امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب نیرو برای سایت 7GAMERS
با سلام خدمت شما گیمر های عزیز!سایت 7GAMERS تصمیم دارد که یک تیم تحریریه خوب تشکیل دهد.خواهشمندم کسانی که می خواهند در تحریریه عضو شوند نکات زیر را رعایت کنند:
  • مسلط بر تمام اصول نگارشی زبان فارسی
  • خوش قول بودن در ارتباط با دادن مقاله
  • داشتن حداقل ۱۳ سال سن
  • گذاشتن حداقل ۶ خبر در روز برای سایت
  • گذاشتن یک مقاله در هفته
اگر شرایط بالا را دارا بودید یک رزومه ی کامل ویک نمونه کار(نقد و بررسی یا پیشنمایش) را به ایمیل زیر ارسال فرمایید.ایمیل مدیر سایتConfusedhayantarbiatdoost@yahoo.comدر صورتی که مایلید سمت مدیر انجمن یا پلیس انجمن را بر عهده بگیرید یک رزومه و یک نمونه کار به به ایمیل بالا ارسال فرمایید.این سایت به هیچ یک از اعضای تحریریه٫مدیر انجمن یا پلیس انجمن حقوق نمی دهد.ضمناً من تصمیم گرفتم هر ماه ۷ نویسنده ی فعال و ۷ کاربر فعال را اعلام کنم و از آنان تجلیل به عمل بیاورم.در صورت پیشرفت سایت هدایایی به این عزیزان تعلق میگیرد.این هفت نفر به صورت این امتیازات انتخاب می شوند:
  • هر ۶ خبر در روز ۱ تا ۲ امتیاز
  • هر بیوگرافی ۲ تا ۴ امتیاز
  • هر پیش نمایش ۳ تا ۵ امتیاز
  • هر نقد ۴ تا ۶ امتیاز
  • هر مقاله ۳ تا ۶ امتیاز
آدرس سایت:www.7gamers.rozblog.com

I Watch them fight & die
In the name of freedom
They speak of liberty and justice
?But for whom

پاسخ
داداش این که وبلاگ هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حقوق چی میدی ؟؟

داداش تو که یه تایبک زدی دیگه اینو برا چی زدی اخه [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(07-28-2013, 02:50 AM)'mahdi081' نوشته است: داداش این که وبلاگ هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حقوق چی میدی ؟؟

داداش تو که یه تایبک زدی دیگه اینو برا چی زدی اخه [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این یه وبلاگ هست ولی تمام امکانات یک سایت رو داره.
حقوق رو ایشا الله بعد از تیدیل شدن وبلاگ به سایت میدیم
شما سمتی نمی خوای؟

I Watch them fight & die
In the name of freedom
?But for whom

پاسخ
(07-28-2013, 02:59 AM)'shayanT' نوشته است:
(07-28-2013, 02:50 AM)'mahdi081' نوشته است: داداش این که وبلاگ هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حقوق چی میدی ؟؟

شما سمتی نمی خوای؟

نه داداش دستت درد نکنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من وبلاگ خودم هم به زور به روز میکنم
ولی یه پیشنهاد برات دارم اگه جدی میخوای این کار رو ادامه بدی بهتره یه سایت بسازی
منظورم این نیست که به وبلاگ دامنه وصل کنی که بشه سایت چون نمیشه سایت بازهم وبلاگ باقی میمونه چون اسم وبلاگ روشه الان خودم هم این کارو کردم چیز جالبی نیست
بهتره با پول کار کنی یعنی یه هاست چند مگابایتی بخری با یه دامنه اینطوری همه کاره خودت میشی میتونی هر کاری بکنی
از تبلیغ های مزاحم هم خبری نمیشه میتونی تبلیغات بگیری و کلی کار دیگه انجام بدی
نظرت چیه؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(07-28-2013, 03:10 AM)'mahdi081' نوشته است:
(07-28-2013, 02:59 AM)'shayanT' نوشته است:
حقوق چی میدی ؟؟
داداش دستت درد نکنه ممنون از راهنماییت
شما سمتی نمی خوای؟

نه داداش دستت درد نکنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من وبلاگ خودم هم به زور به روز میکنم
ولی یه پیشنهاد برات دارم اگه جدی میخوای این کار رو ادامه بدی بهتره یه سایت بسازی
منظورم این نیست که به وبلاگ دامنه وصل کنی که بشه سایت چون نمیشه سایت بازهم وبلاگ باقی میمونه چون اسم وبلاگ روشه الان خودم هم این کارو کردم چیز جالبی نیست
بهتره با پول کار کنی یعنی یه هاست چند مگابایتی بخری با یه دامنه اینطوری همه کاره خودت میشی میتونی هر کاری بکنی
از تبلیغ های مزاحم هم خبری نمیشه میتونی تبلیغات بگیری و کلی کار دیگه انجام بدی
نظرت چیه؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

I Watch them fight & die
In the name of freedom
?But for whom

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 3 956 04-22-2024, 09:51 PM
آخرین ارسال: rahle
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,083 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  سایت های درخواستی Farhan 251 62,479 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,740 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 775 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان