امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود)
(08-10-2016, 08:57 AM)badboybeygi نوشته است: با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی یه سوال داشتم. آیا اگر از اکانت های هک شده ps4 که در بعضی سایت ها و چنل های تلگرام وجود دارند ( مثلا چنله اکانت میده پلاس یه سال 7 هزارتومن!) باعث Ban شدنمون میشه؟! یا مشکلی ایجاد میکنه؟ من یکی از دوستام دو ساله داره استفاده میکنه مشکلی نداره! برا اطمینان پرسیدم… ممنون میشم جواب بدید! با تشکر
سلام
بله احتمال بن شدن کنسول هستش، ولی فقط در صورتی که به تعداد دفعات زیاد از این اکانتها استفاده کنید، صاحبانش بفهمند و به سونی خبر بدند سونی میتونه کسنول شما رو بن بکنه.یک مورد دیگه، این روش تازه اومده، خیلی باشه 9 ماه، و توی این چند وقت یکسری‌ها با مشکل مواجه شدند.
That was just a dream

پاسخ
سلام و خسته نباشید!

یه 2 روز هست مشکل این است که وقتی بازی RAINBOWSIX اجرا میکنم به سرور ها وصل نمی شود..

میخواستم بدونم مشکل از سرور یا چیز دیگری...
[تصویر:  wpid-b5clrjb-770x402.png]
پاسخ
(08-10-2016, 12:11 PM)ERFAN RP نوشته است: سلام
بله احتمال بن شدن کنسول هستش، ولی فقط در صورتی که به تعداد دفعات زیاد از این اکانتها استفاده کنید، صاحبانش بفهمند و به سونی خبر بدند سونی میتونه کسنول شما رو بن بکنه.یک مورد دیگه، این روش تازه اومده، خیلی باشه 9 ماه، و توی این چند وقت یکسری‌ها با مشکل مواجه شدند.

سلام، خب پس یعنی من اگه یبار بخرم استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟!
پاسخ
(08-10-2016, 08:18 PM)badboybeygi نوشته است:

برای یکبار مشکلی به وجود نمیاد، ولی سعی کنید اکانت‌هایی رو بخرید که تعداد محتویات داحل اون تعدادش کم باشه! نه اینکه 10 تا یا بیشتر داخلش بازی باشه، این نوع اکانت‌ها معمولا سریعتر توسط صاحابش شناسایی میشه و به سونی گزارش میشه
That was just a dream

پاسخ
من از psn بازی no man's sky رو گرفتم همه دارن پس میدن بازی رو و psn قبول کرده اونهایی که بازی رو دوس نداشتن میتونن پس بدن 
حالا مشکل اینجاس که نمیدونم چطور پس بگیرم اگه راهی هست به منم بگید 
مرسی
پاسخ
(08-10-2016, 08:33 PM)ERFAN RP نوشته است:

برای یکبار مشکلی به وجود نمیاد، ولی سعی کنید اکانت‌هایی رو بخرید که تعداد محتویات داحل اون تعدادش کم باشه! نه اینکه 10 تا یا بیشتر داخلش بازی باشه، این نوع اکانت‌ها معمولا سریعتر توسط صاحابش شناسایی میشه و به سونی گزارش میشه
سلام، من قبلا یه اکانت خریدم که بازی نداشت و فقط پلاس یه ساله داشت الان هم یه اکانت دیگه خریدم که یه بازی داره... شما گفتید اگه چندبار گزارش بدن بن میشم... راهی داره بفهمم گزارش دادن یا نه؟ که اگه گزارش دادن نخرم دیگه... باتشکر!
پاسخ
سلام. 
بنده یک نفر رو که اذیت می کرد و اسپم می داد رو به سونی ریپورت کردم (به عنوان اسپم نه اونی گزینه‌ای که میگه فکر نمی کنم این باید در PSN حضور داشته باشه) برای اکانت خودم مشکلی ایجاد میکنه؟ چه اتفاقی برای طرف رخ میده؟
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
سلام یه سوال داشتم
من تو ایام مدرسه ها فقط آخر هفته ها میتونم بازی کنم
میخواستم بدونم میتونم برای اون دو روز یه اکانت بسازم و از پلاس دو روزش روی اکانت اصلیم استفاده کنم؟
پاسخ
(09-04-2016, 05:26 PM)CrazyZ نوشته است: سلام یه سوال داشتم
من تو ایام مدرسه ها فقط آخر هفته ها میتونم بازی کنم
میخواستم بدونم میتونم برای اون دو روز یه اکانت بسازم و از پلاس دو روزش روی اکانت اصلیم استفاده کنم؟

پلاس 2 روزه رو خود سونی متاسفانه برداشته.

(09-04-2016, 02:40 PM)Alone In The Darkness نوشته است: سلام. 
بنده یک نفر رو که اذیت می کرد و اسپم می داد رو به سونی ریپورت کردم (به عنوان اسپم نه اونی گزینه‌ای که میگه فکر نمی کنم این باید در PSN حضور داشته باشه) برای اکانت خودم مشکلی ایجاد میکنه؟ چه اتفاقی برای طرف رخ میده؟

فکر نکنم سونی مثل مایکروسافت عمل بکنه، برای شما که اتفاقی نمی‌افته ولی اگر تعداد افراد زیادی ریپورت کنند شاید با طرف برخورد بکنند

(09-03-2016, 08:40 PM)badboybeygi نوشته است:
(08-10-2016, 08:33 PM)ERFAN RP نوشته است:

سلام، من قبلا یه اکانت خریدم که بازی نداشت و فقط پلاس یه ساله داشت الان هم یه اکانت دیگه خریدم که یه بازی داره... شما گفتید اگه چندبار گزارش بدن بن میشم... راهی داره بفهمم گزارش دادن یا نه؟ که اگه گزارش دادن نخرم دیگه... باتشکر!

نمیشه دقیق مشخص کرد که صاحب اکانت گزارش کرده باشه یا نه، ولی با چندتا اکانت مشکلی پیش نمیاد، این موضوع برای کسایی بود که بالای 8 9 تا اکانت داشتند
That was just a dream

پاسخ
سلام
وقتی یه بازیو واسه ps4  با pc دان کنم باید چجوری نصبش کنم رو ps4?
بعد هیچ پولی بابتش نباید بدم؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در انلاین بتلفیلد 4 تر خدا کمک کنید DeltaX 2 2,308 07-24-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  با خرج ۱۰۰ دلار، ۱۵ دلار اعتبار پی‌اس‌ان دریافت کنید Destiny 0 1,862 06-15-2016, 11:32 PM
آخرین ارسال: Destiny
  مشکل در بخش آنلاین gta5 در ps4 تو رو خدا کمک کنید kouroshz0 1 2,621 07-19-2015, 07:35 AM
آخرین ارسال: Station
  سوالات در مورد PSN Arshia.MR 2 1,428 07-03-2015, 01:32 AM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  کارتهای PSN و Xbox LIVE را رایگان دریافت کنید! eprima 24 14,694 10-28-2014, 05:46 PM
آخرین ارسال: Rocksteady

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان