امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود)
اقا من میخوام مولتی بتل 4 بزنم ولی هر کار میکنم به ea online وصل نمیشه این ارور رو میده :
The connection with EA Online was lost 
نت هم از شاتل میگیریم 6 مگ با فعال بودن سرویس گیم پینگم تو کال اف 100 ولی اینجا...؟؟
پاسخ
(07-24-2016, 04:58 PM)DeltaX نوشته است: اقا من میخوام مولتی بتل 4 بزنم ولی هر کار میکنم به ea online وصل نمیشه این ارور رو میده :
The connection with EA Online was lost 
نت هم از شاتل میگیریم 6 مگ با فعال بودن سرویس گیم پینگم تو کال اف 100 ولی اینجا...؟؟

از بخش setting/ network دوباره set new connection رو بزنید. سعی کنید با Lan وصل بشید و گزینه Custom رو بزنید. توی بخش DNS گزینه Use رو بزنید و این اطلاعات رو وارد کنید:
primary: 8.8.8.8
secondary: 8.8.4.4
حتما مطمئن شید که NAT Type شما 1 یا 2 باشه. اگر هنوز هم مشکل داشتید، همون راه رو برید، فقط گزینه Easy رو بزنید تا بهترین تنظیمات براتون انتخاب شه.
That was just a dream

پاسخ
ممنون حل شد
پاسخ
سلام ، دوستان یه گیفت psn خریدم و وارد اکانتم کردم ، خواستم بپرسم برای استفاده محدودیت زمانی دارم؟تاریخ انقضا نداره؟
پاسخ
(07-27-2016, 06:37 PM)Saleh98 نوشته است: سلام ، دوستان یه گیفت psn خریدم و وارد اکانتم کردم ، خواستم بپرسم برای استفاده محدودیت زمانی دارم؟تاریخ انقضا نداره؟

خیر محدودیت زمانی نداره، تا موقعی که سرویس PSN سونی به طور کل منحل بشه!
That was just a dream

پاسخ
(07-27-2016, 07:45 PM)ERFAN RP نوشته است:
(07-27-2016, 06:37 PM)Saleh98 نوشته است: سلام ، دوستان یه گیفت psn خریدم و وارد اکانتم کردم ، خواستم بپرسم برای استفاده محدودیت زمانی دارم؟تاریخ انقضا نداره؟

ممنون ، یه سوال دیگه ،اگه من یه بازی که برای کاربران پلاس رایگان شده رو بزارم تو دانلود پس زمینه بعد اون دانلود رو pause کنم میتونم حتی بعد از اتمام مهلت پلاس دانلود رو ادامه بدم؟همین سوال رو برای یه مورد دیگه دارم : اگه اکانت psn دوستم رو متصل کنم بعد بازی های خریداری شده رو بزارم تو دانلود پس زمینه و pause کنم و از اکانت خارج شم ، میتونم بدون اکانت دانلود رو ادامه بدم ؟ ، یا اگه دانلود شه میتونم بازی کنم؟ (کنسول ps3)
پاسخ
(07-27-2016, 10:50 PM)Saleh98 نوشته است:
(07-27-2016, 07:45 PM)ERFAN RP نوشته است:

ممنون ، یه سوال دیگه ،اگه من یه بازی که برای کاربران پلاس رایگان شده رو بزارم تو دانلود پس زمینه بعد اون دانلود رو pause کنم میتونم حتی بعد از اتمام مهلت پلاس دانلود رو ادامه بدم؟همین سوال رو برای یه مورد دیگه دارم : اگه اکانت psn دوستم رو متصل کنم بعد بازی های خریداری شده رو بزارم تو دانلود پس زمینه و pause کنم و از اکانت خارج بشم ، میتونم بدون اکانت دانلود رو ادامه بدم ؟ ، یا اگه دانلود شه میتونم بازی کنم؟ (کنسول ps3)
میتونید به دانلود ادامه بدید ولی نمیتونید از بازی استفاده کنید. مگر اینکه قبل از اینکه پلاستون تموم بشه دوباره شارژ کنید.
خیر نمیشه بدون اکانت ادامه داد، باید اکانت رو روی کنسول خودتون Active Primary کنید، بعد از اکانت Sign out بشید. با این کار میتونید از محتویات اون اکانت استفاده کنید، ولی طرف مقابل نمیتونه از اون امکانات به صورت آفلاین استفاده بکنه و حتما باید آنلاین بشه.
That was just a dream

پاسخ
سلام
برای خرید بازی از پلی استیشن استور حتما باید قبلش پلاس بخرم؟
اگه من پلاس بگیرم بعد یه بازی بخرم ایا بعد از پایان پلاسم باز هم میتونم از بازی دیجیتالیم استفاده کنم؟
و اینکه چیکار کنم که اکانتم هک نشه و دست این فروشنده ها نیفته؟ S0 (22)
پاسخ
(08-03-2016, 09:50 AM)SRG نوشته است: سلام
برای خرید بازی از پلی استیشن استور حتما باید قبلش پلاس بخرم؟
اگه من پلاس بگیرم بعد یه بازی بخرم ایا بعد از پایان پلاسم باز هم میتونم از بازی دیجیتالیم استفاده کنم؟
و اینکه چیکار کنم که اکانتم هک نشه و دست این فروشنده ها نیفته؟ S0 (22)

خیر نیازی نیست حتما اشتراک پلاس رو بخرید، فقط بعضی مواقع برای مشترکین پلاس تخفیف‌های خوبی میزنه.
داخل setting/ account management برید و account information رو بزنید. سپس وارد قسمت Security بشید و از اونجا security question and answer رو بزنید.
That was just a dream

پاسخ
با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی یه سوال داشتم. آیا اگر از اکانت های هک شده ps4 که در بعضی سایت ها و چنل های تلگرام وجود دارند ( مثلا چنله اکانت میده پلاس یه سال 7 هزارتومن!) باعث Ban شدنمون میشه؟! یا مشکلی ایجاد میکنه؟ من یکی از دوستام دو ساله داره استفاده میکنه مشکلی نداره! برا اطمینان پرسیدم… ممنون میشم جواب بدید! با تشکر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در انلاین بتلفیلد 4 تر خدا کمک کنید DeltaX 2 2,288 07-24-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  با خرج ۱۰۰ دلار، ۱۵ دلار اعتبار پی‌اس‌ان دریافت کنید Destiny 0 1,847 06-15-2016, 11:32 PM
آخرین ارسال: Destiny
  مشکل در بخش آنلاین gta5 در ps4 تو رو خدا کمک کنید kouroshz0 1 2,603 07-19-2015, 07:35 AM
آخرین ارسال: Station
  سوالات در مورد PSN Arshia.MR 2 1,407 07-03-2015, 01:32 AM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  کارتهای PSN و Xbox LIVE را رایگان دریافت کنید! eprima 24 14,624 10-28-2014, 05:46 PM
آخرین ارسال: Rocksteady

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان