفی، خرابی) تو همه ی بخش ها و بازی ها باید بشه، درسته؟ اصلاً بنظرتون امکان رفتن گرد و خاک به داخل دسته ی ps4 هست؟ در حالی که من نگاه می کنم جایی برای ورود و نفوذ گرد و خاک نمی بینم، بازی هم آپدیت هست، شما دوستان چه نظری دارید، این مشکل چطور حل میشه؟
خیلی کلافه شدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
بعد از گشتن فروم‌های مختلف و خواندن مشکلات دیگران، باید بگم این مشکل کاملا به راک‌استار برمیگرده و متاسفانه تنها راه فیکس کردن این مشکل، باز کردن دسته هستش! مشکل اصلی اینه که سازنده درجه حساسیت تریگر R2 رو روی کمترین حالت قرار داده، به طوری که باید تریگر رو تا ته نگه دارید تا عمل بکنه. ولی میشه با باز کردن دسته و گزاشتن یک تکه کاغذ یا چسباندن چسب نواری روی محل برخورد سوزن تریگر R2 میشه تا حدودی این مشکل رو رفع کرد. باز کردن دسته هم سعی کنید چندتا ویدئو باز کردن دسته رو ببینید تا راحت تر متوجه بشید دارید چیکار میکنید، چون شاید صدمات جبران ناپذیری به دسته وارد بشه

سلام به شما
خیلی سپاس گذارم که برای این مشکل من وقت گذاشتید
این راه حل دقت و ریسک بالایی میخواد بطوری که یک اشتباه کوچیک دیگه تمومه، راکستار یعنی نمیتونسته با آپدیت این حساسیت رو حل کنه؟
چیز عجیب اینه که من اصلاً این مشکل رو نداشتم! یهو اینجوری شد، تقریباً تمام افرادی که سر این قضیه تو فروم ها نوشتن مربوط به همون روزها و ماه های اول بازی کردن بوده
اما من....
راستی یه عده هم می گفتن با خرید کنترلر جدید مشکل حل شده، مگه کنترلر هایی که جدا میفروشن با کنترل هایی که سر خود ps4 هست فرق داره؟
ویرایش : پس پاک کردن بازی و نصب دوباره از نو کار بیهوده ای هست؟

این مشکل رو بیشتر اون کسایی داشتند که کنترلر سری 1 رو داشته‌اند (مگر اینکه خود دسته در طول زمان خراب شده). البته این تریگرهای سونی کلا مشکل ساز هستند، از گیر کردن و کار نکردن تا همچین مشکلی مثل شما!. الان کلا فکر کنم 3 سری کنترل اومده باشه که آنچنان باهم فرقی ندارند.
تقریبا کار بیهوده‌ای هستش، چون اگر هم پاک بکنید و دوباره آپدیت رو نصب بکنید بازهم به احتمال زیاد درست نمیشه.

برای من ریجن 2 ژاپن 2014 ست، الآن سری اول هست؟
با توجه به این که تا همین چند وقت پیش مشکلی نداشت پس به احتمال زیاد همون حساسیت کم شده در طول زمان
و فکر کنم راهی جز تغییر تنظیمات نیست :(
ولی حس شلیک با R2 کجا ...... R1 کجا....
آدم دسته X1 رو می بینه کیف می کنه
اگه با دسته ی X1 میشد ps4 کار کرد خیلی خوب میشد

پاسخ
(05-12-2016, 10:20 AM)Farhad01 نوشته است: برای من ریجن 2 ژاپن  2014 ست، الآن سری اول هست؟
با توجه به این که تا همین چند وقت پیش مشکلی نداشت پس به احتمال زیاد همون حساسیت کم شده در طول زمان
و فکر کنم راهی جز تغییر تنظیمات نیست :(
ولی حس شلیک با R2 کجا ...... R1 کجا....
آدم دسته X1 رو می بینه کیف می کنه
اگه با  دسته ی X1 میشد ps4 کار کرد خیلی خوب میشد

بله جزو سری اول هستش
تقریبا چندوقت پیش بود یک دستگاه منتشر شده بود که میتونستید با دسته‌های مختلف روی کنسول خودتون بازی بکنید. اسم دستگاه cronusmax بود ولی فکر نکنم توی ایران گیر بیاد، یا اگر هم بیاد با قیمت فضایی باید پیدا بشه. قیمتش هم بودن هیچ مورد اضافه‌ای 70 دلار هستش
That was just a dream

پاسخ
سلام من الان دو روزه که دستگاهم سیدی رو نمیبره داخل یا اگر میبره زود میدهبیرون و هی صدای بیب بیب میاد یا وسط بازی یهو میده بیرون الان باید چیکار کنم؟
پاسخ
(05-12-2016, 04:59 PM)Arno+ نوشته است: سلام من الان دو روزه که دستگاهم سیدی رو نمیبره داخل یا اگر میبره زود میدهبیرون و هی صدای بیب بیب میاد یا وسط بازی یهو میده بیرون الان باید چیکار کنم؟

برای این مشکل بهتره دستگاه رو ببرید تعمیر گاه از اینجا فک نکنم بشه خوب راهنمایی کرد
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ
(05-12-2016, 04:59 PM)Arno+ نوشته است: سلام من الان دو روزه که دستگاهم سیدی رو نمیبره داخل یا اگر میبره زود میدهبیرون و هی صدای بیب بیب میاد یا وسط بازی یهو میده بیرون الان باید چیکار کنم؟

خب 2 تا راه هست که به طور کامل این مشکل رو هم ممکنه رفع نکنه.
1.اولین راه این است. دستگاه رو خاموش بکنید. تمامی سیم های برق رو از کنسول جدا بکنید.دکمه پاور رو برای 30 ثانیه نگه دارید.چند دقیقه صبر کنید و سپس دوباره کابلهای برق رو وصل بکنید.
2.این روش رو با احتیاط انجام بدید، زیاد کار سختی نیست.کابل برق رو از کنسول جدا کنید.بعد کافیه قسمت براق کنسول رو با فشار 2 تا دست به سمت جلو هل بدید و جداش بکنید.بعد دقیقا طبق عکس، زیر برامدگی یک جا هستش، اون پیچ رو باید صفت بکنید.برای صفت کردن اونرو در جهت گردش عقربه های ساعت بچرخونید، وقتی دیدی دارید زیاد زور میزنید صفتش میکنید، دیگه دست نگه دارید و ادامه ندید.بعدش قسمت براق رو جاش بندازید و کابل برق رو وصل بکنید.البته این روش ها موقتی هستش و احتمال اینکه دوباره اینطوری بشه هستش

[تصویر:  z2iilqbc8ovgqu0oopdl.jpg]
That was just a dream

پاسخ
سلام.
کول پد لپ تاب برای ps4 خوبه؟
به درد میخوره بخرم.
چون ps4 ام جدیدا داغ میکنه تابستونم داره میاد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,100 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,220 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,721 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان