امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
سلام ببخشید من 3 هفتس ps4 خریدم
دوتا بازی wwe 2k16 و uncharted4 دارم 
یه مشکلی دارم وقتی wwe میرم تو قسمت 6 نفره leader یه مقدار افت فریم داره آنچارتدم بعضی مواقع میپرم تو آب یه لگ میزنه البته برا آنچارتد خیلی کمه
بازیارو آپدیت نکردم میخواستم ببینم مشکل جدیه؟
بعد تو منو دستگاهم وقتی از منو اولی میرم تو منویی که تنظیمات هست بعضی موقع ها لگ میزنه ولی چپ و راست کردن تو همون منو مشکلی نداره
میخواستم ببینم مشکل از چیه دستگاه خرابه 
ممنون میشم جواب بدید

درضمن موقع بازی کردن نزدیک لامپ دستگاه یه مقدار داغ میشه
پاسخ
(06-21-2016, 01:21 PM)Shahab96 نوشته است: سلام ببخشید من 3 هفتس ps4 خریدم
یه مشکلی دارم وقتی wwe میرم تو قسمت 6 نفره leader یه مقدار افت فریم داره آنچارتدم بعضی مواقع میپرم تو آب یه لگ میزنه البته برا آنچارتد خیلی کمه
بعد تو منو دستگاهم وقتی از منو اولی میرم تو منویی که تنظیمات هست بعضی موقع ها لگ میزنه ولی چپ و راست کردن تو همون منو مشکلی نداره
ممنون میشم جواب بدید

سلام اول اینکه مبارکتون باشه انشاءالله فنش براتون بچرخه.
اکثرا افت فریم بازی ها باید با آپدیت کردن حل بشه و درمورد لگ زدن منو هم برای بنده همینطوره و طبیعیه و مشکل خاصی نیست و درموردش نگران هم نباشین.
درموردداغ کردن کنسول هم بگم که چون برای مثال بازی آنچارتد بسیار سنگینه و تقریبا از تمام قدرت کنسول استفاده میکنه این داغ شدنه طبیعیه.
ولی اگه میخواین رفعش کنید این محصول رو نگاه کنید شاید به دردتون خورد.
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ
(06-21-2016, 01:21 PM)Shahab96 نوشته است: سلام ببخشید من 3 هفتس ps4 خریدم
ممنون میشم جواب بدید

تمامی مشکلات بازیها(اعم از افت فریم، باگ‌ها) از خود بازی هستش، بهتره آپدیت کنید معمولا این مشکلات رفع میشه.
این مشکل منو معمولا بخاطر اینترنت ضعیف هستش(خیلی عجیبه! ولی بله) اگر نت رو قطع بکنید میبینید بدون هیچ مشکلی توی تب ها جستجو میکنید!
مشکل داغ شدن هست، ولی عادی هستش، فقط نباید دستگاه رو توی یک جای خفه بزارید، بهتره پشت دستگاه بازی باشه تا هوا جریان داشته باشه، وگرنه مشکل ساز خواهد شد
That was just a dream

پاسخ
ممنون پس دستگاه مشکلی نداره؟
پاسخ
(06-21-2016, 02:25 PM)Shahab96 نوشته است: ممنون پس دستگاه مشکلی نداره؟

خیر، فقط باید حواستان باشد که برای کنسول یک محل ورود و خروج هوا قرار بدهید.
That was just a dream

پاسخ
پاسخ سوال پرتکرار
حتما مطالعه شود
بازی‌ها در ریجن‌بندی 1و2و 3 و ریجن ALL ارائه می‌گردند.
تفاوتی پیدا نمی‌کند که شما مالک یک دستگاه ریجن 1 باشید و دیسک‌ بازی شما ریجن 2 باشد و یا بالعکس.
شما قادر به انجام این  بازی به صورت آفلاین و آنلاین هستید.
تنها برای بازی‌هایی که دارای DLC هستند (محتوای جدید قابل دانلود) نیاز دارید که ریجن دیسک و اکانت PSN شما یکسان باشد.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
دوستان من ک میخام اکانت یارو رو رو مال خودم دی اکتیو کنم متاسفانه رمزشو عوض کرده و من وقتی میرم اکانتش  وقتی میخام ساین این کنم ک بعدش برم دی اکتیو رمز و .. ندارم (عوض کرده) حالا چیکار کنم؟
پاسخ
(06-22-2016, 09:50 PM)mahdi boss نوشته است: دوستان من ک میخام اکانت یارو رو رو مال خودم دی اکتیو کنم متاسفانه رمزشو عوض کرده و من وقتی میرم اکانتش  وقتی میخام ساین این کنم ک بعدش برم دی اکتیو رمز و .. ندارم (عوض کرده) حالا چیکار کنم؟

هیچ کاری نمیشه کرد
اگر رمز رو عوض کرده نمیتونید کاری بکنید
پاسخ
(06-22-2016, 09:50 PM)mahdi boss نوشته است: دوستان من ک میخام اکانت یارو رو رو مال خودم دی اکتیو کنم متاسفانه رمزشو عوض کرده و من وقتی میرم اکانتش  وقتی میخام ساین این کنم ک بعدش برم دی اکتیو رمز و .. ندارم (عوض کرده) حالا چیکار کنم؟

یک راه کلا هستش، اونم خودم زیاد پیشنهاد نمیکنم:
اول از همه با انجام دادن این روش دستگاه شما میشه عین دستگاه نو! یعنی همه چی پاک خواهد شد. پس بهتره از سیوهاتون بک‌آپ بگیرید. برای این کار به application save data برید و از طریق usb، بک‌آپ بگیرید.
حالا وارد ستینگ بشید، گزینه‌های آخر Initialization نوشته، گزینه full رو بزنید و صبر کنید(شاید چند ساعت هم طول بکشه، بسته به مقدار اطلاعاتی که در کنسول دارید طول میکشه).
That was just a dream

پاسخ
(06-22-2016, 10:29 PM)ERFAN RP نوشته است:

یک راه کلا هستش، اونم خودم زیاد پیشنهاد نمیکنم:
اول از همه با انجام دادن این روش دستگاه شما میشه عین دستگاه نو! یعنی همه چی پاک خواهد شد. پس بهتره از سیوهاتون بک‌آپ بگیرید. برای این کار به application save data برید و از طریق usb، بک‌آپ بگیرید.
حالا وارد ستینگ بشید، گزینه‌های آخر Initialization نوشته، گزینه full  رو بزنید و صبر کنید(شاید چند ساعت هم طول بکشه، بسته به مقدار اطلاعاتی که در کنسول دارید طول میکشه).

ریسک این کار بالاس چون طرف مقابل مثل اینکه فهمیده و اگر اینکار رو بکنه و وارد اکانت طرف بشه بسیار خطرناک خواهد بود .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,114 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,228 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان