امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات کانتر استرایک سورس همراه با جوایز ویژه
اقا فقط زمان برگزاری مسابقات کی است برای شرکت در مسابقه چی کار باید بکنی ؟ بعد تو کل نقشه ها می تونه بری منظورم اینه که یعنی فقط از منطقه ی a یا دو در نیست؟ بعد افراد خارجیهم شرکت می کنند واینکه کدام نسخه از بازی باید روی کامپیوترت نصب باشه مرسی ممنون

اقا من الان بازی کاملا روی سیستمم نصبه برای ورود به سرور مثل گیم نت هستش دیگه که میری توی سرور ها بعد ازت رمز را می خواد دیگه بعد من فقط باید رمز را بزنم و بیام تو همین اره ؟ فردا 17.30 اره ؟ بعد تو این بسته ای که می فرستین رمز هم هست دیگه؟ بعد اسم سرورتون چیه اینا حتما بگین شرمنده من چون اولین بارمه شرکت می کنم یک ذره اطلاعات کم دارم ولی کانتر تو گیم نت بازی می کنم
پاسخ
(08-23-2015, 08:37 PM)Mr.Payne نوشته است:
به نام خدا
کانتر سورس یکی از محبوب‌ترین عناوین میان بازی‌خور‌ها به شمار می رود.. به همین دلیل تیم "دایس" DICE در کانتر استرایک سورس برای شما مسابقاتی را ترتیب دیدند تا در اوج لذت از بازی، شاهد رقابتی همه جانبه از سوی بازیکنان باشیم.. 

کسانی که مایل به شرکت در این مسابقات هستند لطفاََ در همین تاپیک اعلام کنند که آی‌پی سرور به صورت پیام خصوصی برایشان ارسال بشود. 

مسابقات در سه مپ de_dust2 و aim_map و de_dust برگذار می‎‌شود. سروری که در آن به بازی خواهید پرداخت دارای آنتی چیتی بسیار قوی به نام KAC است که سریع هر چیتی را شناسایی می‌کند و به صورت اتوماتیک وی را بن می‌کند. 

کسانی که اعلام آمادگی کرده‌اند پس فردا ( 3 شهریور 1394 ) ساعت 17:30 بعد از ظهر وارد سرور بشوند تا آن‌ها را گروه‌بندی کنیم.. 

همچنین برای گروه برنده "اکانت مستر ادمینی" سرور DICE و ***** گروه دایس در نظر گرفته شده است.. 

در این زیر لیست متقاضیان نوشته می شود: 
----------------------------------------------
smsm
 leonpeyman
M.Ahmady
P.S 
Amirsp

توجه: با ورود دو نفر دیگه به این مسابقات، دیگه عضوی نخواهیم پذیرفت.. به دلیل مشکلات بعضی از ها از قبیل عدم حضور در آن زمان، پنجشنبه راس ساعت‌ ۶ عصر اولین مسابقه شروع می‌شه.
LeoNpeymaN Vs. smsm
Mobin Ahmady Vs. P.S
در دو دور رفت و برگشت..
AmirSp نیز در حضور یک کاربر دیگر با وی مسابقه می‌دهد. سوالی داشتید در خدمتم..

پاسخ
منم اضافه کنید
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
منم هستم 

فقط لطفا لینک دانلود نسخه مورد نظر رو برام بفرستید
پاسخ
سلام از سایت سرزمین دانلود، دانلود کنید.. با یک سرچ ساده پیدا می‌شه. 
....
فقط یک نفر دیگه را خواهیم پذیرفت..
پاسخ
آقا مارو اضافه کردی دیگه ؟؟ من بازیو گرفتم
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
هر نسخه ای باشه اشکال نداره؟چون من الان نصب کردم رو کامپبوتر و فردا ساعت 17:30 بیایم تو سرور بله؟داداش ولی هنوز هیچی نفرستادیا؟
پاسخ
اقا کنسل شد مسابقات؟ امروز 3 شهریوره ها ولی هنوز نفرستادی رمز را با اسم سرور که بریم اضافه کنیم
پاسخ
لینک دانلود بازی : کلیک کنید
[تصویر:  order-1886.jpg]
پاسخ
(08-25-2015, 12:39 PM)amirsp نوشته است: لینک دانلود بازی : کلیک کنید
اقا من می خوام کانتر سورس انلاین بازی کنم چرا هیچ سروری پیدا نمی کنه استیم نصبه اپدیت هم هست بعد شما نمی دونید جریان چیه رمز برای شما فرستاده شده؟ چون امروز 3 شهریور هستش

اقای عزیز صاحب پست کجایی اگه مسابقات کنسل شدن بگید چون امروز 3 شهریوره و طبق اعلام خودتون امروز ساعت 17:30 باید بیایم تو سرور ولی هنوز نفرستادی چرا؟ بفرست دیگه :D
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی mohadeseesmaeeli 0 730 05-12-2022, 10:03 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  نصب ویندوز 11 به همراه ویدیو روش نصب ویندوز 11 mohadeseesmaeeli 0 619 04-26-2022, 09:49 AM
  آموزش نحوه شارژ کردن سیم کارت همراه اول mohadeseesmaeeli 0 886 03-17-2022, 02:10 PM
  پک جامع سورس چندین سایت سازمانی و شرکتی و... farazNetwork 0 1,310 10-21-2019, 03:15 PM
آخرین ارسال: farazNetwork
  فروش ویژه تابستانه لپ‌تاپ‌های گیمینگ Gabit0 1 1,599 07-12-2017, 12:08 PM
آخرین ارسال: satiran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان