امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماجراهای جو،DLC جدید مافیا 2
[تصویر:  mafiaII9.jpg]
شرکت 2K Games انتشار DLC جدید مافیا 2 به نام Joe’s Adventures(ماجراهای جو) را تایید کرد.

این DLC از طریق Xbox Live،PSN و Steam برای Xbox360,PS3 و PC منتشر می شود و قابل دانلود است.Joe’s Adventures ماجراهای Joe Barbaro،دوست دوران کودکی Vito در مافیا 2 را پس از به زندان انداختن شما روایت می کند و اتفاق هایی که برای جو در سال هایی که شما در زندان به سر می بردید را بازگو می کند.همچنین شما پشت پرده و عاملان طوطئه ی به زندان انداختن تان با خبر می شوید و از اتفاق هایی که برای جو در زمانی که شما در زندان بودید و همچین سرگذشت خانواده Clemente در این سال ها آگاه می شوید.

سبک بازی داستانی دراماتیک به روندی آرکید گونه نوید یک گیم پلی نسبتا خوب با داستانی بهتر از DLC های قبلی مافیا 2 می دهد.در این این DLC بسیاری از نقاط شهر Empire Bay که قبلا قابل مشاهده نبودند و را قابل دسترس می کند و همچنین آیتم هایی از قبیل لباس های جدید و آیتم های قابل جمع آوری و آهنگ های جدید وجود دارد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه ی این DLC اعلام نشده.

به نقل از :VG247
پاسخ
کلا بر خلاتف خیلی ها که با شخصیت Henry توی مافیا حال کردن , من با Joe خیلی حال کردم. البته خب کشتن Tommy Angelo یکم اعصابم رو بهم ریخت اما باز هم خیلی کارکتر باحالی بود
چیزی از قیمت این DLC نگفتن؟!
پاسخ
(09-18-2010, 03:27 PM)SH3RVIN نوشته است: کلا بر خلاتف خیلی ها که با شخصیت Henry توی مافیا حال کردن , من با Joe خیلی حال کردم. البته خب کشتن Tommy Angelo یکم اعصابم رو بهم ریخت اما باز هم خیلی کارکتر باحالی بود
چیزی از قیمت این DLC نگفتن؟!
منم خیلی با جو حال کردم،اون موقع که تیر خورد ناراحت شدم و از اون بدتر آخر بازی...:( سازنده ها شخصیت جو رو به عنوان یه دوست صمیمی و دوران کودکی به خوبی به گیمر القا می کردند.تا جایی که من فهمیدم همه ی کسایی که صحنه آخر رو دیدن،عصبانی و ناراحت شدن(بعضی ها هم به 2k فحش می دادن :D)
نه، هنوز نه تاریخش و نه قیمتش اعلام نشده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,359 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard
  شرکت برادران وارنر و استودیوی آی‌او اینتراکتیو در حال کار برروی یک بازی جدید هستند White Beard 0 968 10-10-2019, 10:47 PM
آخرین ارسال: White Beard
  صداپیشه‌ی اصلی شخصیت بتمن در بازی جدید آن حضور نخواهد داشت White Beard 2 1,639 10-10-2019, 10:54 AM
آخرین ارسال: Sarakhani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان