نظرسنجی: کدام یک موفق میشود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Call of Duty:Black Ops 2
60.00%
15 60.00%
MEDAL of HONOR WARFIGHTER
40.00%
10 40.00%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط 6 روز تا جنگی عظیم بین غولهای FPS
با سلام خدمت همه بچه های گیمفا
[تصویر:  92417990852693100430.png]
6 روز دیگر بازی MEDAL of HONOR WARFIGHTER به بازار عرضه میشه. همون طور که میدونید MoH یکی از قدیمی ترین و بهترین بازیهای سبک FPS هست که با وجود این که در نسخه قبلی خوب ندرخشید ولی هنوز طرفداران بسیاری داره. ولی این بار(به گفته EA ) از پایه و اساس برنامه ریزی شده تا نه تنها موفقیت گذشته رو تکرار کنه بلکه یک سری استاندارد های تازه در سبک FPS بوجود بیاره.البته نا گفته نماد که یکی از هدفهای EA در ساخت این بازی شکست همه جانبه CoD هست که بر طبق شواهد گذشته هنوز موفق به این کار نشده.
به نظر بازی BF3 تنها برای یک هدف ساخته شده بود که شکست CoD بود ولی به هیچ وجه نتونست این کار رو بکنه.
یکی از دلایلی که EA نمیتونه از پس CoD بر بیاد اینه که بازی هایی که برای رقابت با این عنوان میسازه فقط و فقط یک هدف رو دنبال میکنن شکست CoD گاهی اوقات EA اینقدر به شکست CoD فکر میکنه که از کیفیت بازیهاش غافل میشه.
از خصوصیات MoH WF میتوان به موارد کلی زیر اشاره کرد:
+موتور قدرتمند FROSTBITE 2
+مشاوره از اعضای گروه Tier 1 و سربازانی در پست های مختلف جنگی
+بخش مولتی پلیر عظیم و بخش global warfighter

ولی یک مشکل بسیار بزرگ بر سره راه EA و شرکت Danger close وجود دارد.
[تصویر:  01568958829653397325.png]
CALL of Duty معرف حضور همه شما هست.یکی از بهترین بزرگترین و سرگرم کننده ترین بازیهایی است که صنعت گیم به خودش دیده و مانند سدی است همیشه جلوی EA را گرفته.
برای نمونه بازی MW3 رو به یاد دارید؟ یادتون هست قبل از اینکه منتشر بشه همه ازش ناامید شده بودن ولی از وقتی لانچ تریلر بازی رو منتشر کردن به یک دفعه موضوع عوض شد .
امسال CoD با عنوان BLACK OPS که یکی از بهترین بازی های این سری از نظر داستان هست برگشه و باید این رو اضافه کنم که BO2 بسیار متفاوت تر از آن چیزی خواهد بود که تصور میکنید برای مثال : بازی در زمان آینده رخ میده-داستان بازی بسیار گسترده تر و گیرا تر و همراه با سورپرایز های فراوان ارائه خواهد شد-قابلیت سوار شدن و کنترل وسایل نقلیه ای مانند جتهای جنگی به بازی اضافه شده-بخش مولتی پلیر دارای تغییرات فراوانی شده برای مثال برای اولین بار در قسمت مولتی پلیر این بازی حالت Multi Team Mach به بازی اضافه شده که طی آن 3 تیم (یا بیشتر) در یک نقشه با هم به رقابت می پردارند و... .
تنها ایرادی که همیشه بر این بازی بوده موتور بازی هست که همین چند روز پیش Treyarch به دفاع از این موتور پرداخت. طبق معمول این دفعه هم قول دادند گرافیک بالایی رو ارائه بدن ولی یک مزیت خوبی که این موتور دارد بازی روی 60 فریم اجرا میشه.
خب فکر میکنم هین قدر توضیح در مورد بازی CoD کافی باشه.
امسال رقابت بین EA و ACTIVISION به داغی پارسال نیست ولی به محض اینکه بازی MoH WF عرضه بشه دوباره داغ میشه.

قصدم از زدن این تاپیک اینه که با هم بحث بکنید و نظراتتون رو راجع به این دو غول دنیای FPS بیان کنید و بگین که به نظر خودتون کدوم یکی پیروز میشه.

فقط: اسپم ندهید-به هم بی احترامی نکنید-از بحث اصلی فاصله نگیرید
پاسخ
فقط call of duty
پاسخ
لطفا تو کامنتهاتون یکم توضیح بدین!
پاسخ
البته FPS درسته!!
امیدوارم مدال امسال درس درست حسابی به ندای وطیفه بده..
کو اون روزایی که هرکی میخواست بگه سبک فلان بازی اول شخصه ، به جاش می گفت: سبکش شبیه کالاف هست!!!Confused74:Confused74:
پاسخ
من خودم هنوز خوب نمیدونم کدوم بهتر میشه چون نمایش هر دو تا حالا عالی بوده!
پاسخ
(10-18-2012, 12:51 AM)MR.TANGO نوشته است: من خودم هنوز خوب نمیدونم کدوم بهتر میشه چون نمایش هر دو تا حالا عالی بوده!

هیچ وقت صحنه های آخر کال اف 4 و 6 رو فراموش نمیکنم
مخصوصل کال 4 که وقتی که چاقو رو از سینه خودم بیرون کشیدم
نشونه رو درست گرفتم تو چشم یاروهه و از زندگی بنش کردمConfused25:
پاسخ
خوب من کلا با این تیپ بازی های تجاری کلیشه ای مخالفم ولی اگه از بین این 2 تا یکی رو بخوام COD رو انتخاب میکنم فقط واسه تفریح چون این بازی ها از نظرم بی ارزشن ولی COD واسه تفریح خوبه!(قصد توحین به هیچ سبک یا بازی رو ندارم فقط نظر شخصیم بود)
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
(10-18-2012, 01:11 AM)joorchin نوشته است: خوب من کلا با این تیپ بازی های تجاری کلیشه ای مخالفم ولی اگه از بین این 2 تا یکی رو بخوام COD رو انتخاب میکنم فقط واسه تفریح چون این بازی ها از نظرم بی ارزشن ولی COD واسه تفریح خوبه!(قصد توحین به هیچ سبک یا بازی رو ندارم فقط نظر شخصیم بود)
ولی کمتر بازی تجاری ای میشه یکی از بزرگترین سرگرمی های دنیا!
نه؟!
پاسخ
آفرین به نکته خوبی اشاره کرده اینجور بازی ها تنها قصدشون سرگرمی و از اون مهم تر فروشه!COD=$ هدف خاصی ندارن!ولی خوب تو بخش های مولتی پلیر میتونن سرگرمت کنند!واسه شخصی مثل من این بازی ها مال وقتیه که اینترنتم قعطه و نمیتونم HON بازی کنم یا بازی مهمی ندارم بازم میگم قصدم بی احترامی نیست دارم دیدگاهمو به اشتراک میزارم!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
آقا الآن شما این تاپیک رو از کجا ترجمه کردین ؟
منبع رو بنویسید دیگه
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان