امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرگ بر جعل اکانت down with jale akant
سلام بر مدیران سایت بزرگ گیمفا.همون طور که میدونید چند روزه که داره اکانت های افراد داره ازشون سودجویی میشه و به نحوی ابروی بچه ها از بین میره.لطفا رسیدگی کنید.دوستانی که موافقن همین پایین این پست اعلام کنند.
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
(11-22-2016, 10:59 PM)b.madadi نوشته است: کلا خرید اکانت از طریق انجمن کار اشتباهیه
منم یه بار خریدم از یه نفر که یکی از بازیایی که اینجا گفته بود داره رو رفتم دیدم نداره. یعنی توی اکانت بود ولی نسخه بتا بود و به همین راحتی سرم کلاه رفت. البته اینجور پولا از گلوی هیشکی پایین نمیره ولی به نظرم بهتره که مدیر محترم انجمن به طور کل خرید و فروش اکانت رو ممنوع کنه تا افرادی هم که بی اطلاع هستن تو دام اینجور افراد نیفتن.
با تشکر

این یه قضیه دیگس دادا S0 (2)
یهنفر اکانت کاربر های سایتو جعل میکنه بعد شروع میکنه مسخره بازی Wall
?Joker : Question, would you die for me
Harley : yes
?Joker : That,s so easy would you live for me
پاسخ
(11-22-2016, 11:04 PM)b.madadi نوشته است: به هر حال کلید حل قضیه اینه که خرید و فروش اکانت ممنوع بشه

دادا دلت از این شیادا پره قبول !
ولی اکانت سایت که خریدنی و فروختنی نیست !
و باز هم میگم این اکات سایت گیمفاست که اصلا ربطی به اکانت های اوریجین یوپلی استیم و .. ندراه !
?Joker : Question, would you die for me
Harley : yes
?Joker : That,s so easy would you live for me
پاسخ
من با نام کاربری Farhad-ps4 فعالیتم رو در سایت به پایان رسوندم و دیگه سر نمی زنم و کامنت نمی ذارم، بنده بازی سنتر رو ترک کردم اومدم گیمفا فکر می کردم بهتره ولی الآن بدتر از اون جا شده! به هر حال فکر کنم بهترین کار همینه که توی انجمن فعالیت کنیم و نظر بدیم خیلی بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
سلام منم موافقم کسی به کسی نیست انگار ... S0 (44) من you dada بودم و در یه حرکت هوشمندانه ادمین سایت اکانتمو بن کرد S0 (43) من اصلان نظره بدی ندادم گفتم یکمی سایتو مدیریت کنید چیز بدی نگفتم ...لطفان تو بن کردن افراد مناسبتری رو انتخاب کنید  S0 (43)
پاسخ
General RAAM این داره مارو جعل میکنه یا دلیتش میکید نه خودمون خودمون رو از سایت عزیز گیمفا دلیت میکنیم.
قبل مدتی سایت اروم بود وقتی که روی اپدیت اولی بود لطفا اپدیت رو برگردونید از این مشاکل نداشتیم هرکیم اسمش طبق خاستش نیست میتونه دلیت کنه و باز هم جوین سایت بشه مشکلی نیست.
من AXEL STONE ایران شهر هستم !

[تصویر:  zhengang-rao-5-01.jpg?1552785340]
پاسخ
(03-10-2019, 12:52 AM)AXEL STONE نوشته است: General RAAM این داره مارو جعل میکنه یا دلیتش میکید نه خودمون خودمون رو از سایت عزیز گیمفا دلیت میکنیم.
قبل مدتی سایت اروم بود وقتی که روی اپدیت اولی بود لطفا اپدیت رو برگردونید از این مشاکل نداشتیم هرکیم اسمش طبق خاستش نیست میتونه دلیت کنه و باز هم جوین سایت بشه مشکلی نیست.

سلام برخورد میشه با ایشون با تشکر
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
(03-10-2019, 12:06 PM)yazdandoost نوشته است:
(03-10-2019, 12:52 AM)AXEL STONE نوشته است: General RAAM این داره مارو جعل میکنه یا دلیتش میکید نه خودمون خودمون رو از سایت عزیز گیمفا دلیت میکنیم.

سلام برخورد میشه با ایشون با تشکر

حله مرسی از شما دست گلتون درد نکنه

پاسخ
(03-16-2019, 03:35 PM)AXEL STONE نوشته است: گیمفا فیک سایت رو جم کنید خیلی مسخرس

https://gamefa.com/540877/%d8%aa%d8%b1%d...nt-1408135
خدایی این کیه که فیک مارو میسازه این برای سومین باره داره برای من فیک میذاره! وقتی که IP ایپیش رو به دست میارید چرا کلا ایش رو بن نمیکنین؟ جالب اینجاست که من با کسی بحثی ندارم! نفمیدم چرا این روانی باید فیک بسازه اون هم برای من
(ظهر اومدم کامنت گذاشتم دلیل چیه که کسی پاسخ گو نیست)
(ادمین سالی یک بار پست میذاره سالی یک بار هم انلاین میشه برای تایید کردن نظرات این نشونه اینه که به کار نویسندگی علاقه ای نداره و الکی الکی زوری در بخش ادمینی مونده! اخه خیلی وقته جواب اون فیکمو دادم چرا کامنتم هنوز تایید نشده!؟)
لطفا گیفیت وب سایت گیمفارو با این چیزا پایین نیارید اپدیت اول گیمفا خیلی بهتر از این بود که خیلی وقته  از این مشاکل نداشتیم

میتونم برای این موضوع کمکتون کنم که کسی نتونه برای دیگران فیک بسازه

پاسخ
(03-16-2019, 07:51 PM)AXEL STONE نوشته است:
(03-16-2019, 03:35 PM)AXEL STONE نوشته است: گیمفا فیک سایت رو جم کنید خیلی مسخرس

https://gamefa.com/540877/%d8%aa%d8%b1%d...nt-1408135
خدایی این کیه که فیک مارو میسازه این برای سومین باره داره برای من فیک میذاره! وقتی که IP ایپیش رو به دست میارید چرا کلا ایش رو بن نمیکنین؟ جالب اینجاست که من با کسی بحثی ندارم! نفمیدم چرا این روانی باید فیک بسازه اون هم برای من
(ظهر اومدم کامنت گذاشتم دلیل چیه که کسی پاسخ گو نیست)
(ادمین سالی یک بار پست میذاره سالی یک بار هم انلاین میشه برای تایید کردن نظرات این نشونه اینه که به کار نویسندگی علاقه ای نداره و الکی الکی زوری در بخش ادمینی مونده! اخه خیلی وقته جواب اون فیکمو دادم چرا کامنتم هنوز تایید نشده!؟)
لطفا گیفیت وب سایت گیمفارو با این چیزا پایین نیارید اپدیت اول گیمفا خیلی بهتر از این بود که خیلی وقته  از این مشاکل نداشتیم

میتونم برای این موضوع کمکتون کنم که کسی نتونه برای دیگران فیک بسازه
یکی با چند اکانت فیک منو ساخته و میدونیم یکیشون  General RAAM اینه و خود این هم فیکش رو زدن

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان