امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S
(03-14-2014, 12:13 AM)'ALAN' نوشته است: سلام سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من آخر سر نفهمیدم شما طرف سونی یا مایکروسافت؟ اگر سر ps4  یا xbox one باشه ps4 رو بیش تر دوست دارم ولی  اگر کل شرکت رو بخوام بگم باید بگم فرقی نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
برای عید هیجان داری؟کی نداره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قرار شخص خاصی رو ببینی؟ نه البته شاید عزرائیل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا شده انقدر ناراحت بشی که هیچ چیزی خوشحالت نکنه؟صـــــــــــــــــــــد در صـــــــــــــــــــــــد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سیاوش قمیشی گوش میدی؟ اره خوشم میاد ازش
از موزیک رپ خوشت میاد؟(من حالم بهم میخوره) من بعضی هاش رو دوست دارم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فیلم باز هستی؟ نه زیاد
زندگی سخت شده مگه نه؟ اره[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اگر همین الان یه چیزی از من بخوای اون چیه؟ انتقاد پذیر تر باش[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قرص کلسیم تا حالا دیدی؟مصرف داشتی؟(من هر شب مصرف دارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) نچ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کلا از استفاده شکلک خوشم نمیاد تو چی؟فکر کنم فهمیده باشی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چقدر هوا سرد شد یهو نه؟ اره یه دفعه سیم هاش قاطی شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا آزمون گزینه دو شرکت کردی؟ نچ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا خواستگاری رفتی؟ اره روزی 5 بار(فکر کنم سوم راهنمایی باشم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])
بد روزگاری شده اره[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فعلا... ممنون از سوالتون خدافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
با سلام
خوبی؟
بدی؟
من؟
آواتارم؟
تو؟
آواتارت؟
موزیک مورد علاقه؟
فیلم مورد علاقه؟
کتاب مورد علاقه؟
شب و بیش تر دوست داری یا روز؟
ریاضی یا عربی؟
وقتی می فهمی ی نفر از دستت ناراحته چی کار می کنی؟
نظرت درباره تبلیغات سایت شیپورچی؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ایرانسل یا همراه اول؟
حیوان مورد علاقه؟
ساز مورد علاقه؟
نظرت درباره[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]؟
گرگم به هوا یا بالا بلندی؟
آدم یا حوا؟
جنگ یا صلح؟
اگه فردا امتحان عربی،ریاضی،شیمی داشته باشی چی کار می کنی؟
تا حالا با بال من پر زدی؟
سر کسی رو از تن زدی؟
خدافظ موفق باشی ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(03-14-2014, 06:17 PM)'HoomanGamer' نوشته است: با سلام سلام داش
خوبی؟ تقریبا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدی؟تقریبا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من؟ ادمی با استعداد در نوشتن نقد و پیشنمایش .تا چند روز دیگه اعتبارات از من بیش تر میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کلا انسان خوبی هستی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آواتارم؟ دوستش دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو؟ من؟؟ در حال فعالیت کردن برای گرفتن تگ مدیر انجمن.کمی شوخم و از ادم های پر رو و دوستایی که خیانت میکنن متنفرم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
آواتارت؟ نمیشناسم(راستم میگم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
موزیک مورد علاقه؟ اهنگ نیستی از سام[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
فیلم مورد علاقه؟ هنوز فیلمی ندیدم که خیلی خوشم بیاد [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی اگر سریال باشه Arrow[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کتاب مورد علاقه؟ زیاد کتاب نمیخونم
شب و بیش تر دوست داری یا روز؟شب
ریاضی یا عربی؟ ریاضی یکی از درس های مورد علاقم هست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
وقتی می فهمی ی نفر از دستت ناراحته چی کار می کنی؟ اگر من از دستش ناراحت نباشم هر کاری میکنم تا باهاش اشتی کنم مگر اینکه الکی از دستم ناراحت باشه میتونی از دوستام بپرسی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره تبلیغات سایت شیپورچی؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] دقیقا این شکلک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ایرانسل یا همراه اول؟ همراه اول
حیوان مورد علاقه؟ سگ
ساز مورد علاقه؟ پیانو(تا چند سال پیش ها میزدم و از 7 سالگی شروع کردم ولی ول کردم و الان هم هیچی یادم نیست[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img])
نظرت درباره[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]؟ طلب کار
گرگم به هوا یا بالا بلندی؟ هر دو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آدم یا حوا؟ آدم
جنگ یا صلح؟صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلح[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه فردا امتحان عربی،ریاضی،شیمی داشته باشی چی کار می کنی؟ ریاضی رو که هیچ وقت نمیخونم .شیمی رو هم دوست دارم و خوبم توش عربی رو از همه بیش تر میخوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](البته از عنصر تقلب هم استفاده میکنم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])
تا حالا با بال من پر زدی؟ نه
سر کسی رو از تن زدی؟نه(ولی توی بازی بله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
خدافظ موفق باشی ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون از سوالتون خدافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
[bgcolor=#FFF0F5]1. [/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]سبک مورد علاقه(موزیک) ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]سلامی گرم خدمت نامی گلم [/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]1. سبک مورد علاقه(موزیک) ؟
2. درس خوندن تو دانشگاه رو قبول داری؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]3 . چه جور شخصیتی داری؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]4 . به نظرت تو یه بازی مهمترین عنصر چیه ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]5. EA یا Ubi یا Square Enix ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]6. دوست داری توی فروم به چه هدفی برسی ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]7 . بامرامای فروم ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]8 . قرمز یا آبی ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]9 . بزرگترین شرکت بازی سازی ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]10 .بهترین فیلمی که دیدی ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]11 . بارسا یا رئال ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]12 . نظرت درباره هیلو ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]13 . gta V یا watch dogs ? با دلیل[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]14 . نظرت راجب اینترنت ؟[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]15 . منتظر چه بازی در 2014 هستی ؟[/bgcolor]
quantum break رو شاهکار میدونی ؟
17. چه چیزی از مایکرو تو رو جذب کرده ؟
18. عاشق غذای فست فود ؟
19. واسه گیم کنسول رو ترجیح میدی یا pc .چرا ؟ 
20.وقتی یکی از پشت بهت خنجر زد ؟
21.کالاف یا بتل ؟
22. چرا عاشق سریال ارو هستی ؟ دلیلی داره ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
23.منو توصیف کن ؟
موفق باشی

[تصویر:  g5nd2nmhfgnpwp7ylnrh.jpg]
پاسخ
سلام بر نامی، خاک پامی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ( شوخی )
منو میشناسی؟
من کیم ؟
چه خبر؟
دیگه چه خبر؟
ایال چطورن ؟
یه فوش زیر پوستی بگو! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوال بالایی رو جواب ندی عیبی نداره! دوست دخمل داری؟! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دیگه چه خبر؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا تو وایبر توهین می کنی؟! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چرا اینقد پست و بی روح و عاطفه ای ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عشق یعنی چی اصلاً ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سگ حیوان نجیبیست یا خر ؟!
خداوند در سوره ی سونی، آیه ی 129 چه می فرماید ؟!
نظرت در مورد سیب سبز ؟! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت دانیال ( شیخی ) چرا تافل ـشو 25 فروردین گذاشتن ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا من یه مدت نبودم ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا چرا ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
واسه من گل نفرست دیگه دوست ندارم :| [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خودت چطوری حالا ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام بابارو برسون.
سلام مامانو برسون.
سلام بابابزرگتو برسون.
سلام مامان بزرگتو برسون.
کلا سلام منو به تموم اعضای خانواده، محل، آشنایان، دوستان، خویشاوندان، و دیگر هیئت همراه ( :| ! ) برسون!

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا پویشی دیگر دستت تو دست حق! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(03-15-2014, 12:49 PM)'Hit Girl' نوشته است: سلام بر نامی، خاک پامی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ( شوخی ) سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منو میشناسی؟ نه پس
من کیم ؟نیکان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه خبر؟ سلامتی تا روز سه شنبه امتحان دارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیگه چه خبر؟ دیگه اینکه عید نزدیکی
ایال چطورن ؟به تو چه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه فوش زیر پوستی بگو! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوال بالایی رو جواب ندی عیبی نداره! دوست دخمل داری؟! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه قبلا ج دادم برو بخون ببین چرا ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دیگه چه خبر؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همه ی درسام رو دارم گند میزنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا تو وایبر توهین می کنی؟! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] چرا الکی میگی اخه تو رو هم با دوست دخترشون اشتب بگیرن همین میشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]/images/smi/new/barare.gif[/img][img]/images/smi/new/eee.gif[/img][img]/images/smi/new/nau.gif[/img][img]/images/smi/new/nau.gif[/img]
چرا اینقد پست و بی روح و عاطفه ای ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کی؟من؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عشق یعنی چی اصلاً ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همون حسی که به دوست دخترت داری[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سگ حیوان نجیبیست یا خر ؟! ابس[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
خداوند در سوره ی سونی، آیه ی 129 چه می فرماید ؟! میفرماید....
نظرت در مورد سیب سبز ؟! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] عاشقش هستم اگر  تُرش باشه(کلا چیز های تُرش رو خیلی دوست دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
به نظرت دانیال ( شیخی ) چرا تافل ـشو 25 فروردین گذاشتن ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چمدانم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا من یه مدت نبودم ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون خلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا چرا ؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون خلی چون خلی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
واسه من گل نفرست دیگه دوست ندارم :| [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خودت چطوری حالا ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خودم خسته هستم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام بابارو برسون. رسوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام مامانو برسون.رسوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام بابابزرگتو برسون.رسوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام مامان بزرگتو برسون.رسوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کلا سلام منو به تموم اعضای خانواده، محل، آشنایان، دوستان، خویشاوندان، و دیگر هیئت همراه ( :| ! ) برسون! رسوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا پویشی دیگر دستت تو دست حق! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون از سوالات چرتتون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]خدافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

(03-15-2014, 01:33 AM)'god of xb' نوشته است:

[bgcolor=#FFF0F5]سلامی گرم خدمت نامی گلم [/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] سلام بر داداش گلم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]1. سبک مورد علاقه(موزیک) ؟ [/bgcolor][bgcolor=#fff0f5]آروم[/bgcolor][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]2. درس خوندن تو دانشگاه رو قبول داری؟[/bgcolor] نه
[bgcolor=#FFF0F5]3 . چه جور شخصیتی داری؟[/bgcolor][bgcolor=#fff0f5] خودت بهتر میدونی[/bgcolor][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]4 . به نظرت تو یه بازی مهمترین عنصر چیه ؟ [/bgcolor][bgcolor=#fff0f5]گیم پلی و داستان[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]5. EA یا Ubi یا Square Enix ؟ [/bgcolor][bgcolor=#fff0f5]یوبی[/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]6. دوست داری توی فروم به چه هدفی برسی ؟[/bgcolor][bgcolor=#fff0f5] این رو هم خودت میدونم ولی مدیر انجمن[/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]7 . بامرامای فروم ؟[/bgcolor] 4 نفر هستن که خیلی با مرامن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] ولی در کل همه عالین|جز یک نفر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]8 . قرمز یا آبی ؟ [/bgcolor][bgcolor=#fff0f5]آبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]9 . بزرگترین شرکت بازی سازی ؟[/bgcolor][bgcolor=#fff0f5] ناتی داگ[/bgcolor][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]10 .بهترین فیلمی که دیدی ؟[/bgcolor][bgcolor=#fff0f5] فیلمی ندیدم که اونقد به دلم بچسبه[/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img] (البته شاید یادم نباشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
[bgcolor=#FFF0F5]11 . بارسا یا رئال ؟ [/bgcolor][bgcolor=#fff0f5]رئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــال[/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]12 . نظرت درباره هیلو ؟[/bgcolor][bgcolor=#fff0f5] بازیش نکردم ولی حتما عنوان خوبیه[/bgcolor][bgcolor=#FFF0F5] [/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]13 . gta V یا watch dogs ? [/bgcolor][bgcolor=#FFF0F5]با دلیل  watch dogs چون سبک تازه ای هست و گرافیکش از gta v بهتره و صد البته برای pc منتشر میشه[/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[bgcolor=#FFF0F5]14 . نظرت راجب اینترنت ؟ [/bgcolor][bgcolor=#fff0f5] سرعت افتضاح[/bgcolor]
[bgcolor=#FFF0F5]15 . منتظر چه بازی در 2014 هستی ؟ [/bgcolor][bgcolor=#fff0f5]watch dogs [/bgcolor]quantum break  THE Order 1886  البته به جز [bgcolor=#fff0f5]watch dogs نمیدونم بقیه هم امسال میان یا نه[/bgcolor][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
quantum break رو شاهکار میدونی ؟ صد در صد
17. چه چیزی از مایکرو تو رو جذب کرده ؟ ویندوزش[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
18. عاشق غذای فست فود ؟ کی نیست؟
19. واسه گیم کنسول رو ترجیح میدی یا pc .چرا ؟ در کل کنسول فقط به خاطر انحصاری هاش و این که ترسی نداریم که چند فریم میگیری و رو چه کیفیتی اجرا میشه و....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
20.وقتی یکی از پشت بهت خنجر زد ؟ ارتباطم رو قطع کردم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] ازش متنفر شدم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]بعد از اینکه فهمیدم فقط به من خنجر نزده....[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img] متاسفم برای خودم وخودش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
21.کالاف یا بتل ؟ کالاف[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
22. چرا عاشق سریال ارو هستی ؟ دلیلی داره ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب از شخصیت فلیسیتی خوشم میاد بعدش کلا از سریال هایی که اخرش یه اتفاق میوفته و ادم رو میکشونه تا قسمت بعدی رو ببینی خیلی خوشم میاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
23.منو توصیف کن ؟ دوستی خوب و از اون بهتر داداشی عالی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
موفق باشی همچنین ممنون از سوالاتتون خدافظ[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ
اینا رو تمرینی پرسیدم گرم شی :| [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در این سوالات بدجور **دی به من ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حالا نوبت منه!
انرژی هسته ای چیست ؟!
چرا از انرژی زمین گرمایی استفاده زیادی می کنیم ؟!
انرژی برق آبی چیست ؟!
از طرف من دوست دخملتو ماچ کن! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا مجموعه ی شوخی کردم ساخته شد ؟!
12 ضرب در 900 به توان 300 تقسیم بر 12 = ؟؟؟
چرا سمنو قهوه ای سیر هست ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا هر وقت یه اشتباهی تو جامعه سر میزنه، طرف مقابل میگه " اینجا ایرانه ها " ؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یک انرژی نام ببر که تمام انرژیارو به الکتریکی تبدیل کنه !
اصلاً از سوالات تفکر برانگیز من چیزی گرفتی؟
خودت چطوری؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

همه رو مخصوصاً اللخصوص ایال رو سلام برسون! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
سلام
خوبی؟
خوشی؟
سلامتی؟
خانواده خوبن؟
الحمدالله که خوبن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوب شروع کنم؟
شکلک مورد علاقه؟(من از این[img]images/smi/s0 (36).gif[/img]خوشم میاد)
عدد شانس؟
تاریخ تولد؟
محل زندگی؟
نظرت راجب دارک سولز؟
//         //    د وایکینگ دد بازی؟
RPG?
نظرت راجب من؟
BF یا CALL?
PS4 یا X1?
فیفا یا پیس؟
من اهل کجام؟
گوشیت؟
غذای مورد علاقه؟
رنگ مورد عاقه؟
 کار مورد علاقه؟
بارسا یا رئال؟
با من دوس میشی؟
دست چپی یا راس؟
چن نفر قدیمی تر از من توفروم دیدی؟
آنتالیا یا دبی؟
استراتژی کدوم بازی؟
اکشن؟
شوتر؟
اپن ورد؟
بهترین مهاجم جهان؟
بهترین هافبک؟
بهترین مدافع؟
بهترین دروازه بان؟
تیم سال فوتبال؟
بسکتبال؟
HEAT یا THUNDER?
استرالیا یا آمازون؟
یه عکس از خودت میذاری؟
خدافظ
خیلی خوش گذشت
ایشالا هفته ی دیگه بازم بریم یه دوری بزنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
زنگ بزنی دلمون تگ میشه
عیدتم مبارک[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عیدی بده[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
واستا چن تا دیگه بپرسم
من چن تا سوال پرسیدم؟
زیاد بودن؟
اگه زیاد بودن می بخشی؟
عیدی چن میدی؟
کلاس چندمی؟
از چه اسمی خوشت میاد؟
اسم واقعیت نامی ه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خب این بار خدافظ
خیلی خوشحال شدم از دیدنت

پاسخ
سلام. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوبی؟
منو می شناسی؟
من تو رو می شناسم؟!
نظرت درباره من؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
رپ دوست داری؟
آهنگ یاس و Tech N9ne رو شنیدی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
The Monster رو چه طور؟
تبر رو دان کردی؟ عالیه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرت درباره آواتارم؟
همین دیگه، بای. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(03-15-2014, 04:59 PM)'Hit Girl' نوشته است: اینا رو تمرینی پرسیدم گرم شی :| [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
در این سوالات بدجور **دی به من ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حالا نوبت منه!بفرما[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
انرژی هسته ای چیست ؟! همون چیزیست که ایران میخواست بهش دست بیابه ولی کشور های غربی نذاشتن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا از انرژی زمین گرمایی استفاده زیادی می کنیم ؟! چون مجانی هست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
انرژی برق آبی چیست ؟! در تخصص من نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از طرف من دوست دخملتو ماچ کن! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ندارم ولی تو از طرف من ماچ کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا مجموعه ی شوخی کردم ساخته شد ؟! به نظر من از کار های دیگه ی مدیری بد تره البته من تا قسمت2 دیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
12 ضرب در 900 به توان 300 تقسیم بر 12 = ؟؟؟ ماشین حساب هنگ کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا سمنو قهوه ای سیر هست ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] برو از کسی که میپزه بپرس[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا هر وقت یه اشتباهی تو جامعه سر میزنه، طرف مقابل میگه " اینجا ایرانه ها " ؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] برو از کسی که میگه بپرس[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
یک انرژی نام ببر که تمام انرژیارو به الکتریکی تبدیل کنه ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اصلاً از سوالات تفکر برانگیز من چیزی گرفتی؟ هیچی
خودت چطوری؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] تازه از مدرسه اومدم از دیروز سرحال ترم

همه رو مخصوصاً اللخصوص ایال رو سلام برسون! [تصویر:  s0%20%2837%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif][تصویر:  s0%20%2825%29.gif] من ندارم ولی تو برسون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(03-15-2014, 06:40 PM)'new assassin' نوشته است: سلام سلام
خوبی؟ ممنون
خوشی؟بله
سلامتی؟ در سلامتی کامل به سر میبریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خانواده خوبن؟ خدا رو شکر خوبن
الحمدالله که خوبن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوب شروع کنم؟ بفرمایید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شکلک مورد علاقه؟(من از این[img]images/smi/s0 (36).gif[/img]خوشم میاد)[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]و[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عدد شانس؟ ندارم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تاریخ تولد؟ نمیگم(فکر کنم بهت گفته باشم)
محل زندگی؟ گرگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرت راجب دارک سولز؟ سخت
//         //    د وایکینگ دد بازی؟ بازی نکردم
RPG? خیلی دوست ندارم
نظرت راجب من؟ هم سنیم تقریبا
BF یا CALL? کال
PS4 یا X1? پی اس 4
فیفا یا پیس؟ pes ولی امسال با فیفا خیلی حال کردم
من اهل کجام؟ نمدانم
گوشیت؟ اس3 (خیلی دوسش دارم حتی حاضر نیستم با اس5 عوضش کنم)
غذای مورد علاقه؟ همه چیز دوست دارم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
رنگ مورد عاقه؟ آبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 کار مورد علاقه؟ باز و بسته کردن یخچال و اینترنت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بارسا یا رئال؟ رئــــــــــــــــــــــــــــــــــال[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با من دوس میشی؟ دوست هستم همینطوری که به همه دوست هستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دست چپی یا راس؟ راست دست
چن نفر قدیمی تر از من توفروم دیدی؟ اونطور که فهمیدم خیلی قدیمی هستی ولی قدیمی تر از تو رو هم دیدم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] حتی میتونم عکسش رو بفرستم[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آنتالیا یا دبی؟ آنتالیا
استراتژی کدوم بازی؟ قلــــــــــــــــــــــعه البته کمپانی اف هیروز رو هم خوشم اومد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اکشن؟ بیش تر بازی ها
شوتر؟ کال
اپن ورد؟ watch dogs
بهترین مهاجم جهان؟ رونالدو[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
بهترین هافبک؟ اینیستا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین مدافع؟ یادم نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین دروازه بان؟ کاسیاس
تیم سال فوتبال؟ حوصله ندارم بنویسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بسکتبال؟ دنبال نمیکنم
HEAT یا THUNDER? نمدانم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
استرالیا یا آمازون؟ استرالیا
یه عکس از خودت میذاری؟ خودت دیدی عکسم رو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خدافظ مثل اینکه هنوز مونده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خیلی خوش گذشت اره
ایشالا هفته ی دیگه بازم بریم یه دوری بزنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] کجا؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
زنگ بزنی دلمون تگ میشه شمارت رو ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عیدتم مبارک[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] عید شما هم پیشاپیش مبارک
عیدی بده[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] همین که عکسم رو بهت نشون دادم عیدی هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
واستا چن تا دیگه بپرسم
من چن تا سوال پرسیدم؟ اون قدر زیاد بود که دهنم...[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
زیاد بودن؟ اره[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اگه زیاد بودن می بخشی؟ نه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
عیدی چن میدی؟ گفتم بهت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کلاس چندمی؟ خودت میدونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از چه اسمی خوشت میاد؟ نـــــــــــــــــــــــــامی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اسم واقعیت نامی ه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]اره عزیزم اسمم نامی هست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
خب این بار خدافظ خدافظ
خیلی خوشحال شدم از دیدنت من که تو رو ندیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ممنون از سوالاتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(03-15-2014, 07:17 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سلام بر داش گلم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟ بلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منو می شناسی؟ نه شما؟؟
من تو رو می شناسم؟! خودم هم هنوز خودم رو نمیشناسم میخوای تو من رو بشناسی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره من؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] با استعداد در نوشتن نقد و بچه ی ای خوب و بهتر از اون دوست خوب و با معرفت[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
رپ دوست داری؟ تقریبا
آهنگ یاس و Tech N9ne رو شنیدی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img] فوق العادست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
The Monster رو چه طور؟ نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تبر رو دان کردی؟ عالیه! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] اره اینم خیلی خوشم اومد
نظرت درباره آواتارم؟ از اهنگ هاش خوشم میاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین دیگه، بای. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خیلی ممنون از سوالاتتون خدافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 40,002 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  چرا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ...؟؟ SPERSIA 0 610 01-23-2022, 07:28 PM
آخرین ارسال: SPERSIA
  تبلیغات در سایتهای نیازمندی(450سایت فعال) بدون محدودیت honargara 0 1,395 03-02-2016, 08:07 PM
آخرین ارسال: honargara
  جذب نویسنده فعال ALAN 4 2,191 11-17-2012, 05:52 PM
آخرین ارسال: ACF
  جذب مدیر فعال برای تک تک بخشهای انجمن omidgamerha 1 1,570 11-01-2012, 10:15 AM
آخرین ارسال: Amir Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان