امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست 20 بازی برتر 2015 پی سی از نظر نمره متا
لیست مشکل داره الان بلادبورن و توم ریدر و .... نیستن
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(12-26-2015, 12:11 AM)ehsan1377 نوشته است: لیست مشکل داره الان بلادبورن و توم ریدر و .... نیستن

من این وسط هیچ کاره‎ام S0 (2)  برو یقه بروبچ متاکریتیک رو بگیر S0 (2)

ولی در اصل میتونیم بگیم برا پی سی هستن، توی خود سایت چیزی اشاره نشده بود ولی حتما همینطوره که انحصاری های کنسولا نیستن
پاسخ
(12-26-2015, 12:28 AM)Mobin Ahmadi نوشته است:
(12-26-2015, 12:11 AM)ehsan1377 نوشته است: لیست مشکل داره الان بلادبورن و توم ریدر و .... نیستن

من این وسط هیچ کاره‎ام S0 (2)  برو یقه بروبچ متاکریتیک رو بگیر S0 (2)

ولی در اصل میتونیم بگیم برا پی سی هستن، توی خود سایت چیزی اشاره نشده بود ولی حتما همینطوره که انحصاری های کنسولا نیستن

پس به نظرم بهتره پلتفرم رو هم بزنید مثلا 20 بازی برتر PC از نظر متا  S0 (2) S0 (24)
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
با تشکر و سپاس بی پایان از نویسنده عزیز مبین اسنایپر S0 (2) 
خب از نظر من که بازی GTA که هیچ نمره من صفره از نظر و دیدگاه من این بازی هیچ چیز جالب و جذابی نداره و هیچ موقع از این بازی بر خلاف تمام تعاریفی که از این بازی شده خوشم نیومد. نمی دونم چرا توی این بازی دقیقا هیچ هدفی دنبال نمیشه و فقط یکسری محتویات چرت رو دنبال می کنه.
بهترین بازی ها ویچر 3 که همه شاهد بودیم چه غوغایی به پا کرد و نظر همه رو به خودش جلب کرد پس جای تعریف برای بازی نمی مونه.
بازی Ori شاهکار شرکت ماکرو سافت با داستان و گرافیک فانتزی و عالی واقعا از بازی کردن این بازی نهایت لذت رو بردم.
در کل همه لیست بازی های زیبایی بودند و توی این سال حرفی برای گفتن داشتند به خصوص بازی های مستقل فقط نخاله ی این لیست GTA هست.
از نظر نمره هم بگم که نه منتقدین و کاربران نمره هاشون هیچ ارزشی بران ندارند و برای اثبات حرفم میگم که من از بازی Hatrad خوشم اومد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(12-26-2015, 01:53 AM)مجیدنصر نوشته است: خب از نظر من که بازی GTA که هیچ نمره من صفره از نظر و دیدگاه من این بازی هیچ چیز جالب و جذابی نداره

S0 (43)
[تصویر:  04uigg5da65b7inl96yk.jpg]
-
" .Tragedy Is Invisible. People Turn Away From It "
پاسخ
(12-26-2015, 01:53 AM)مجیدنصر نوشته است: با تشکر و سپاس بی پایان از نویسنده عزیز مبین اسنایپر S0 (2) 
خب از نظر من که بازی GTA که هیچ نمره من صفره از نظر و دیدگاه من این بازی هیچ چیز جالب و جذابی نداره و هیچ موقع از این بازی بر خلاف تمام تعاریفی که از این بازی شده خوشم نیومد. نمی دونم چرا توی این بازی دقیقا هیچ هدفی دنبال نمیشه و فقط یکسری محتویات چرت رو دنبال می کنه.
بهترین بازی ها ویچر 3 که همه شاهد بودیم چه غوغایی به پا کرد و نظر همه رو به خودش جلب کرد پس جای تعریف برای بازی نمی مونه.
بازی Ori شاهکار شرکت ماکرو سافت با داستان و گرافیک فانتزی و عالی واقعا از بازی کردن این بازی نهایت لذت رو بردم.
در کل همه لیست بازی های زیبایی بودند و توی این سال حرفی برای گفتن داشتند به خصوص بازی های مستقل فقط نخاله ی این لیست GTA هست.
از نظر نمره هم بگم که نه منتقدین و کاربران نمره هاشون هیچ ارزشی بران ندارند و برای اثبات حرفم میگم که من از بازی Hatrad خوشم اومد.

نمره شما به gta صفره؟ خدایی یعنی هیچی ندیدی تو این بازی؟ همه می دونن این بازی بخاطر آزادی عمل و مراحل متنوع محبوبه البته دنیایی که راکستار ساخته نباید فراموش کرد، واقعا دنیای عظیمی ساخته بودن و با اینکه ویچر۳ رو خیلی دوست داشتم اما دنیای gta v از هر بازی که ساخته شده سرتره. البته هر شخصی نظر خودشو داره و اینم تجربه من بود.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQugKLufuOVuLO80fEXlyn...wYEQGMJMEQ]
پاسخ
خب معموله ویچر باید اول بشه آخه حتی توی همین لیست هم که نگاه کنید نمره ی user ویچر 3 از همه بیشتره!!!!
[تصویر:  gx0n_24980_qutote_its_all_part_of_the_plan.jpg]Its All Part Of A The Plan
پاسخ
بدون شک،بهترین و کامل ترین بازی امسال The Witcher 3 بود که البته به چیزی که لایقش بود رسید و بهترین بازی سال شد.جایگاه اول هم که GTA V شده بازی که تجربه یک زندگی واقعی رو به شما می ده و بیشتر با فرهنگ غربی ها آشنا میکنه مارو به هر حال فرانچایز GTA یکی از سرگرم کننده ترین بازی های تاریخه این صنعته که البته این نسخه عالی بود اما نه به اندازه San AN.خب سال میلادی جدید که داره میاد یکی از بهترین سال های گیم تو دهه اخیر خواهد شد.اما جایگاه متال یکم پایینه،حداقل باید سوم می شد اما در کل،سال 2015 اینطور که ازش انتظار داشتم نبود!
ممنون
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
واقعا حیف NFS 2015 که منتقدا گند زدن با نمره دادناشون S0 (44)
SYLVESTER STALLONE......PUAL WALKER......VIN DIESEL......REZA SADEGHI.......ALARM FOR COBRA 11.......بدجور عااااااااااااااشقشونم :heart:
پاسخ
          20 عنوان ps4 از نظر User Score (نمرات کاربران)

منبع : metacritic

[تصویر:  Untitled.jpg] 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست تخفیفات بازی‌های سونی در اروپا منتشر شد White Beard 0 988 10-02-2019, 08:48 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ایو گیلموت: بازی Beyond Good And Evil 2 احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئو PC FAN 0 1,336 09-20-2019, 08:38 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  اطلاعات جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شد | به ساخت دنباله‌ی بازی امیدوار باشیم؟ White Beard 0 1,155 09-17-2019, 02:03 PM
  [نمرات بازی‌ها] باز هم درخشش عناوین بی‌ادعا | نقدها و نمرات بازی Ion Fury White Beard 0 1,058 08-16-2019, 03:28 PM
  [News] بازی‌های Hyper Light Drifter و Mutant Year Zero دو بازی رایگان بعدی فروشگاه اپ White Beard 0 1,042 08-08-2019, 10:14 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان