امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صعود معکوس زمان | بررسی کلی سری Assassin's Creed
(06-30-2015, 09:39 PM)Prince of Persia نوشته است: دوست عزیز.
بهتره که در ابتدای مقاله ذکر کنید که داستان نسخه های مختلف این سری اسپویل شده است... 
بعد از داستان Ezio، فقط Assassin's Creed: Rogue تونست در بخش داستانی موفق ظاهر بشه. اگه Ubisoft به جای Unity روی این بازی سرمایه گذاری می کرد، بیشتر نتیجه می گرفت!
AC III هم از نظر گیم پلی و گرافیک واقعا فوق العاده بود؛ پس لطف کنید و انقدر این بازی رو نکوبید. تنها مشکلش در بخش داستانی و ظهور باگ های بی امان و متعدد در این سری بود ...

خب منم همینارو گفتم
پاسخ
خیلی جالب نوشته بودی...کنایه هات واقعا جذاب و خوندنی بودن...طرز نوشتنت واقعا خاص بود...خیلی وقت بود منتظر چنین نوشته ای بودم...افرین
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
به شخصه سه نسخه ی اول رو خیلی دوست داشتم اگه همین الان هم بتونم دوباره تمومشون می کنم ولی بقیه نسخه ها...
تو این دوره زمونه دیگه یه داستان گیرا هیچ کسی رو راضی نمی کنه الان برای متنقد ها فقط گرافیک و گیم پلی مهمه، ubisoft اگه بتونه تو زمینه ی گرافیک پیشرفت کنه، توی گیم پلی دستش بست است چون مجبوره به یه سری چیزا پایبند باشه پس این فرانچایز یا باید به پایان برسه یا یه  استراحت نسبتا طولانی بخوره...
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ
(06-30-2015, 10:10 PM)rouch نوشته است: به شخصه سه نسخه ی اول رو خیلی دوست داشتم اگه همین الان هم بتونم دوباره تمومشون می کنم ولی بقیه نسخه ها...
تو این دوره زمونه دیگه یه داستان گیرا هیچ کسی رو راضی نمی کنه الان برای متنقد ها فقط گرافیک و گیم پلی مهمه، ubisoft اگه بتونه تو زمینه ی گرافیک پیشرفت کنه، توی گیم پلی دستش بست است چون مجبوره به یه سری چیزا پایبند باشه پس این فرانچایز یا باید به پایان برسه یا یه  استراحت نسبتا طولانی بخوره...

تو اول برو گرافیک یونیتی رو ببین بعد بیا اینجا حرف بزن!!!!!!!!! گرافیکش فوق العادس!!!!
بعد کی گفته داستان برا منتقدا مهم نیست؟؟؟؟؟؟
آدم عاقل اول فک میکنه بعد نظر میده!!!!!!
پاسخ
(06-30-2015, 10:17 PM)Jon Snow نوشته است:
(06-30-2015, 10:10 PM)rouch نوشته است: به شخصه سه نسخه ی اول رو خیلی دوست داشتم اگه همین الان هم بتونم دوباره تمومشون می کنم ولی بقیه نسخه ها...

تو اول برو گرافیک یونیتی رو ببین بعد بیا اینجا حرف بزن!!!!!!!!! گرافیکش فوق العادس!!!!
من که راجب گرافیک یونیتی حرفی نزدم و می دونم که خوبه و اینم بگم که دیدمش
بعدشم گفتم داستان گیرا به تنهایی کسی رو راضی نمی کنه یعنی حتما باید مکمل یه گرافیک و گیم پلی خوب باشه( که منظورم با rogue بود)
بعدشم شما منو ببخش که نتونستم منظورمو خوب برسونم...
شرمنده
پاسخ
(06-30-2015, 10:17 PM)Jon Snow نوشته است: تو اول برو گرافیک یونیتی رو ببین بعد بیا اینجا حرف بزن!!!!!!!!! گرافیکش فوق العادس!!!!

دعوا داری؟
اعصاب نداریا! S0 (25)

یوبیسافت با این عنوان کاری رو شروع کرد که هیچ شرکتی جرئتش رو نداشت!
اگه اینقدر اساسین مختلف منتشر میشه، بخواطر اینه که بتونن سریع تر داستان رو تموم کنن وگرنه شاید تا بیست سال آینده هم ادامه داشته باشه!
پشت این اسم ساده assassin's creed، یه دنیای بزرگ به وسعت کل تاریخ پیدایش حشاشین تا زمان حال قرار داره و واسه همین باید داستان رو تو ابعاد مختلف پوشش بدن. کمیک، نسخه های کنسول های متفرقه و خیلی رسانه های دیگه، یوبیسافت یه پروژه فوق العاده عظیم رو شروع کرد و فقط کسی که تو عمقش بره، میفهمه که قضیه از چه قراره و چه بسا شاید تازه بفهمه که از این سری هیچی نمیدونسته!
البته بازم اینا دلیل نمیشه که هر نسخه گند بزنن ولی خب دلیل اینکه سالی دو سه تا اساسین کرید برای پلتفرم های مختلف و حتی کنسول های دستی منتشر میشه، اینه که داستان رو چه تو زمان حال و چه تو گذشته، چه با بازی و یا چه با کمیک، از همه ی ابعاد پوشش بدن!
امیدوارم این جدیده بتونه یه چیز درست درمون باشه! منکه بعد از 3، فقط روگ رو تموم کردم!
مردشور اون 4 و اون یونیتی رو ببرن!
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(06-30-2015, 10:41 PM)PWLG نوشته است:
(06-30-2015, 10:17 PM)Jon Snow نوشته است: تو اول برو گرافیک یونیتی رو ببین بعد بیا اینجا حرف بزن!!!!!!!!! گرافیکش فوق العادس!!!!

دعوا داری؟
اعصاب نداریا! S0 (25)

اگه اینقدر اساسین مختلف منتشر میشه، بخواطر اینه که بتونن سریع تر داستان رو تموم کنن وگرنه شاید تا بیست سال آینده هم ادامه داشته باشه!
پشت این اسم ساده assassin's creed، یه دنیای بزرگ به وسعت کل تاریخ پیدایش حشاشین تا زمان حال قرار داره و واسه همین باید داستان رو تو ابعاد مختلف پوشش بدن. کمیک، نسخه های کنسول های متفرقه و خیلی رسانه های دیگه، یوبیسافت یه پروژه فوق العاده عظیم رو شروع کرد و فقط کسی که تو عمقش بره، میفهمه که قضیه از چه قراره و چه بسا شاید تازه بفهمه که از این سری هیچی نمیدونسته!
البته بازم اینا دلیل نمیشه که هر نسخه گند بزنن ولی خب دلیل اینکه سالی دو سه تا اساسین کرید برای پلتفرم های مختلف و حتی کنسول های دستی منتشر میشه، اینه که داستان رو چه تو زمان حال و چه تو گذشته، چه با بازی و یا چه با کمیک، از همه ی ابعاد پوشش بدن!
امیدوارم این جدیده بتونه یه چیز درست درمون باشه! منکه بعد از 3، فقط روگ رو تموم کردم!
منم ازشون عذر خواهی کردم...
من با شما موافقم assassin واقعا یه شکاه کار محسوب میشه و خودم از لحاظ تاریخی و شخصیتی خیلی قبولش دارم و حتی خیلی از اطلاعات تاریخی خودم رو هم مدیون این بازی ام ولی شما اگه مانور هایی که ubisoft رو یونیتی داد رو ببینی و با اون چیزی که منتشر شد مقایسه کنی به نتایج نا خوشایندی میرسی البته این طور فکر نکنی که من مخالف این بازی ام تازه این بازی رو خیلی هم دوست دارم
پاسخ
شما رو نمیدونم ولی واقعا خیلی دوست دارم اساسین تو جنگ جهانی دوم رو ببینم 
ای حال میده وقتی با هیدن بلید دخل هیتلرو بیاری  Eee
پاسخ
(06-30-2015, 10:41 PM)PWLG نوشته است:

دعوا داری؟
اعصاب نداریا! S0 (25)

4 و یونیتی هردوشون عالی بودن!!!!!!!!!!
از نظر من یونیتی حتی از 2 وبرادر هود هم بهتر بود!!!!!!از نظر من یونیتی بهترین نسخه این فرانچز هستش!!
پاسخ
واقعا ؟ ولی انصافا 2 قشنگ بودا
برادر هود هم که حررررررف نداشت
سه گانه اتزیو بود که این فرنچایزو الکی الکی اورد بالا به نظرم تو اوج خدافظی میکرد بهتر بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,784 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 953 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 977 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,894 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,122 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان