امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس Desktop برو بچه های گیمفا
به یاد گذشته ها یه پستی هم بذاریم اینجا:

[تصویر:  3ilklscdoz1n0mujrxeg.png]

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
[تصویر:  00812196502106739471_thumb.png]

پاسخ
[تصویر:  70136864858762650494.png]
پاسخ
[تصویر:  mi14fexaviyq92wfqb3o.png]

میدونم یکم شلوغه××
البته یکم نه خیلی شلوغه
[تصویر:  sigpic106470_31.gif]
پاسخ
خب اینم عکس دستکتاپ من 

[تصویر:  gdjq8b77zgduougmayi8.jpg]
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
[تصویر:  k4kan9e7ljzfraor5f3j.png]

گفتم شاید باعث بشه این تاپیک فعال تر بشه![img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

پاسخ
ببخشید بابت اسپم اما من عکسمو چجوری بزارم!!!
هر جوری میفرستم مثل نوشته میاد !!
چی کنم؟اصلا شما چجوری میفرشتسد؟به منم کمک کنید
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
(12-27-2014, 08:25 PM)'long shot' نوشته است: ببخشید بابت اسپم اما من عکسمو چجوری بزارم!!!

دوست عزیز .
بالا 3 تا نوار وجود داره . تو نوار وسطی 4 بخش وجود داره . تو بخش سومی اگه سومین گزینش بزنید میتونید لینک رو اونجا کپی کنید .

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(12-27-2014, 08:25 PM)'long shot' نوشته است: ببخشید بابت اسپم اما من عکسمو چجوری بزارم!!!

مشکلی نیست دوست عزیز
شما اول برو توی سایت ***** و در اونجا عکس گرفته شده از دسکتاپت رو آپلود کن وقتی آپلود شد به شما لینک و ادرس عکس آپلود شده ی شما رو میده.
شما اون رو کپی کن و وقتی خواستی عکس رو بزاری از لیست بالا سر نظراتی که می خوای بدی ردیف وسط عکس یه تصویر هست که یک مثبت روش هست این گزینه رو بزن و آدرسی رو که از توی سایت آپلود کپی کردی رو داخل این کادر کپی کن و بعد تایید رو بزن و بعد عکس شما نمایش داده میشه.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
[تصویر:  6gzoi8tr9jcz9hmvsm78.png]

دستتون درد نکنه خدا خیرتون بده
[b]مجید نصر[/b]
[b]Dead Soldier[/b]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان