امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
دوست عزیز یکی به من گفت اگه برید تو مدیریت اکانت میتونید بازی های خریده شده اکنتو برگردونید، این راه جواب میده.
پاسخ
(08-19-2016, 03:08 PM)sorena004 نوشته است: دوست عزیز یکی به من گفت اگه برید تو مدیریت اکانت میتونید بازی های خریده شده اکنتو برگردونید، این راه جواب میده.

درسته، ولی باید پسورد رو داشته باشید، و همچنین صاحب اکانت آنلاین نباشه، و سریع کارتون رو انجام بدید و از اکانت Sign out بکنید، اگر صاحب اکانت آنلاین باشه اکانت بن خواهد شد و نمیتونید از محتویاتش استفاده کنید.
راهی هم که باید برید این هستش:
1. وارد اکانت بشید، سپس وارد استور بشید، در اینجا ازتون میخواد ایمیل و پسورد اکانت رو بزنید، اون رو وارد کنید، بعد وارد منوی اصلی بشید، گزینه آخر Library رو انتخاب بکنید و بازیهای شخص رو انتخاب بکنید و گزینه Download رو بزنید، بعد از این وارد setting/ account management بشید و گزینه Sign out رو بزنید، حالا وارد اکانت اصلی خودتون بشید، وارد Notification/ download بشید و بازیهای اضافه شده رو دانلود بکنید.
برای اینکه بفهمید طرف آنلاین هستش یا نه، برنامه Playstation رو روی گوشی بریزید و اطالاعات اکانت رو وارد کنید، بعد روی عکس اکانت کلیک کنید و وارد گزینه profile بشید، اگر دایره آبی بود یعنی آنلاینه و اگر قرمز، یعنی آفلاین
That was just a dream

پاسخ
خیلی ممنون عزیز خیلی کمک کردید فقط من وقتی ps4 رو گرفتم اکانت رو خودش بود و توش 10 تا بازی بود و به من فروشنده اطلاعی از اکانت نداد و من نمیدونم اطلاعاتش چیه ولی میتونم از اکانت وارد استور بشم ، الان در این شرایط میتونم بازم بازی هارو برگردون؟
پاسخ
(08-19-2016, 03:21 PM)sorena004 نوشته است: خیلی ممنون عزیز خیلی کمک کردید فقط من وقتی ps4 رو گرفتم اکانت رو خودش بود و توش 10 تا بازی بود و به من فروشنده اطلاعی از اکانت نداد و من نمیدونم اطلاعاتش چیه ولی میتونم از اکانت وارد استور بشم ، الان در این شرایط میتونم بازم بازی هارو برگردون؟

اگر اطلاعاتش رو نداشته باشید نمیتونید برگردونید
That was just a dream

پاسخ
سلام سایت معتبر برای خرید ps4 سراغ ندارید؟ من خودم وست بازی مدنظرم هست
پاسخ
(08-19-2016, 09:44 PM)LIGHT DRAGON نوشته است: سلام سایت معتبر برای خرید ps4 سراغ ندارید؟ من خودم وست بازی مدنظرم هست
دیجی کالا بهترین و معتبرترین فروشگاه در هر زمینه هست که در مورد فروش PS4 هم صدق می‌کنه. فقط کافیه سرچ کنید دیجی کالا متاسفانه مشکل ارسال دارم نمی‌تونم لینک بدم. زمانی که رفتید در این سایت این مراحل رو دنبال کنید:
لوازم خانگی » صوتی و تصویری » کنسول بازی
دیگه از تنوع و محصولاتش لذت خواهید برد. همچنین فروشگاه پلی استیشن و مهین مارکت هم هستند که در رده‌های دوم و سوم قرارشون میدم و به نظر بنده از دیجی کالا سفارش بدید بهتره. حالا دلایلی داره که اگر برای مثال محصولی مشکل داشته باشه می‌تونید برگردونید و یا تعویض می‌کنند یا همون رو تعمیرشده براتون پست می‌کنند. تنوع در نوع و باندل و ... بسیار بالاست.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
دوستان آنلاین بازی کردن با اکانت هکی تاثیری رو بن شدن داره؟

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk
پاسخ
(08-21-2016, 08:51 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: دوستان آنلاین بازی کردن با اکانت هکی تاثیری رو بن شدن داره؟

خیر، تاثیری نداره.
[img=0x0]http://cdn4.thr.com/sites/default/files/2013/09/4_harry_potter_goblet_of_fire.jpg[/img]
پاسخ
(08-21-2016, 08:51 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: دوستان آنلاین بازی کردن با اکانت هکی تاثیری رو بن شدن داره؟

شما چه آنلاین باشید چه آفلاین، این اکانت‌ها بعد 6 ماه به صورت خودکار بن خواهند شد، دلیلش طبق گفته سونی:
اگر اکانتی روی کنسولی Active primary بشود، بعد از 6 ماه میتوانید آن اکانت را Deactivate کنید، در طول این مدت نمیتونید کاری رو انجام بدید
اگر طبق این بگیم، صاحب اکانت بعد 6 ماه میتونه اکانت رو از روی کنسول شما Deactivate بکنه و اکانتش رو روی کنسول خودش Active بکنه، و در این صورت تمامی محتویات اکانت غیرقابل دسترسی میشه
That was just a dream

پاسخ
با توجه به وضعیت اینترنت یه سوال دارم.
بنده معمولاً دانلودها رو ساعت 11 شب شروع و تا ساعت 10 صبح انجام میدم و کنسول رو تو این مدت تو رست مود میزارم! این مدت زمان زیاد تو رست مود مشکلی در عملکرد دستگاه نمیزاره؟ اگه برق بره داستان چی میشه؟
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,084 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,209 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,031 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان