امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مردی از جنس شب night man
میگم یه دو سه تا شخصیت موثر هم توی بازی بذار
مثلا انسانی باهوش که دنبال این شخصیت هست یا کسی که اهداف شخصیت اصلی رو مشخص میکنه...مغز متفکر بازی مثلا اون باشه...اگه شخصیت قابلیت خاصی داشته باشه عالی میشه...دنیای بازی رو خیلی تاریک کن...هرچیزی که بازی رو ترسناک تر میکنه
برو بازی Slender Man رو بازی کن تا آخرش برو میفهمی منظورم چیه؟چند وقت دیگه درباره ی این بازی توی سایت مطلب میذارم
پاسخ
امیدوارم بتونید یه روزی بازی رو تو کل دنیا عرضه کنید ... داستانش خیلی جالبه ولی بازهم باید شخصیتاش رو زیاد کنید. و همچنین شخصیت پردازی رو قوی کار کنید تا آدم بتونه با دنیای مغتشش ذهن این فرد ارتباط برقرار کنه منظورم اینه که یه نوع هس درگیر شدن با شخصیت رو به آدم القا کنه و هول حراس Night Man به خوبی منتقل بشه .
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ
داستانش رو که خوندم جالب بود.موفق باشی.
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ
متاسفانه ساخت به صورت 3d با مشکل مواجه شده و فکر میکنم عنوان 3d با یونیتی ساخته شود نه با گیم میکر و باید خیلی چیز ها تو داستان عوض بشه و همچنین دشمن اصلی و بقیه شخصیت ها آماده طراحی هستند
پاسخ
حیف شد.
کلا داستانو عوض میکنی؟
یا.......
پاسخ
خییییییییییلیم عالیه....
موشکول ندارم......
فقط داستانش رو خوب کن...
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

پاسخ
اما عنوان طراحی شده بعد از مرد شب عنوانی هست که بگید تو یه تاپیک دیگه بزنم یا اینجا
پاسخ
سلام به همگی عنوانی جدید از خودم در بهمن ماه همین امسال در همین سایت برای دانلود قرار میگیره اگر مشکلی پیش نیاد که اسمش white lady هست خلاصه زیاد نمیگم و دو بعدی هست و ساخت با گیم میکر
پاسخ
منم دوست دارم داستان بنویسم ولی به فیلم تبدیلش کنم.ازادی بیشتری توشه,گرافیکش بهتره و...ولی فکر کنم بازی خوبی بشه.

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
افریننننننننننConfused62:Confused62:Confused62:Confused62:
امیدوارم موفق باشیConfused74: همیشه و هرجا
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان