امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(01-01-2017, 08:15 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام . من اپدیت بازی bloodborne گرفتم بعد میخام با psx انتقال بدم . مشکل زیاد دارم هردفعه که psx باز میکنم یه ارور میاد که عکس از فرستادم گفتید چیز خاصی نیست بعد همه مراحل طی میکنم وقتی تست اینترنت میزنم ip addres رو قبول میکنه ولی بعدش internet connection vو faild میده نمیدونم چکار کنم درست بشه
اگر با کابل لن وصل بشم حتما درست میشه؟؟؟

سلام خسته نباشید
برای استفاده از PSX حتما باید از طریق LAN پیش برید
یعنی می بایست کابل لن رو به کنسول و پی سی وصل کنید.
پاسخ
(01-01-2017, 08:15 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام . من اپدیت بازی bloodborne گرفتم بعد میخام با psx انتقال بدم . مشکل زیاد دارم هردفعه که psx باز میکنم یه ارور میاد که عکس از فرستادم گفتید چیز خاصی نیست بعد همه مراحل طی میکنم وقتی تست اینترنت میزنم ip addres رو قبول میکنه ولی بعدش internet connection vو faild میده نمیدونم چکار کنم درست بشه
اگر با کابل لن وصل بشم حتما درست میشه؟؟؟

سلام.
بنده خودم از PSX استفاده میکنم و همه ی آپدیت هام رو هم از همین طریق دریافت میکنم.
شما حتما باید کامپیوترت به از طریق لن به اینترنت وصل بشه.
اگر هم کنسول رو از طریق لن وصل کنید چه بهتر ولی من خودم پی سی رو با لن به نت وصل میکنم و کنسول رو از طریق وای فای و مشکلی هم ندارم.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلام.
ببخشید من مشکلم داخل GTA Online هس که سوشال کلاب ارور not available میده!
مودمم TP-Link مدل TD-W8901G هس فریمورش هم آپدیت کردم
از لحاظ پینگ و اینجور چیزا من بازی های دیگه مثل بتل1 و تایتانفال و فیفا و کالاف و اینجور چیزا بدون لگ بازی میکنم!
حالا کسی میدونه چطوری این مشکلو حل کنم؟ (به جز راه حل عوض کردن ISP)
پاسخ
دوستان من یه مشکلی با دیسک بازی ها دارم. وقتس دیسک رو میزارم توی کنسول موقع اجرا از این قسمتی که توی عکس مشخص کردم یه صدایی میاد شبیه اینکه یه چیزی گیر کرده به دیسک، صداش زیاد نیست یه صدای خفیفه ولی شنیده میشه از صدای خود کنسول بیشتره... وقتی یکم زیرشو صاف و کج میکنم صدا تقریبن برطرف میشه ولی اگه گوشمو بزارم روی کنسول هنوز شنیده میشه کنسول رو عمودی هم گذاشتم باز اتفاقی نیوفتاد... وقتی صدا میاد دستمو که یه مقدار روی اون آرم پلی‌استیشن که بالای جای هارد کنسول هست فشار میدم باز صدا تقریبا برطرف میشه... مشکل چیه؟
[تصویر:  317777358201040d365e46df28056bd2.jpg]
پاسخ
سلام.
بنده یه مشکل دارم توی PSX
من هفده گیگ اپدیت Star wars battlefront دانلود کردم و امروز هم خواستم بریزم توی کنسول
دو پارت رو ریختم ولی  پارت سوم که میرسه دیگه نمیتونه انتقال بده مشکل از کنسوله نمی تونه اپدیت رو دریافت کنه.
چک کردم یه آپدیت جدید اومده 23 گیگ حالا من باید چه کنم؟

پاسخ
سلام

میخواستم بدونم جایی رو میشناسید که فرمون thrustmaster t150 بفروشه؟! یک جا فقط پیدا کردم که زده بود به زودی که بعید میدونم باشه

قیمتش هم فقط بگید ممنون میشم

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
سلام من الان یه اکانت هکی ریختم که پلاس داره میتونم بازیهای رایگان پلاس رو بگیرم؟؟؟ اکانت خودم پلاس نداره
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(01-03-2017, 11:49 AM)Shayan.Z نوشته است: سلام.
ببخشید من مشکلم داخل GTA Online هس که سوشال کلاب ارور not available میده!
مودمم TP-Link مدل TD-W8901G هس فریمورش هم آپدیت کردم
از لحاظ پینگ و اینجور چیزا من بازی های دیگه مثل بتل1 و تایتانفال و فیفا و کالاف و اینجور چیزا بدون لگ بازی میکنم!
حالا کسی میدونه چطوری این مشکلو حل کنم؟ (به جز راه حل عوض کردن ISP)

کسی نبود جواب بده؟
پاسخ
سلام میخوام ps4 بخرم . میخوام بدونم پسوند های اخرش چه فرقی با هم داره ؟ شنیدم مربوط به سال تولید هست ... 

و اگر میشه یک تلویزیون یا مانیتور خوب هم معرفی کنید. من خودم ۳۷ یا ۴۰ اینچ در نظرمه چون بازی کردن در یک تلویزیون بزرگ رو خیلی دوست دارم. ممنون
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
سلام.می خواستم بدونم اگر کنسول مدت خیلی زیادی توی حالت rest mod بمونه مشکلی پیش نمیاد؟
جون میخوام آپدیت هام رو با کنسول دانلود کنم مثلا اگر از شب تا صبح تو حالت رست مود بمونه مشکلی پیش نمیاد؟
خواهشا سریعتر جواب بدید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,141 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,232 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان