امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش اکانت معتبر استیم شارژدار(موقعیت عالی برای گیمرها)
Star 
درود دوستان بنده یک سال پیش با بازی یوروتراک 2 از جهت مشاهده استریم آشنا شدم و به همین دلیل یک اکانت استیم با ایمیل شخصیم باز کردم

و هر دو بازی رو خریدم بعد از اون با قسمت مارکتینگ استیم آشنا شدم و با خریدن یه استیم والت 5 دلاری از یه سایت معتبر دو بازی آمریکن و یوروتراک 2 رو خریدم

حالا بنده بعد از یک سال فعالیت در مارکت استیم و جمع کردن سود با یک سنت،یک سنت اونم  به روبل و نداشتن سیستم گیمینگ(سیستمم لپ تاپ قدیمی) و گیمر نبودن قصد فروش اکانتم رو دارم

شما با خرید این اکانت دیگه مشکلات دنبال فروشنده معتبر گشتن واستیم والت های هکی و هزینه اضافی و نگرانی  ندارین و الان که ریجنش روسیست میتونید به آرژانتین تغییر بدین و هرموقع دلتون خواست خودتون مستقیم بازی رو به ارزانترین شکل ممکن بخرید و موقع تخفیفات استیم لذتش رو ببرین روی اکانت فقط دو بازی آمریکن و یوروتراک 2 هست که پول اونو نمیخوام پنج دلار استیم والت برای فعال سازی اکانت استیمم هم از یک فروشگاه بسیار معتبر خریداری شده بود که ایمیل فاکتورش رو میتونم به خریدار بفرستم و از خود فروشگاه استعلام بگیره بعد از اون هیچ استیم والتی نزدم و فقط از طریق خرید و فروش آیتم به مدت یک سال زحمت شبانه روزی تونستم 4376 روبل جمع کنم که حدود 68.5 دلار میشه همه اسنادش در خود اکانت هست و خریدار واقعی از هرکجای اکانت خواست میتونم عکس بدم فقط چون ایمیل و شماره تلفن شخصیم رو اکانت هست خریدار باید یک ایمیلی بده تا تغییرش بدم قیمت توافقی لطفا خریدار واقعی در تلگرام پیام بده عجله ای برای فروش ندارم تخفیف خوب برای خریدار واقعی میدم بخاطر حفظ امنیت اکانت نام کاربریشو سانسور کردم آیدی تلگرام : @danleevim        با تشکر از همه کسانی که برای انجمن زحمت میکشن

همانطوری میبینید 16423 آیتم خرید و فروش شده (مارکت هیستوری)

[تصویر:  530_02_thumb.png]

[تصویر:  144_03_thumb.png]

قسمت اصلی اکانت که میزان خرید و فروش درمارکت رو نشون میده همونطور که میبینید نزدیک 14 هزار روبل خریدوفروش کردم

[تصویر:  ygn_04_thumb.png]

ریز هیستوری خرید و فروش آیتم :همونطوری که میبینید سند همه چیزمشخص هست و قابل رویت برای خریدار حتی یک سنت به روبل 

[تصویر:  ets1_05_thumb.png]
لیست بازی ها
[تصویر:  8ybr_07_thumb.png]

سند گیم فا
[تصویر:  zbtn_gamefa_thumb.png]

[تصویر:  xkvv_na_thumb.png]

[تصویر:  3842_photo_2019-09-23_12-05-47_(3)_thumb.jpg]

telegram:@danleevim
پاسخ
دورد یک اکانت استیم که خودم بازش کردم و یه بازی یوروتراک 2 رو خریدم براش 
بدون دی ال سی و بدون بن
در تراکرز ام پی ثبت نام نشده بنابراین خریدار میتونه با اسم و ایمیل دلخواه خودش جهت بازی آنلاین ثبت نام کنه یا اگه خواست خودم به رایگان براش ثبت نام میکنم
قیمتش در سایت های مختلف 90تا 150 هزار تومن هست اما من 40 هزار تومن میدم چون لازمش ندارم 

[تصویر:  jduq_eu3_thumb.png]
جهت خرید به آیدی تلگرام بنده پیام بدید
telegram:@danleevim
پاسخ
آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 956 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  درخواست راهنمایی برای خرید گوشی گیمینگ ahmadmt 0 907 09-25-2021, 01:51 PM
آخرین ارسال: ahmadmt
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,729 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,704 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,475 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان