امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع دوباره Mobin IGI
همانطور که مستحضر هستید آقا مبین که مدیر وبسایت dl4pc یا همون MOBIN IGI سابق بودند تصمیم بر این گرفتند که دوباره وبلاگی که در ابتدای کارشون راه اندازی کردند را دوباره زنده کنند و به فعالیت در وبلاگ بپردازند . از این رو برای حمایت از ایشون بنده این تاپیک را ایجاد کردم تا ایشون انگیزه کار بگیرند . درود 
[تصویر:  order-1886.jpg]
پاسخ
من به مبینم گفتم خوبه که دوباره سایت بزنید 
اگه دوباره فیلتر نکنن که میکنن عالی میشه بچه ها حمایت کنین
پاسخ
سلام
به شخصه با این سایت خاطره ها دارم...... خدایی به روز بود تو دانلود بازی :heart: 
خودم هم نویسندش بودم هم کاربر فعالش!
موفق باشه مبین جان :heart:
پاسخ
وای خدای من چ خبر خوبی !!
افتضاح خوشحال شدم ... .
یکی از بهترین سایت های ایرانی بود زمان خودش. اما با توجه به اتفاق های تلخی که افتاد، متاسفانه ...
خودم یه مدت طولانی اونجا اخبار بازی رو ترجمه میکردم و تو سایت میذاشتم. یه مطالب طنز اختصاصی هم میذاشتم که واقعا به سایت رونق داده بود. داش محمد سعید گل هم کنار ما بود. یاااادش بخیر
خیلی مشتاقانه منتظرم که دوباره سایتش راه بیوفته!
پاسخ
متاسفانه به این زودی ها قرار نیست سایتی توسط ایشون بالا بیاد . زیرا ایشون گفتن زحمات بیهوده است . چون آخرش باید فیلتر شن

ایشون احتمالا با اشتیاقی که شما دوستان دارید تصمیم بر ایجاد سایت میکنن . ایشون یکی از دوستان بنده است میتونید باهاش در ارتباط باشید و بهشون اعلام کنید که علاقه دارید سایت بازهم افتتاح شود :heart:
[تصویر:  order-1886.jpg]
پاسخ
ممنون از رفقای قدیم و بلخص امیرحسین عزیز که مارو یادشون بود و برامون تاپیک زد . ایشالا اگه اتفاق خاصی نیوفته یکی دو ماهی رو توی اون وبلاگ فعالیت دارم . کرکی ترینری سیوگیمی چیزی خواستید بگید توی بلاگ براتون قرار بدم حتما .
فدا مدا :heart:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسیر شروع هک و امنیت sasanm 0 1,358 02-15-2019, 03:52 PM
آخرین ارسال: sasanm
Wink وب سایت نیتروکارز (بازی آنلاین مسابقات ماشین سواری) شروع به کارکرد amin7350 0 1,040 05-11-2015, 05:58 PM
آخرین ارسال: amin7350
  شروع ثبت نام در جام خلیج فارس ( online.iranpgc.ir ) iranpgc.ir 12 5,800 02-14-2015, 06:58 PM
آخرین ارسال: iranpgc.ir
  شروع سرور پی وی پی ArenaZone AlirezaWilson 0 1,180 11-17-2014, 12:41 AM
آخرین ارسال: AlirezaWilson
  شروع سرور هــــارد wow اهورا گیم AlirezaWilson 7 4,188 09-19-2014, 10:32 AM
آخرین ارسال: AlirezaWilson

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان