امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
اقا یه سوال 
من متاسفانه کارمو از دست دادم افتادم تو یه چالش بی پولی  از اونورم بدون گیم واقعا نمیشه زندگی کرد  S0 (2)

یکی از اشناها یه pc داره 
Ram 6 
core i 7  
گرافیکش تعطیله (سوخته) 
مانیتور Led lg
موس و کیبورد حرفه ای microsoft هم داره 

میخوام ps4 بدم بره  این سیستم ازش بگیرم 
به نظرتون ارزش داره این حرکتو بزنم  ؟

یا همین ps4 نگه دارم ؟؟

لطفا به دور از فن بوی بازی پاسخ بدید چون خودم فن سونی هستم  ولی واقعا کنسول بدون بازی اصلا بدرد نمیخوره
 Dell inspiron 5110 - n :| 

متن و ترجمه آهنگ  S0 (36)
پاسخ
(10-21-2016, 12:15 AM)payamdp نوشته است: اقا یه سوال 
من متاسفانه کارمو از دست دادم افتادم تو یه چالش بی پولی  از اونورم بدون گیم واقعا نمیشه زندگی کرد  S0 (2)

یکی از اشناها یه pc داره 
Ram 6 
core i 7  
گرافیکش تعطیله (سوخته) 
مانیتور Led lg

یا همین ps4 نگه دارم ؟؟

لطفا به دور از فن بوی بازی پاسخ بدید چون خودم فن سونی هستم  ولی واقعا کنسول بدون بازی اصلا بدرد نمیخوره

بستگی داره با کدوم راحت ترید 
از خوبی‌های pc اینه که بازیای اورجینالشم از بازیای PS4 ارزونتره و حالا شما اگه اهل انلاین بازی کردنم نبودید میتونید سی دی کی اشتراکی تهیه کنید یا از کرک استفاده کنید و اینکه گرافیک بازی‌ها در PC بیشتره
PS4 هم میتونید یه بازی رو بگیرید و بعد از تموم کردنش با یه بازی دیگه تعویض کنید یا اینکه از اکانت‌های هکی استفاده کنید که شاید بعد چند وقت از انلاین بازی کردن محروم بشید 
همچنین PS4 انحصاری‌های زیاد و خوبی داره که حیفه از دستشون بدید 
اگر شما این سیستم رو بخرید به یه کارت گرافیک قدرتمند هم نیاز دارید 
حالا انتخاب به عهده خودتونه
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(10-21-2016, 12:15 AM)payamdp نوشته است: اقا یه سوال 

یکی از اشناها یه pc داره 
Ram 6 
core i 7  
گرافیکش تعطیله (سوخته) 
مانیتور Led lg

یا همین ps4 نگه دارم ؟؟

باید مشخصات دقیق رو بپرسید، ولی سر به سر؟ فکر نکنم انتخاب خوبی برای شما باشه، چون باید از اونور کم کم 600 بدید برای یک کارت گرافیک که فقط بتونه بازیهارو اجرا بکنه، ولی در طولانی مدت هستش که سود میبرید، اگر میتونید مدل مادربورد و CPU رو به طور دقیق بگیرید بهتر میشه راهنمایی کرد.
That was just a dream

پاسخ
سلام مشتی مشخصات دقیق رو بگو i7 _ ram 6 که نشد مشخصات گفتن 
رو موس و کیبرد زیاد مانور نده من یه موس اپل گرفتم واسه لپ تاپم 8000 تومن آیا واقعا اپله؟؟
پاسخ
سلام من امروز شارژ کنترلرم تموم شد بعد یه خط شارژ داشت حدود نیم ساعت بعد اومدم دیدم پر شده این عادیه یا مشکل داره؟؟
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(10-22-2016, 05:33 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام من امروز شارژ کنترلرم تموم شد بعد یه خط شارژ داشت حدود نیم ساعت بعد اومدم دیدم پر شده این عادیه یا مشکل داره؟؟

خیر مشکلی نیست معمولا همینطوری نشون میده، ولی شارژ کامل یک چیزی بین 1 تا 1.30 ساعت هستش
That was just a dream

پاسخ
سلام من ظرفیت 3 tlou رو دارم بعد میخام اجراش کنم میگه باید دستگاه شما اپدیت باشه میتونید فایل اپدیت یا سایتشو برام بزارید؟؟
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(10-25-2016, 08:54 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام من ظرفیت 3 tlou رو دارم بعد میخام اجراش کنم میگه باید دستگاه شما اپدیت باشه میتونید فایل اپدیت یا سایتشو برام بزارید؟؟

لینک دانلود آخرین آپدیت
درون فلشی با قرمت fat32 به ترتیب پوشه PS4 و UPDATE رو بسازید و داخل این پوشه فایل آپدیت رو بریزید. بعد دکمه پاور کنسول رو برای چند ثانیه نگه دارید تا صدای چندتا بیپ بشنوید. بعد گزینه Update system software رو بزنید و گزینه Update from usb رو بزنید تا کارش رو انجام بده
That was just a dream

پاسخ
سلام.
این انچارتد اعصاب منو خورد کرده.
حتی موقع ای که هیچ کس هم با اینترنت کاری نداره و من هم هیچ دانلود و اپلودی ندارم بازی میکنم پینگ بالا هست.
هر چند ثانیه یک بار یه علامت پریز برق روی صفحه بازی میاد و پینگ هم میره بالا.
اینترنت من مخابرات هست سرعتش هم 1 مگ.
در ضمن کنسولم از طریق وای فای به اینترنت وصله.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(09-14-2014, 03:53 PM)mammad78 نوشته است: سلام
دوستان خواستم بدونم میشه رو PS4 پسورد گذاشت؟
اون قفلی که با چهره باز میشه نه ها.

اگه منظور شما فقلی است که اگه کسی بخواد با کنسول شما وارد شه باید کد وارد کنه بله میشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,103 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,225 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,721 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان