امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرفند های Fifa 14
سلام دوستان همونطور که میدونید مسابقات جام خلیج فارس داره برگزار میشه و چیزی به شروعش نمونده
من چند تا سوال درباره fifa 14 داشتم که میخواستم ببینم کسی هست که بلد باشه و به من پاسخ بده 
1.آنالوگ چیست و  چگونه میتوان با آن کار کرد ؟(یه توضیح دقیق)
2. چطوری میتوان در حین دویدن استارت زد و توپ را به جلو انداخت ؟
3. چنتا تکنیک های کاربردی هم بگید که خیلی نیاز هست .
4. اگه کسی سابقه شرکت در مسابقات را داره لطف کنه بگه جو چجوریه و چه کار هایی میتونه موثر باشه ...

[تصویر:  header.jpg]
پاسخ
واقعا نمیدونی آنالوگ چیه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img] یا ابر فرررررض
همین دوتا اهرمی که رو دسته ان میگن آنالوگ که با یه دکمه که لامپ وسطو خاموش روشن میکنه فعال میشن.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوبار همون دکمه سرعتو بزنی توپو میندازه جلو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تکنیک که زیاده ولی به نظر من استفاده نکنی بهتره چون تمرکزتو به هم میزنه و نمیزاره درست بازی کنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من سابقه ای ندارم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در ضمن طرفند نه ترفند [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
1. این ها آنالوگ هستن: http://*****/images/7y03kx7pzlddrynwvain.png
- شما میتونید بجای فلش ها، با آنالوگ چپ بازیکن رو حرکت بدید
- آنالوگ راست هم بعضی تکنیک ها و یک سری کنترل هارو انجام میده که نوشتنی نیست خودتون باید تو بازی امتحان کنید.
2. باید وقتی بازیکنتون در یک خط راست حرکت میکنه، یک بار آنالوگ راست رو به جهت موافق هل بدید.
3. تکنیک ها با L2 و آنالوگ راست انجام میشن. نمیشه توضیح داد باید خودتون امتحان کنید.
4.   ---

[تصویر:  hf42net6tf8fjv4y0hq9.gif]

Something You Never Want To See ... Something You May Not Believe ... Are Something You Can't Walk Away From
پاسخ
مسلما باید از تکنیک استفاده کنید، فیفا برخلاف PES بازی ای نیست که بتونید با تغییر مسیر حرکت بازیکن کاری رو انجام بدید. نیازی نیست که از دریبل های تخیلی استفاده کنید، منتهی باید حتما بتونید با آنالوگ راست درست کار کنید. مثلا وقتی یکی میاد تا توپ رو از شما بگیره کافیه آنالوگ رو یه بار به سمت چپ یا راست تکون بدید... همین...
به طور کلی دوستمون درست گفتن... نمیشه توضیح داد... فقط من میتونم بهتون بگم که موقع شوت ها از فواصل دور حتما از کلید R2 ( در پلی استیشن ) یا RB ( در اکس باکس ) استفاده کنید.                                                             
[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
ممنون از دوستان عزیز بابت پاسخ هاشون 
فقط آنالوگ سمت راست که کار شوت و سانت ررا انجام میده باید کلیک mode را از دسته فشار بدیم تا فعال بشه ؟
پاسخ
البته دوستان منظور من در pc هستش
پاسخ
دوست من، ناراحت نشو ولی شرکت تو مسابقه های فوتبال، اونم بدون گیم پد حماقت محضه!!
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
چه ربطی به سوال من داشت
من پرسیدم آنالوگ سمت راست کار سانتر و شوت را انجام میده باید کلید mode را فشار دیم ( چراغ در دسته ) تا بشه باهاش کار کرد ؟ در ضمن وقتی اون mode را هم فشار میدم کار نمیکنه ...!
پاسخ
(07-06-2014, 02:07 PM)'aminhd' نوشته است: چه ربطی به سوال من داشت
من پرسیدم آنالوگ سمت راست کار سانتر و شوت را انجام میده باید کلید mode را فشار دیم ( چراغ در دسته ) تا بشه باهاش کار کرد ؟ در ضمن وقتی اون mode را هم فشار میدم کار نمیکنه ...!

سانتر و شوت در فیفا 14 با کلید های مربع ( برای سانتر ) و دایره ( برای شوت) انجام میشه...
در Xbox هم که با استفاده از X و B انجام میشه... حالا من نمیدونم شاید شما فیفا رو با NBA قاطی کردی... توی NBA میشه با آنالوگ شوت کرد!

[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
نه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من وقتی آنالوگ سمت راست را پایین و بالا میکنم هیچ کاری انجام نمیده فقط وقتی میکنم بالا پاس در عمق میده وقتی پایین پاس معمولی و وقتی راست شوت و چپ سانتر یا تکل
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در بازی FIFA 13 Game Life 25 16,243 07-23-2019, 09:58 PM
آخرین ارسال: محمد مهدی_98
  تاپیک رفع مشکلات بازی FIFA 16 مجیدنصر 13 13,710 10-03-2016, 12:28 PM
آخرین ارسال: yaghob68
  مشکلات بازی FIFA 15 مجیدنصر 41 14,964 08-29-2016, 02:20 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  کمک در Fifa 14 Arshia.MR 1 1,530 10-17-2013, 10:21 PM
آخرین ارسال: Albert Wesker