امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود)
(08-09-2015, 01:20 PM)REDHOOD نوشته است: سلام من میخواستم یه ps4 بگیرم و انلاین بازی کنم میشه توضیح بدید باید چجوری psn راه اندازی کنم شنیدم باید کارتpsn بگیرم ینی کارت بگیرم حله اخه بعضی ها هم میگن باید اکانت بسازی توضیح بدید ممنون میشم
اکانت ساختن PSN هیچ کار خاصی نیست و مثل ثبت نام تو یه سایت میمونه فقط چند تا نکته داره هر وقت PS4 بخری دستت میاد . این چیزایی که من الان میگمو فعلا سر در نمیاری ولی PS4 بخری به دردت میخوره باید کشور رو امریکا (USA-United States) انتخاب کنی بعد State / Province رو Florida بزنی و قسمت بعدشم (اسمش یادم نی :D ) Florida تایپ کنی و مهم ترین قسمت Post Code رو 32118 بنویسی بعدش چنتا خرت و پرت میاد جلوت همرو تند تند رد کن و تمام.
اون قضیه کارت PSN هم منظورش PSN Plus هستش و ربطی به این نداره خودت بعدا سر در میاری. موفق باشی  :D :D :D
پاسخ
یکی از اقوام بازی drive club گرفتن میخوان با انلاین بازی کنن اگه ایدی psn رو بسازن و کارت psn بگیرن میتونن همینطوری وارد قسمت انلاین بشن یا نه باید ایدی چیزی ادد کنن؟؟؟سوال دومم اینه که یه ساعت بازی انلاین چقدر حجم مصرف میکنه؟؟؟سوال سومم اینه که psn با ps plus چه فرقی داره ممنون
[تصویر:  ygkzmfc8xiomjhhdn4i1.jpg]

پاسخ
(08-09-2015, 01:43 PM)REDHOOD نوشته است: یکی از اقوام بازی drive club گرفتن میخوان با انلاین بازی کنن اگه ایدی psn رو بسازن و کارت psn بگیرن میتونن همینطوری وارد قسمت انلاین بشن یا نه باید ایدی چیزی ادد کنن؟؟؟سوال دومم اینه که یه ساعت بازی انلاین چقدر حجم مصرف میکنه؟؟؟سوال سومم اینه که psn با ps plus چه فرقی داره ممنون
برا درایو کلاب باید ps plus داشته باشی (پلاس چیزی نیست جز مجوز آنلاین بازی کردن حالا سونی دلش به حال کسایی که اینقد پول فقط واسه آنلاین بازی کردن میدن سوخته ماهی یبار 2 تا بازی رایگان نه چندان جالب میذاره) . من از آیدی psn و کارت psn که شما پرسیدید چیزی سر در نمیارم ما اصلا کارت psn نداریم . psn فقط یه اکانته معمولیه که از طریقش میتونید از خدمات اینترنتی سونی استفاده کنین (به جز بازی آنلاین برای آنلاین بازی کردن باید ps plus بگیرید) و وقتی 4 رو برا اولین بار روشن میکنید یه پیغام برا ساخت اکانت میده . فکر کنم ساعتی 200 الی 350 مگ ببره.
پاسخ
خب ینی برای بازی انلاین باید ps plus باشه psn نمیخواد؟؟؟

پاسخ
(08-09-2015, 02:06 PM)REDHOOD نوشته است: خب ینی برای بازی انلاین باید ps plus باشه psn نمیخواد؟؟؟
دوست عزیز اگه شما اکانت psn تو 4 نسازی انگار هیچی نداری فقط میتونی بازی کنی و سی دیو در بیاری . و هیچ چیز خاصیم نیست . پلاس هم وقتی شما میگیری انگار داری میری تو اعضای V.I.P PSN که امکانات بیشتری نسبت به اعضای معمولی PSN داری . مثل بازی آنلاین کردن/تخفیف خوردن تو بعضی بازیا/ هر ماه بازیای رایگان واسه دانلود میاد.  دیگه حرفی واسه گفت نمیمونه .
پاسخ
خب اقا ینی من الان باید هم کارت psn بگیرم هم کارت ps plus

پاسخ
(08-09-2015, 02:28 PM)REDHOOD نوشته است: خب اقا ینی من الان باید هم کارت psn بگیرم هم کارت ps plus

سلام
خیر شما باید ابتدا یک اکانت بسازید بعدش یه کارت plus بگیرید(توجه کنید پلاس یک ماهه نیاز به کردیت کارت داره! ) ;)
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
دوستان زیادی توی این بخش مشکل داشتند گفتم یه توضیح جامع در مورد Psn بدم.

Psn : یک شبکه تقریبا اجتماعی است که افرادی که ps3 یا ps4 دارند میتوانند از این طریق با یکدیگر در ارتباط باشند. این رو هم یاد آور شوم ساخت اکانت psn برای دسترسی به امکاناتی که در مورد آن توضیح خواهم داد ضروری است.

Ps plus : به شما این امکان را می دهد که با دوستان خود در بازی های متفاوت به صورت چند نفره بازی کنید. این قابلیت چند نفره یا همون multi player بدون داشتن plus امکان پذیر نمی باشد. همچنین با خرید ps plus میتوانید بازی هایی که هر ماه از طرف کمپانی سونی برای پلتفرم های متفاوت رایگان می شود بازی کنید. برای مثال این ماه بازی های limbo و tomb raider برای ps4 رایگان شدند و برای ps3 بازی god of war 3. بدون داشتن plus امکان دانلود و بازی کردن بازی های یاد شده امکان ندارد. بازی هایی که هر ماه رایگان می شود  برای منطقه ی ژاپن با بقیه ی مکان ها متفاوت است اما این بدان معنا نیست که بازی های مشترک نداشته باشند. plus ها برای خرید به سه دسته تقسیم می شوند:  plus یک ماهه_plus سه ماهه_ plus یک ساله. که هر کدام با توجه به مدت زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند قیمت های متفاوتی دارند.

Psn card : با استفاده از psn card می توان بازی های متفاوت و dlc و Theme و...... را از طریق psn خرید کنید. برای مثال یک بازی متوسط رو به بالا 59.99 دلار قیمت دارد و برای خرید چنین بازی اکانت شما باید 60 دلار موجودی داشته باشد. بعد از خرید بازی و ..... می توان آن را به سادگی دانلود کرد و مورد استفاده قرار داد.

امیدوارم مشکلتون با این متن برطرف بشه. از نامی عزیز هم میخوام در صورت امکان این متن رو در پست اول قرار بده تا همه ی دوستان استفاده کنند.
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(08-09-2015, 10:39 PM)Ct Os نوشته است:
دوستان زیادی توی این بخش مشکل داشتند گفتم یه توضیح جامع در مورد Psn بدم.

Psn : یک شبکه تقریبا اجتماعی است که افرادی که ps3 یا ps4 دارند میتوانند از این طریق با یکدیگر در ارتباط باشند. این رو هم یاد آور شوم ساخت اکانت psn برای دسترسی به امکاناتی که در مورد آن توضیح خواهم داد ضروری است.

Ps plus : به شما این امکان را می دهد که با دوستان خود در بازی های متفاوت به صورت چند نفره بازی کنید. این قابلیت چند نفره یا همون multi player بدون داشتن plus امکان پذیر نمی باشد. همچنین با خرید ps plus میتوانید بازی هایی که هر ماه از طرف کمپانی سونی برای ملتفرم های متفاوت رایگان می شود بازی کنید. برای مثال این ماه بازی های limbo و tomb raider برای ps4 رایگان شدند و برای ps3 بازی god of war 3. بدون داشتن plus امکان دانلود و بازی کردن بازی های یاد شده امکان ندارد. بازی هایی که هر ماه رایگان می شود  برای منطقه ی ژاپن با بقیه ی مکان ها متفاوت است اما ممکن است اما این بدان معنا نیست که بازی های مشترک نداشته باشند. plus ها برای خرید به سه دسته تقسیم می شوند:  plus یک ماهه_plus سه ماهه_ plus یک ساله. که هر کدام با توجه به زمان هایشان قیمت های متفاوتی دارند.

Psn card : با استفاده از psn card می توان بازی های متفاوت و dlc و Theme و...... را از طریق psn خرید کنید. برای مثال یک بازی متوسط رو به بالا 59.99 دلار قیمت دارد و برای خرید چنین بازی اکانت شما باید 60 دلار موجودی داشته باشد. بعد از خرید بازی و ..... می توان آن را به سادگی دانلود کرد و مورد استفاده قرار داد.

امیدوارم مشکلتون با این متن برطرف بشه. از نامی عزیز هم میخوام در صورت امکان این متن رو در پست اول قرار بده تا همه ی دوستان استفاده کنند.

ممنون از آرین عزیز در پست اول و تاپیک توضیحات جامع در مورد قسمت های مختلف ps4 قرار گرفته شد.
با تشکر از شما :heart:
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
یه سوال برای انلاین بازی کردن این need for speed که ابان ماه میاد باید اشتراک بخریم؟
یا یه اکانت بسازیم حله و راحت میشه بازی کرد؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در انلاین بتلفیلد 4 تر خدا کمک کنید DeltaX 2 2,343 07-24-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  با خرج ۱۰۰ دلار، ۱۵ دلار اعتبار پی‌اس‌ان دریافت کنید Destiny 0 1,884 06-15-2016, 11:32 PM
آخرین ارسال: Destiny
  مشکل در بخش آنلاین gta5 در ps4 تو رو خدا کمک کنید kouroshz0 1 2,639 07-19-2015, 07:35 AM
آخرین ارسال: Station
  سوالات در مورد PSN Arshia.MR 2 1,442 07-03-2015, 01:32 AM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  کارتهای PSN و Xbox LIVE را رایگان دریافت کنید! eprima 24 14,806 10-28-2014, 05:46 PM
آخرین ارسال: Rocksteady

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان