امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرحله خاطره انگیز یک بازی
Heart 
روز بخیر دوستان گیمر
هر گیمری از بچگی تا به امروز بازی هایی رو تجربه کرده و حتی یکی از مراحل بازی هایی بازی کرده که هیچ وقت آن خاطره را تا آخر عمرش فراموش نمیکنه و از اونا درس هایی یاد میگیره. S0 (29)
شما کدام یک از مراحل بازی یا بازی های قدیمی تان  هنوز یادتون مونده؟ آن داستان مرحله بازی یا بازی ها رو بیان کنین.
قوانین تاپیک:
1-اسپم ممنوع [تصویر:  s0%20(11).gif]
2-استفاده از کلمات غیر اخلاقی و توهین آمیز ممنوع
3-استفاده از جملات اضافی و بیشتر ممنوع [تصویر:  s0%20(86).gif]
4-شاد باشید [تصویر:  s0%20(2).gif]
ارسال امتیاز موضوع یادتون نره [تصویر:  s0%20(24).gif] 113

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
مرحله آخرcod mw3رو که باید ویلادیمیر ماکاروف رو میکشتی و اتفاقاتی که پیش می آمد رو هیچ وقت فراموش نمیکنم و همینطور مرحله آخرSpec Ops The Lineرو هم که انتخابات جالبی رو قرار می داد رو هم فراموش نمیکنم
پاسخ
چپتر آخر کریس تو RE6
یه مرحله ایم تو GTA SAبود که اسمشو نمیدونم که یه بازیی بود با هلیکوپتر و تانک اسباب بازی میجنگیدی(از لحاظ سختی هیچوقت فراموشش نمیکنم)
تک تک لحظات RE3
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(09-27-2018, 01:13 PM)S.T.A.R.S نوشته است: چپتر آخر کریس تو RE6
یه مرحله ایم تو GTA SAبود که اسمشو نمیدونم که یه بازیی بود با هلیکوپتر و تانک اسباب بازی میجنگیدی(از لحاظ سختی هیچوقت فراموشش نمیکنم)
تک تک لحظات RE3

آخ آخ چپتر کریس!! ;n; واقعا غمگین بود مخصوصا اونجایی که- spoilers ahead!

کریس داره داد میزنه "Pierce!!!" صداگزاریشون واقعا عالی بود
__

مرحله آخر مدرن وارفر 2 بود فکر کنم یادم نیست، همونجا که چاقو رو شوت میکردی تو سر یارو خیلی حس قشنگی داشت
_
و اون مرحله The Big score جی تی ای وی واقعا خفن بود، بعد از موفقیتشون من هم داشتم از خوشحالی میترکیدم یعنی انقدر رفته بوم توی بازی!
_
اون مرحله که Skull face رو میکشی توی متال گر ساید 5 فنتوم پین، البته من نکشتمش فقط دست و پاهاشو قطع کردم، امریک کشتش، نمیدونید چطوری خرکیف شده بودم  S0 (2)

dark.max204@gmail.com

اگر واقعا پرو هستید بجای مسخره کردن نوب ها به آن ها کمک کنید
پاسخ
مرحله آخر مافیا2 وDemon's Soulsبرام خیلی خاطره انگیز بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,051 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,237 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,299 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am
  بدترین بازی که تا به حال بازی کردید؟ amirnoroozi 99 23,419 09-26-2014, 09:41 PM
آخرین ارسال: army game
  کانتر در گیم نت + انلاین بازی کردن این بازی تو خونه Alpha 4 4,680 04-10-2013, 06:30 PM
آخرین ارسال: Best Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان