امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4
(08-16-2016, 01:23 AM)Alone In The Darkness نوشته است: سلام دوستان عزیز.
من امشب یه بازی ویچر3:ویلدهانت ریجن آل 88تومان معامله کردم که محتویاتش کامل نبود برای مثال اون سی دی ساندتراکی که تو همه آنباکسینگ ها هست نداشت در کنار اون کاغذی که پشتتش قرمزه ولی بقیه چیزها رو داشت. مثل نقشه و دوتا برچسب و دفترچه راهنمای مراحل و دفترچه بازی و شخصیت ها
میخواستم ببینم متحویاتش درسته یا نه؟ کداش هم به احتمال زیاد مصرف کرده
خوب معامله کردم بازی رو؟

بعد که داشتم بازی رو شروع کنم یه دفعه دیدم آپدیت داده 19 گیگ! میشه راه ایجاد کنم که هردفعه که رفتم تو بازی ازم نخواد که آپدیت کنم وآپدیتتش خود به خود شروع نشه. اگه تو تنظمیات هست بگید خواهشاً

خیلی کم هستش بازیهایی که فول پک سالم باشند، مخصوصا برای این بازی که برای سال پیش هستش و محتویات زیادی داره(قشنگ آدم یاد روزهای اوج نسل 7 می‌افته. دیگه خبری از اینهمه دست و دلبازی نیست).
فقط همونطور که خودتون گفتید همین آیتم‌ها از قلم افتاده
برای اجرای بازی اصلا اجباری به دانلود آپدیت بازی نیست، شما کافیه داخل منوی کنسول بازی رو استارت بکنید و موقع شروع میگه صبر کنید تا دانلود بشه، ولی میتونید گزینه Start without updating the game رو بزنید و وارد بازی بشید.
That was just a dream

پاسخ
با سلام 
من تاره ps4 گرفتم الان هم بازی فالوت 4 نصب کردم (دیسک بازی ) میخوام الان اپدیت هاشو نصب کنم (تا روان اجرا بشه .منظورم dlc نیست) باید چه طوری اینکارو بکنم با تشکر
پاسخ
(12-12-2016, 08:59 PM)JSPlayStation نوشته است: با سلام 
من تاره ps4 گرفتم الان هم بازی فالوت 4 نصب کردم (دیسک بازی ) میخوام الان اپدیت هاشو نصب کنم (تا روان اجرا بشه .منظورم dlc نیست) باید چه طوری اینکارو بکنم با تشکر

سلام    تو منو ps4 برید رو بازی و دکمه آپشن رو بزنید و بعدش روی check for update رو بزنید

پاسخ
سلام دوستان تا چند روز دیگه پلی استیشن 4 میخرم و بشدت خوشحالم ... حالا یه سوال داشتم شنیدم که باز های 3 بعدی هم برای ps4 وجود دارند ... اگه وجود دارند بفرمایین که چیا هستن لیستشونو بگید! و اینکه کسی هست بازی کرده باشه خوبه یا نه؟ بعدیشم اینکه میتونم راحت پیدا کنم این نوع بازیارو یا نه!؟ تلویزیونم قابلیت پخش 3 بعدی داره @_@
پاسخ
(12-24-2016, 02:40 AM)Saeid.sh نوشته است: سلام دوستان تا چند روز دیگه پلی استیشن 4 میخرم و بشدت خوشحالم ... حالا یه سوال داشتم شنیدم که باز های 3 بعدی هم برای ps4 وجود دارند ... اگه وجود دارند بفرمایین که چیا هستن لیستشونو بگید! و اینکه کسی هست بازی کرده باشه خوبه یا نه؟ بعدیشم اینکه میتونم راحت پیدا کنم این نوع بازیارو یا نه!؟ تلویزیونم قابلیت پخش 3 بعدی داره @_@

عناوین خیلی محدودی هستند، ولی این چندمورد تقریبا میشه توی بازار پیدا کرد(به صورت فیزیکی)
  • Sniper Elite 3
  • Zombie Army Trilogy
    • Trine
    • Trine 2

That was just a dream

پاسخ
(12-24-2016, 12:42 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-24-2016, 02:40 AM)Saeid.sh نوشته است: سلام دوستان تا چند روز دیگه پلی استیشن 4 میخرم و بشدت خوشحالم ... حالا یه سوال داشتم شنیدم که باز های 3 بعدی هم برای ps4 وجود دارند ... اگه وجود دارند بفرمایین که چیا هستن لیستشونو بگید! و اینکه کسی هست بازی کرده باشه خوبه یا نه؟ بعدیشم اینکه میتونم راحت پیدا کنم این نوع بازیارو یا نه!؟ تلویزیونم قابلیت پخش 3 بعدی داره @_@

عناوین خیلی محدودی هستند، ولی این چندمورد تقریبا میشه توی بازار پیدا کرد(به صورت فیزیکی)
  • Sniper Elite 3
  • Zombie Army Trilogy
    • Trine
    • Trine 2

بازی کردن این عناوین نیازی به هدست واقعیت مجازی که نداره؟
پاسخ
(12-24-2016, 05:11 PM)Saeid.sh نوشته است:

• Sniper Elite 3
  • Zombie Army Trilogy
    • Trine
    • Trine 2

اگر تلویزیون شما از محتوای 3D پشتیبانی میکنه و عینک 3D مختص خود تلویزیون رو دارید میتونید از این چندتا بازی استفاده بکنید، عینک واقعیت مجازی داستانش به طور کل جداست و قابلیت پخش 3D هم ندارد(نباید هم داشته باشد، چون صفحه نمایش در چند سانتی چشماتون هستش)
That was just a dream

پاسخ
(12-24-2016, 07:10 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-24-2016, 05:11 PM)Saeid.sh نوشته است:

• Sniper Elite 3
  • Zombie Army Trilogy
    • Trine
    • Trine 2

اگر تلویزیون شما از محتوای 3D پشتیبانی میکنه و عینک 3D مختص خود تلویزیون رو دارید میتونید از این چندتا بازی استفاده بکنید، عینک واقعیت مجازی داستانش به طور کل جداست و قابلیت پخش 3D هم ندارد(نباید هم داشته باشد، چون صفحه نمایش در چند سانتی چشماتون هستش)

اوکی کاملا افتاد ... این که قابلیت خیلی جالبیه؟ چرا روی بازی های دیگه نیست؟؟ حالا یه سوای که دارم اینه که من وقتی میرم بازی بریزم روی هارد قیمت بازی ها با هم فرق دارن؟ و اگه فرق دارن پس چرا تو بعضی تبلیغات زده به انتخاب خودتون ! خب طرف 10 تا از بهترین هارو انتخاب میکنه! قیمت این پک ها چند باشه مناسبه که اقدام کنم؟
پاسخ
(08-06-2015, 07:48 PM)Sadegh Snake نوشته است: دوستان سلام بیخشید بین 2 بازی dying light & tlou گیر کردم میشه بگین کدوم گیم پلی و گرافیک بیشتری داره تا همونو بخرم ؟

دوست عزیز اگر بین tlou و dying light گیر کردید باید به گم گیم پلی tlou بهتره و همچنین داستان بهتری داره 
من پیشنهادم tlou هست  S0 (24)

پاسخ
سلام دوستان، با توجه به اینکه ایران توسط سرورهای بتسدا *یلتره آیا کسی راهی بلده که بتونیم مودهای Skyrim رو برای ps4 دانلود کنیم؟
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 494,376 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 135,433 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات راجع به طرح شیرینگ Amazing spidey 1 1,376 06-16-2015, 05:01 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  گیم پلی بازی watch dogs با بازی خودم ps4 esi79 0 1,607 06-29-2014, 02:00 PM
آخرین ارسال: esi79

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان