امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاتل زبده / نقد و بررسی killer is dead
(10-01-2013, 05:59 PM)'captain' نوشته است: a.gamer
سخنان شما کاملا واضحه قبول دارم ولی به برخی از نکات اشاره می کنم این آیتم هارو قبول دارم چون من زیاد بازی نکردم کلا چیزی از اینا نمی دونستم که باید می دونستم این یه اشکال بزرگ از من [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در واقع می شد قسمتی از مقاله رو به هوش مصنوعی توضیح بدم ولی در واقع این بازی هوش مصنوعی اصلا نداره !!! هوش مصنوعیه معنیی نداره تو این بازی و همونطور که گفتم مقاله نسبتا مختصر بود !!
درباره توضیح شخصیت ها بگم که تو قسمت داستان باز توضیح داده شده و بیشتر از این نمیشه زیرا : همون طور که تو مقاله اشاره کردم این قاتل یه قاتل بی ریشه هست !
به همین دلیل اول قصد داشتم نام مقاله رو این بکنم : ظهور قاتل بی ریشه و تمام عیار !!! کخ خیلی هم چرت بود !! و موضوع مقاله از موضوع فیلم killer elite برداشتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بله می تونستم به طور جداگانه نمره بدم ولی یه دفعه کلی نمره دادم چون زیاد حال نمی کنم و با اونجور نمره دادن و به نطرم نمیشه با میانگین نمره یه بازی رو به دست اورد باید کلی بهش نگاه کرد همون طور که شما به gta v 40 دادین درحالی که تو قسمت داستان 38 هم داشت اینم بگم بازی سنتر به بازی 5.5 داده بود و پردیس 8.5 و نمره من خیلی عالی بود و اگه هم کمتر یا بیشتر می دادم ایراد گرفته می شد

بله کمی نا امید نقد کردم ولی در واقع اشکالاتشو زیاد اوردم تو متن و می تونستم مزایا مثبت کوچیکش رو هم بیارم ولی همون بحث مختصر نویسی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پس با این حساب میشه گفت، تنها مشکلتون، خلاصه نویسیه![img]images/smi/s0 (24).gif[/img] امیدوارم در مقالات بعدیتون موفق باشید![img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(09-30-2013, 08:16 PM)'L I O N E L' نوشته است: مقاله خوبی بود میتونستی بیشتر کار کنی اما به هرحال خوشم اومد. قلم خوبی داشتی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-30-2013, 09:54 PM)'a.gamer' نوشته است: ممنون، نقد خوبی بود![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در قسمت گرافیک، خیلی مختصر در مورد گرافیک بصری توضیح دادین؛ طوری که اگه خواننده خیلی دقت نکنه، متوجه نمیشه که اصلاً چنین بخشی هم هست![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در مبحث گیم پلی، امتیاز استفاده از چندضرب ها رو نگفتید! یعنی نگفتیید که اگه از چندضرب ها استفاده کنید،می تونید ضربه تمام کننده یا Finisher هم بزنید![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در مورد آیتم های قابل جمع آوری شدن، چیزی نگفتید.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
می تونستید کمی از مقاله رو هم به هوش مصنوعی اختصاص بدین.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نوشتن بیوگرافی های شخصیت ها و صحبت از شخصیت پردازی، می تونه کمک خوبی به مقاله بکنه![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به مباحث، گیم پلی و موسیقی و صدا، باید به صورت جدا نمره بدید و بعد میانگین بگیرید تا نمره کل بیاد![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در آخر هم، میشه گفت خیلی ناامیدانه نقد کردید؛ یک جورایی میشه گفت هرچه قدر هم بازی خوب باشه، با طرز نقدتون، آدم فکر می کنه که بدترین بازیه جهانه! و باتوجه به چیزهایی که خودتون نوشتید، یک ذره نمره زیاد دادید، به نظر من![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در کل خیلی خیلی خوب بود‍! ممنون![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-30-2013, 10:29 PM)'mitrandir' نوشته است: نقد خوبی بود!
ولی برادر چیزهایی به نام ویرگول و...... هستا!! ازشون استفاده کن .این طوری خواندن متن عذاب آور میشود .البته به نظر من !
خسته نباشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ایشالا سعی می کنم بزارم ولی تو ص اصلی هم ویرگول نمی زارنا !!! کلا نباشه یا باشه فرقی نمی کنه !!!

(09-30-2013, 10:43 PM)'daaante' نوشته است: اول که ممنون بابت نقد،،این بازی!چون متاسفانه کسی قدر بازیای سطح شکنانه این استاد بزرگ رو نمیدونه، واقعا برای من اول استاد سودا و بعد بازیهاش یک اسطوره به تمام معنا هست،زنده باد.

بله استاد سودا مثل سایر سناریو نویس و نشر کن سر شناس ژاپنیمثل استاد کوجیما بسیار قابل احترامند ولی کیه که قدر بدونه ولی البته
همیشه بازی های ضعیفی برای پیاد کردن افکارش داشته وگرنه می تونست بسیار موفق تر ظاهر شه !
                [تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,797 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 962 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 987 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,914 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,130 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان