امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیر توسعه عنوان Mass Effect Andromeda استودیو بایوور را ترک کرد
[تصویر:  mass_effect_andromeda_e3_trailer_5-760x428.jpg]

به‌تازگی، یکی از اعضای کلیدی تیم سازنده عنوان Mass Effect Andromeda استودیو بایوور را ترک کرد. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

کریس وین، مدیر توسعه عنوان Mass Effect Andromeda، در صفحه توییت خود اعلام نمود که قصد دارد استودیو بایوور را ترک کند و دیگر دخالتی در ساخت این عنوان نخواهد داشت. او مدت طولانی را صرف ساخت این بازی کرده است؛ وی همچنین صبحت‌هایی قبل از خروج خود از این استودیو داشته که به شرح زیر است:

نقل‌قول: متاسفانه باید بگویم که می‌خواهم استودیو بایوور را ترک کنم و دیگر در ساخت Mass Effect Andromeda دخالتی نخواهم داشت و قرار است که به ایالات متحده برگردم. تیم سازنده Andromeda یکی از با استعدادترین‌هایی هستند که من در طول عمر خود دیده‌ام. واقعا از اینکه با آن‌ها کار کردم چیزهای زیادی یاد گرفتم. من به جامعه پرشور N7 ملحق می‌شوم و بی‌صبرانه منتظر عرضه عنوان Mass Effect Andromeda هستم. تشکر از شما و تعطیلات را به شما تبریک می‌گویم.
عنوان Mass Effect Andromeda کاملا متفاوت از سه‌ گانه اصلی خود است. شما دیگر به عنوان یک فرمانده شپرد در بازی، ظاهر نمی‌شوید و سیاره‌های مختلفی در بازی وجود دارد. عنوان Mass Effect Andromeda در اواخر سال 2016 برای پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

پاسخ
 بایوور S0 (43)

bioware    :||
بایوور     :||

S0 (45)  
بابا جمع کنید شما هم مهد کودک کردین سایت رو  S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,132 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,509 10-18-2019, 09:29 PM
آخرین ارسال: White Beard
  توضیحات توسعه‎‌دهندگان !Shing در رابطه با بهبودهایی که حافظه‌ی SSD پلی‌استیشن ۵ در سر White Beard 0 1,030 10-14-2019, 08:03 PM
  مدیرعامل شرکت بلیزارد: ما همچنان در ابتدا یک توسعه‌دهنده‌ برای رایانه‌های شخصی هستیم White Beard 0 915 10-03-2019, 10:12 PM
  بازی Super Mario Kart تبدیل به پردانلود‌ترین عنوان گوشی‌های هوشمند نینتندو شد White Beard 0 890 10-03-2019, 10:11 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان