امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریق انلاین بازی کردن Call Of Duty:Black Ops2 به روش PlusMaster
به نام خدا

حتما شما شده تا حالا این بازی رو تا اخر برین و با خودتون بگین: وای چی میشد اگه میتونستیم این بازی رو با دوستامون بازی کنیم. خب شما می تونید فقط باید راهکار های این روش رو دنبال کنید. اضافه کنم که ما دیروز یه عالمه فعالیت کردیم و مدیران به ما نه اعتبار دادند نه انگیزه ولی به هر حال باز هم ما فعالیت می کنیم.

[تصویر:  yw05rb1tkshl.png]

1-ابتدا باید در این سایت عضو بشید.

2-وقتی عضو شدید یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی میاد. روی اون کلیک کنید. تبریک میگم شما عضو سایت پلاس مستر شدید.

3- سپس باید بازی رو پاک کنید و از نو نصب کنید و این پچ رو دانلود کنید.

4-سپس باید اپدیتر پلاس مستر رو دانلود و بریزین تو بازی و بازش کنید و بزارین فایل های لازم رو دانلود کنه.

5-سپس بعد از این کار نام کاربر و رمزی که باهاش تو سایت ثبت نام کردید وارد کنید و Start  رو کلیک کنید.

6- تبریک،شما میتونید هم اکنون این بازی رو بصورت انلاین بازی کنید.
پاسخ
این روش خیلی وقته وجود داره و یکی از بدترین مشکلاتش اینه نمیتونین هاست یا به دیگران جوین بشین، باید از طریق custome games دوستاتونو اینوایت کنین و باهاشون بازی کنین.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(07-28-2015, 05:25 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: این روش خیلی وقته وجود داره و یکی از بدترین مشکلاتش اینه نمیتونین هاست یا به دیگران جوین بشین، باید از طریق custome games دوستاتونو اینوایت کنین و باهاشون بازی کنین.

بله درست میگین اما همینم غنیمته
پاسخ
واسه ما که کار نمی کنه!
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید واسه من این ارور رو میده
کلا اگه یکم بیشتر راهنماییم کنید ممنون میشم چون من تا حالا بازی انلاین انجام ندادم ولی خیلی دوست دارم تجربه کنم 
من پچ و اپدیتر رو گرفتم و اپدیتر فایلهای مورد نیاز رو دان کرده ولی وقتی استارت رو میزنم صفحه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به دسکتاپ و این ارور رو میده 
Could not load default asset 'light_dynamic' for asset type 'lightdef'.
Tried to load asset 'light_dynamic'.

Wall
پاسخ
(11-08-2015, 05:18 PM)skyfall1994 نوشته است: سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید واسه من این ارور رو میده
کلا اگه یکم بیشتر راهنماییم کنید ممنون میشم چون من تا حالا بازی انلاین انجام ندادم ولی خیلی دوست دارم تجربه کنم 
من پچ و اپدیتر رو گرفتم و اپدیتر فایلهای مورد نیاز رو دان کرده ولی وقتی استارت رو میزنم صفحه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به دسکتاپ و این ارور رو میده 
Could not load default asset 'light_dynamic' for asset type 'lightdef'.
Tried to load asset 'light_dynamic'.

Wall

نسخه ى بازیت باید کامل باشه 
تاریخ کامپیوترت باید به روز باشه  و تایم زون هم باید روی هنگ کنگ تنظیم شده  باشه 
 اپدیت انلاین رو هم بریز تو پوشه ى بازی بعد مولتی پلیر یا زامبی روواجرا کن 
تو سایت هم که ثبت نام کردی هر چی کاربر  هست اونجا  اددشون  و یا درخواست دوستی بده
پاسخ
سلام
کسی میدونه چطور میتونم این بازی رو تحت شبکه انجام بدم؟
یعنی آفلاین، تحت شبکه lan بین 5 تا کامپیوتر (مثل گیم نت ها)
خیلی واجبه اگر کسی لینکی از آموزشش داره یا کمکی میتونه بکنه ممنون میشم پاسخ بده. S0 (27)
پاسخ
سلام
این روش الان کار میکنه؟؟؟
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
(07-13-2016, 03:19 PM)MONSEF نوشته است: سلام
این روش الان کار میکنه؟؟؟
سلام.
بله خودم هم بازی کردم با این روش خیلی حال داد!!
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue آموزش کامل آنلاین بازی کردن بازی زیبای Grid 2 MohsenPunisher 52 24,240 09-12-2021, 04:42 PM
آخرین ارسال: eidur100
Photo آموزش آنلاین بازی کردن Call of Duty Modern Warfare 2 ( کرک آلتر قدیمی ) GodofWar2153 65 43,688 07-24-2020, 02:26 PM
آخرین ارسال: amir5612
  روش آنلاین بازی کردن DayZ arshya 73 39,911 04-06-2020, 11:27 PM
آخرین ارسال: Michael7930
  آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) PG.AMiRHoSsEiN 85 61,761 02-08-2020, 03:45 PM
آخرین ارسال: m.s.r.z.y
  آنلاین بازی کردن Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 Maximum-Dev 7 10,093 08-15-2019, 04:26 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان